Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma daj kakav Filip pusti te price. Odigrao je dobro nema tu price, sledecu ce da ga pritisnu da ga udvajaju iz pika nece znati gde bije. Pusti tih prica jedna lasta ne cini prolece. Ako je definitivno da Regland ne igra Davidovca i K.C opraviti jako dobro jer trebace neko da ispostuju neke kretnje, da se pokusa ubrzati protok lopte.

    Comment


    • Jovke , Danga i Gačević ako ne grešim


      https://twitter.com/gutovicaleksa/st...23682258628608

      Comment


      • Biće povuci potegni ako ne igra Regland. Ko dečkić se sinoć radovao svakom košu i na kraju pobedi. Al koga nema, bez njega se mora. Krpiće Bili, Davidovac i Rivers, a kladim se u 1000 evrića da će ponovo da zablista Čović Fića.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Primili smo 66 poena za 25 min drugog poluvremena i produzetka??
          Alimpijevic da se postidi ovakve odbrane. Ceo mec Partizan namesta centralni pik, de Covic ni jedan jedini put ne pokusava da probije, usmeri napadaca, makar zamase rukama. Kad dodamo Odza glupsona u tom piku koji kao nenormalan odma preuzima dobijemo tih 66 poena. Partizan je uvek imao prednost u piku, dal prodorom pa pasom napolje na otvoren sut, spustanjem na centra koga cuva plej. Nase rotacije u odbrani su smesne, nema strane pomoci, ne stojimo u stavu....
          Individualni kvalitet je na nasoj strani. Mislim na napad. Ali da nismo u stanju spustiti loptu pod kos nije mi jasno.


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Idi u pizdu materinu covece napisi nekad nesto pozitivno bar ova 2 dana da uzivamo kad smo dobili onakav derbi prstalo na sve strane , zbog ovoga se gleda kosarka i voli Zvezda ..
          Bice dana do Subote i za kritiku bilo je gresaka ali ovo su utakmice pod ogromnim pritiskom ni zabac nije blistao sa odlukama

          Comment


          • Originally posted by Netz View Post
            Idi u pizdu materinu covece napisi nekad nesto pozitivno bar ova 2 dana da uzivamo kad smo dobili onakav derbi prstalo na sve strane , zbog ovoga se gleda kosarka i voli Zvezda ..
            Bice dana do Subote i za kritiku bilo je gresaka ali ovo su utakmice pod ogromnim pritiskom ni zabac nije blistao sa odlukama
            Filip je imao urednu "Blaf" bradu...(nešto pozitivno)
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Filip je imao urednu "Blaf" bradu...(nešto pozitivno)
              Priznaje se

              Comment


              • Fića otkako fura hipster imidž razbija na terenu. [emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Za Kupera:
                  https://www.youtube.com/watch?v=lbtpw1DpQE8&t=1285s
                  Na 1:48:45...da li je bio faul Pejdžića?
                  O krađi (sudijskoj) Ko gubi, ima pravo da se ljuti.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Za Kupera:
                    https://www.youtube.com/watch?v=lbtpw1DpQE8&t=1285s
                    Na 1:48:45...da li je bio faul Pejdžića?
                    O krađi (sudijskoj) Ko gubi, ima pravo da se ljuti.
                    Ne zalazi on sad na ovu temu..Moraces na pomracenje
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      Za mene je Cirbes enigma!
                      Igras u klubu koji volis,gde te ljudi postuju,gde si napravio karijeru,pare zaradio,gde ti je kum u ekipi,pred ovakvim navijačima u gradu u kom uživaš. . . A toliki bol u .!.
                      Da ne znas kosarku pa da ti čovek oprosti. . .a ovako. . . Veliko razočaranje
                      Ajd poštedi nas lupetanja, čovek je sinoć bukvalno izginuo na terenu.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Prije ce biti nesklad izmedju prevelike zelje i trenutnih mogucnosti. Pod 2. nedostatak PG koji bi mogao da ga spoji sa obrucem. Pa se ta njegova kriza dodatno naglasi i nervozom.
                        Ja vjerujem u momka, dace on kad zatreba.

                        Comment


                        • Nama Partizanova centarska linija najmanje odgovara kada se porede njihovi centri, Cedevite i Budućnosti.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Dzok Gagatar i Jankovic aka sniper ne smiju biti neugodni nikome. Jedina im prednost sto su sva tri razlicit profil pa u skladu sa tim djeluju svrsishodnije, zasluge idu i Renfrou koji je pg u pravom smislu rijeci, dok nas Raglend trazi samo put ka kosu i gleda u druge kad mora. Majstor je pa zavrsi dosta akcija ali nam centri trenutno zive od low post igre(ako je dobiju) ili off skoka.

                            Comment


                            • I da kazemo majka mu stara, 21:1 je sjajan rezultat, dobio se i Partizan u prvom mecu koji je do bola pod pritiskom, momcima svaka cast.

                              Comment


                              • Ima li ko kakve informacije?

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X