Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam na ovoj slici što je @jovan okačio izraze lica pojedinaca. Brinem se da MW malo kasni stipendija .
    Generalno, a vidjelo se i na ovom Kupu, neki stranci su se iznenađujuće dobro uklopili i prilagodili.

    Najviše mislim na švabu Cirbesa. Tolika borbenost i požrtvovanje za ekipu, kao da je od kadetskih kategorija u klubu. Na svakom meču on odradi svoj posao, nikada najbolji strijelac, nikada prvi skakač, ali nikada ni ispod planiranog.
    Za Jaku Blažiča se primjeti već duže vrijeme da je fanatik (istina sporije razmišlja).
    Kalinić the Beast.
    Lazić je prosto nadljudski jak čovjek. Situacije kada brani reket od ulaska centara koji su +20kg u odnosu na njega izgledaju nestvarno.
    Bobinator. Čist dokaz da centimetri jesu važni

    Sve u svemu ekipa smo koja igra na fizikalije. Malo se kada desi da nekoga naprašimo 30 razlike, ali na kraju najčešće pobjeđujemo.

    Ono što se definitivno mora popraviti su crne minute u kojima za pola četvrtine ne ubacimo poen, izgubimo 3 lopte u napadu i napravimo tehničku. Upravo zbog takvih stvari smo i imali dvije egal završnice u Nišu. Dobra stvar je da je ekipa navikla pobjeđivati i kada MW nije glavna figura. Ako se on vrati na nivo sa početka sezone mislim da bi protivnike mogli ostaviti na 0 u završnim serijama. U ovom stanju 3:1.

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      Sad, ostaje da vidimo, hocemo li i zavrsnicu odigrati isto
      Btw.. bravo igracima za kup, sto se mene tice sad bih uzeo Miljenovica za Williamsa..

      Ja se u principu dosta slazem sa tobom-znatno bolje poznajes kosarku od mene, jedino ne znam zasto si uvek kriticki nastrojen prema svojim ljubimcima/pretpostavljam sto im zelis najbolje/.
      Desi se da pobedimo/a pobedjujemo skoro stalno/ i ti opet imas krucijalne primedbe,a siguran sam da znas za pravilo-da ekipe koje pobedjuju i kad igraju slabije/ to je odlika sampiona-ili narodski, pobedi se u zube ne gleda/.
      Na kraju, mi navijaci trebamo-ovde u nasem domu, da im pruzamo podrsku i razumevanje-cak i kada izgube /ako daju sve od sebe/.
      Smatram da ne treba unapred da sirimo negativu-na kraju cemo da svodimo racune o celokupnoj sezoni.
      Potpuno se slazem sa tobom za Miljenovica,/konstantno igra na visokom nivou-razigrava i sigurniji u sutu od MV/-ako nam je dostupan.
      Deluje dosta nezno, ali je je evidentno ojacao, jer igra skoro sve vreme bez odmora.
      Ovo vazi za ABA ligu, ali je pitanje kako bi se snasao u onako strasnom presingu, kakav se igra u EL.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • http://kosarka.hotsport.rs/2015/02/2...pusta-zvezdu/#

        Prica se trenutno o ovome.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Tako nesto se i ocekuje...

          Comment


          • Originally posted by jovan View Post
            Ja se u principu dosta slazem sa tobom-znatno bolje poznajes kosarku od mene, jedino ne znam zasto si uvek kriticki nastrojen prema svojim ljubimcima/pretpostavljam sto im zelis najbolje/.
            Desi se da pobedimo/a pobedjujemo skoro stalno/ i ti opet imas krucijalne primedbe,a siguran sam da znas za pravilo-da ekipe koje pobedjuju i kad igraju slabije/ to je odlika sampiona-ili narodski, pobedi se u zube ne gleda/.
            Na kraju, mi navijaci trebamo-ovde u nasem domu, da im pruzamo podrsku i razumevanje-cak i kada izgube /ako daju sve od sebe/.
            Smatram da ne treba unapred da sirimo negativu-na kraju cemo da svodimo racune o celokupnoj sezoni.
            Potpuno se slazem sa tobom za Miljenovica,/konstantno igra na visokom nivou-razigrava i sigurniji u sutu od MV/-ako nam je dostupan.
            Deluje dosta nezno, ali je je evidentno ojacao, jer igra skoro sve vreme bez odmora.
            Ovo vazi za ABA ligu, ali je pitanje kako bi se snasao u onako strasnom presingu, kakav se igra u EL.
            E hvala ti na pristojnom postu, iskreno, na ovakve zelim i da odgovaram.
            Kk Cz ili Kk Cz Telekom, nebitno, hajde da to gledamo kao jednu Zvezdu, od kada znam za sebe, u smislu od kada pratim, nije bila sampion. I stvarno, to nije problem, uvek sam voleo Zvezdu i u kosarci mada je fudbalica bila primarna.
            Poenta je da sada imamo uslove da budemo prvi, i imao sam strpljenja dve godine i bio sam pun pozitivne energije. Ovo je treca, a strpljenje i nada se transformisalo u realnost i cinjenice, a to je da je Zvezda u kosarci luzerski klub, u poslednjih x godina, to je da sa ovim trenerom nema pobeda u neizvesinim zavrsnicama i da kako se sezona blizi kraju, tim pada u svim elementima igre, pogotovo u sutu. Igraci su umorni, ne postoji nesto kao tempiranje foorme.
            I dodje finale/polufinale sa partizanom koji je ove godine slabiji i stvori se atmosfera( Dule ) i odigra Radonjicu zonu i pobedi prvu, i onda panika, a oni bez priziska jer imaju 13 za redom i igraju opusteno.
            Poenta je da necu da se zadovoljavam jedva osvojenim kupom, ovo je trebalo da bude dominantno osvojeno.
            I jos me nervira-euforija. Odjednom mnogo Zvezdasa, neki rekordi(bezvezni), a Partizan ima 13 uzastopnih? Pa necu se ponositi bezveznim stvarima. Kazem svaka cast za kup, ali lose igramo.. Jaka Blazic ni malo nije napredovao, raduje me sto je lozana, ali isto tako cesto srlja i nekostantan je. Jenkins je previse slab za stranca, isto to moze i neki jeftiniji domaci igrac. Jovicu treba dati vise prostora, rezonski igra napad, dobro vrti pik, moze da sutne i odbranu igra dobro. Williams, logicno, sad se vidi sto ga niko nije hteo od vecih, nekonstantan, greske u dodavanju, divljaci sutevi.. Lazic i njegova odbrana uz konstantno pravljenje faula i iscudjavanje, nista posebno igrac. Dangubic, razocarenje. Suvise nizak IQ, ocajnu odbranu igra, glupe odluke, los sut, fizikalije ok, prosek. Cirbes ok odradi rolu, Bobi maestralan, mnogo bolji nego prosle sezone. Luka igra dobro i dobro kombinuje sa centrima, Kalinic se bori kao lav i dodao je sut. Uglavnom igraci nisu losi koliko je losa postavka pogotovo na zonu, sut debelo fali, a vidi se da to nije do igraca nego do psihe i radonjica, jer nemoguce da ko god dodje u Cz ne ume da suta..
            Moze da se igra i mnogo brze i tecnije itd itd itd itd

            Comment


            • Izvinjavam se na duplom postu, ali Radonjic je smesan. Bilo je trenutaka kada zove tajmaut i onda ga smislja( Istanubl), mislim da igraci nemaju priliku da se pokazu u najboljem svetlu. I nema nista lidersko u sebi, i sam je alibi tip, ne daj Boze da on treba da ih nalozi derbi da dobiju. Izgubili bi ga unapred..
              Svejedno za Zvezdu sigurno nije

              Comment


              • Kakav je ovo spiner Inace,dobio je vec oba derbija ove sezone
                Usput,ako si navijac Zvezde,morao bi i fudbal pratiti,posto ovaj forum imai taj pdf.Ali ti si odje samo radi spinovanja,nadam se da ce to administracija i primjetiti,eto da ponovim jos jednom i to.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Vas dvojica ne mozete jedan bez drugoga

                  Comment


                  • Razbibriga... je l to onaj fudbalski klub koga si velicao tokom priprema? Uvek je Zvezda posle losih priprema kidala a posle dobrih kiksala prvo kolo. O FK mi ne mozes pricati, nego nemam zivaca a i od letos sam postao ravnodusan. Bez privatizacije nista.
                    Ali ti pratis verovatno dve godine..
                    Covek nema argumente, a ja imam. Duka, protiv Partizana pobede racunam od sredine marta pa do kraja sezone... toliko
                    I bezveze se pozivas na administraciju, em sto pricam o temi em sto pristojno pisem, ne brini, nisu ni jednom kiksnuli kod mene, ako bude bilo razloga banovace me, opusti se.
                    Last edited by Cassius Clay; 24-02-15, 11:37.

                    Comment


                    • Vjerujem da ce to biti brzo..spin je nedozvoljen ;) No lakse mi je,kad znam da je to samo jedan novopeceni Zvezdas.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Svi ste vi novopeceni, ako cemo vec jezikom istine govoriti

                        Comment


                        • sta ti pricas majke ti..kuku ja sam stari konj koji je usao u cetvrtu deceniju odavno evo nazalost i spustam se na nivo sa ovom djecurljom


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Interesantno da trener negira interesovanja za Bobija/mada sigurno postoji/
                            Sledece szone mozemo da racunamo na sigurne Mitrovica, Tejica, Cirbesa, Kalinica, Dangubica,Jovica, Jaku, Lazica,
                            Slobodni su Marjanovic, Vilijams i Jenkins.
                            Bilo bi dobro ponuditi Bobiju neku pristojnu cifru/bar 5oo.ooo/ mozda bi ostao , a onda za razliku od ove dvojice amera, uzeti dobrog pleja i sutera, i mislim da bi bili konkurentni za EL/pretpostavljam da cemo je izboriti/.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Kukala nam majka kada nam Bobi ode ... skok u odbrani i koš.. nema greške
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kako je Blažić očajan u zadnje vrijeme... Rebić više zaslužuje da bude u prvoj postavi.
                                Prije bar u odbrani nije griješio, sad i to radi.

                                Comment

                                Working...
                                X