Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ne znaš šta i koliko može da utiče na ekipu. Da je sve idealno niko ne bi spominjao Filipa, dobili bi raspali Pao koji nam se nudio na tačni, opuvali bi Makabi, Bud bi osasavili 30 razlike zmureci... Al nesto ili neko jebe komplet tim a nešto mi govori da nije Filip.
    Trening, što smo trenirali, trenirali smo, sad ide oporavak igraca, analiza, skauting, suterski trening...
    Samo bih volio da znaju razlog loših igara i način na koji da rijese, Covic nije glup, zna on kad je do trenera kad je nešto drugo, danas ćemo saznati šta je.

    Comment


    • Viktore to je to.
      Ne mogu reputaciju da dam ali to je i neko moje razmisljanje.
      Kada laici vide sve ovo onda sigurno vidi i Tomic i strucni stab. Zasto se ponasaju ovako to je vec misterija. Kako ja izvlacim ovu najprostiju statistiku tako imaju oni daleko kompleksniju i to posle svake utakmice. Sve ovo oni vide daleko bolje.
      Sto je protiv Krke u zavrsnici igrao bez 3 najbolja igraca na utakmici je i dalje misterija. Valjda cemo saznati jednog dana. Na sve to Lazic u petorci koji treba da daje poene jer jurimo rezultat, pa se ne pravi faul i pusta se da iscuri vreme iako juris rezultat.
      Ekipa moze da odigra, Tomic moze da odigra, vec smo videli i prosle i ove sezone. Zasto ovako....nemam pojma

      Comment


      • Od Barse 24.10 do 25.11 sa Mornarom imamo 12 utakmica

        Ako je onaj jučerašnji sastanak, zaista rešio probleme , super. Ako je samo guranje pod tepih, onda smo najebali


        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Nećemo mi nista epohalno saznati danas, verovatno će se smirivati strasti, dati podršku igračima i s štabu...
          Al sto Ivan9 reče, nema logike da se onako vodi utakmica protiv Krke. Tomicev stav kad nam uzeše skok, trepnuo nije, kao da je dokazivao nekome nesto, dal ovima na terenu il onima na klupi ne znam.
          Da ovaj tim može da preskoči ABA, može, da može u top8 to teško al uz malo sreće i mnoooogo punih Arena pa nije nemoguće al ovakav pristup, rotacije, ispadanja u odbrani kad Lazić mora da pravi faul pa bijesan odmahuje rukom i psuje dok ide na klupu to sve utiče na ove mlade...
          Jebga, sve ovo je mnogo i do Tomica al nije jedini kriv, samo se nadam da znaju rješenje jer šteta za ovaj tim da ne uzme sve jedan trofej.
          BTW, ova sezona i pune Arene dosta će da odrede kome id sledeći WC. Ako budu igrali ko za kurac, mlateci rukama a loptu uvaljivali Covicu da rešava, najebali smo.
          Još jedna obzervacija, sećate se Fenera i Primorske u ABA koliko je Gist bodrio i okupljao saigrace, fokus fokus fokus, samo hrabro fazon... To je jacalo tim, toga nije bilo, mi ko mlohavi kurci na terenu. Ima Vala I do toga mada ne bi smeo jedan igrač toliko da znaci
          Last edited by Victor BG; 22-10-19, 10:44.

          Comment


          • [QUOTE=Victor BG;2048369]
            BTW, ova sezona i pune Arene dosta će da odrede kome id sledeći WC. Ako budu igrali ko za kurac, mlateci rukama a loptu uvaljivali Covicu da rešava, najebali smo.
            Još jedna obzervacija, sećate se Fenera i Primorske u ABA koliko je Gist bodrio i okupljao saigrace, fokus fokus fokus, samo hrabro fazon... To je jacalo tim, toga nije bilo, mi ko mlohavi kurci na terenu. Ima Vala I do toga mada ne bi smeo jedan igrač toliko da znaci[/QUOTE]
            To sam primetio i dok je bio u igri a i kada je sa klupe skakao i davao podršku igračima. Interesantan je taj Dr Džekil - Mr Hajd transformacija tima i moja sumnja je uperena na netolerantnost na kašnjenje love ili svađu Tomića sa nekim ko je alfa u timu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Izgleda da je ipak ljubav prema Oliju jača...

              https://www.kurir.rs/sport/kos...-cr...astavku-sezone

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Tomić podneo ostavku.

                Ipak izgleda želi što pre da postane trener Olimpijakos.

                Comment


                • Mislim i da Gavrilović nije loše rešenje.

                  Ako Tomić postane trener Olimpijakosa onda je jasno zašto je onako vodio utakmicu.

                  Neka se srami.
                  Last edited by Karamazov; 22-10-19, 11:36.

                  Comment


                  • Neće se Oly usrećiti sa Tomićem.

                    Mada, oni svakako tekuću sezonu bacaju niz vetar.

                    Comment


                    • Da li je ljubav prema Oliju ili nešto treće, videćemo. Onako na prvu. Tomić jeste najodgovorniji za rezultate koji nisu očekivani i postupak je moralan čin, pored njega je najodgovrniji Nebojša jer imao je (ima još uvek) priliku da lagano uzme ABA ligu a on se kocka gurajući svoga sina...
                      Da li ćemo ikada saznati šta je po sredi?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Oduvek mi je njegova faca bila antipatična.

                        Znao sam da je pokvarenjak.

                        Šteta, mogli smo imati sve tri pobede u ABA ligi ali očigledno da Tomić to nije želeo.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Izgleda da je ipak ljubav prema Oliju jača...

                          https://www.kurir.rs/sport/kos...-cr...astavku-sezone

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          Link ti nije dobar.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Šta pije ceo PDF?

                            Comment


                            • Olimpijakos ima trenera, Tomiću je samo prekipelo da trpi tatinog sina u ekipi.
                              Tocak tka kako tocak zeli.

                              Comment


                              • Tomić je možda morao da trpi sinčića u timu, ali niko ga nije naterao da izjavi da je Filip najbolji plej u Srbiji. Đubre poltronsko.

                                Comment

                                Working...
                                X