Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E Duka, dosta je bilo vise sa tvojim upozoravanjima. Nisi nikakav faktor ovde, niti imas bilo kakav autoritet, izuzev kao obican korisnik, bas kao i ja.
    Dogovor je bio koliko se secam da su ZVEZDE DVE, tj ZVEZDA i ZVEZDA BEOGRAD, i da ZVEZDA BEOGRAD igra za ZVEZDU i da nasoj ZVEZDI idu trofeji. NIkad nije bio dogovor da je COVICEVA ZVEZDA BEOGRAD TA ZVEZDA, i da se preko noci zaboravi DA JE ZVEZDA ZAMRZNUTA(caps lock da naglasim).
    Naravno da je Zvezda Telekom druga Zvezda i da to nije ona prava! I mi navijamo za nju jer po DOGOVORU trofeji koje uzme COVICEVA ZVEZDA idu ZVEZDI!
    Jeste da Srbi brzo zaboravljaju ali necemo se praviti ludi. Ova Zvezda Telekom nema veze sa onom nasom Zvezdom.
    To je isto kao kad bi Konstantin iz Nisa igrao za Zvezdu i sve sto osvoji ide Zvezdi pa mi za nju navijamo, samo malo prefarbano. To je moje vidjenje i to je valjda tako. Nismo ludi da nas Covic prisvoji. 5 godina to traje, ostalo je jos godinu dve do odmrzavanja, ozivljavanja, inace ce neko "stradati", valjda ima neko i ko o tome misli, i ko se seca kako stvari stoje........
    Last edited by Cassius Clay; 28-02-15, 20:33.

    Comment


    • E blago meni sa ovim navijacima Zvezde Mada ja vec odavno sumnjam u tvoje Zvezdastvo.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Comment


        • Duka, samo jedno pitanje, najozbiljnije... Odakle Tebi bilo kakva kvalifikacija, ili pravo, da Ti nekoga karakterises kao Zvezdasa, ili neZvezdasa?

          Comment


          • Duka jesi li ti zaboravio sta je coki govorio i radio pre 4 godine sa zvezdom sa malog kalemegdana
            http://www.glas-javnosti.rs/node/138303/print
            http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=531581
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Ja sam sve objasnio dolje,kako zapravo stoje stvari,podrobno,decidno....pa vi pisite sta vam je volja ;)
              Last edited by Duka; 01-03-15, 09:48.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ljudi... Duži period unazad vodite diskusiju oko jedne te iste stvari, i uvek se svaka ta diskusija završi ovako. Niko od vas neće izaći očigledno kao pobednik. Svako od vas drugačije gleda na sadašnju KK Crvena zvezda. Neko je još uvek vidi kao onu Zvezdu, neko je vidi kao Čovićevu. Neko može to da podnese, neko ne može. Rasprava oko toga uvek izazove burne reakcije, koja kao rezultat da komentare koji nemaju veze sa temom, već izazivaju medjusobno napadanje pojedinih članova. Ovde nije mesto za to. Raspravite to putem privatnih poruka, a u ovoj temi razgovarajte isključivo o rezultatima, pobedama i porazima ovog kluba.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Ajmo sada step 2 Jos malo pa sace


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo bez uzbuđenje večeras. Svi znamo šta će se desi ☺.

                    Comment


                    • Dangubić u elementu.

                      Comment


                      • I sta sada? da je namerno hteo da izgubi igrali bi Tejic i Rebic celu.. ponizeni smo
                        Hajde Radonjicu, polako ...

                        Comment


                        • Ovo je sramota od igre,kad god krenu da gube ovako oni gadjaju trojke i to bez ikakve akcije,naguzise nas Macvan i Djumic ma daj molim te.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Hahaha sta reci. Bravo Radonja care, znao sam da xw te Dule naguziti zato sto si prokleto dobar takticar i autoritet kakvog nema.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • ejj nesrećnici i sramote jedne!!!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa ja o ovome pricam dva meseca.. sta ce tek biti u na kraju sezone... Radonijic mora da ide

                                Comment

                                Working...
                                X