Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Djenka i Djenka...

    Comment


    • 13/29 za 3 poena,ovo valja videti a ne kojekakve 0-19 ili 1-14
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ali zato Jaka u 1/4.... 0/5 za tri...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ali zato Jaka u 1/4.... 0/5 za tri...

          Pa svojski se trudio da odrzi prosek.

          Comment


          • Comment


            • Šta se desilo sa šutem za tri Valjda je došlo na svoje, bruka bi bila da ne možemo da ubacimo trojku a na vrhu smo ABA lige ..

              Comment


              • Comment


                • Ovako svaku i ja presrecan, svaka cast momci

                  Comment



                  • Savrsena utakmica,poslednja cetvrtina za udzbenike..Radonjina odluka da u finisu druge cetvrtine ubaci Markusa kad imamo poslednji napard,fenomenalno..Znao je da ce igraci Makabi da izadju na Vilija,ne dajuci mu da ima taj poslednji sut za 3,Markus dodaje Blazicu koji je maltene ostao sam na sutu za 3 (nebitan promasaj) Djenka,Kalina Vili Pao je sampion Evrope,igraci pokazali koliko zaista mogu,Radonja bio na vrhunskom nivou,takodje pokaazali kako ce to otprilike da izgleda u PO ABA lige
                    Naj utisak noci jeste ova slika na pitanje
                    'who the fuck are you' ...breeee,znate li gdje ste dosli??? !!!




                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Radonja bio na vrhunskom nivou hahahah, nije nego su igraci pokidali
                      Ti vise komentarises Radonjica nego igrace, hajde priznaj da ti dodje neki rod

                      Comment


                      • E jebiga sad, kad izgubimo kriv Radonja, kad pobijedimo igrači zaslužili...

                        Comment


                        • Tako ti je to kod takvih,moj Bastia


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa bukvalno Radonjaje kriv, njega nema pa nema, samo kad pobedimo ne preuzima zasluge jer ga nema, a kada izgubimo, on je kriv jer ga isto tako nema. Njegov je posao da organizuje i da ga ima kad je tesko, bar dok je u Zvezdi. A to ne radi kako treba

                            Comment


                            • Vjerovatno ce Bobi od ljeta biti u Barseloni ili tako nekom klubu takvog renomea,ali mozemo biti zadovoljni,sto ce kostur ekipe biti tu. Blazic mozda nece,ali to je to..Ovaj tim ce uraditi jos mnogo..A posle ovakve jedne pobjede,svima onda bude jasno,sta je znacila Zvezdi utakmica protiv Partizana skoro...



                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ti očekuješ da Williams ostane? Teško...

                                Comment

                                Working...
                                X