Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali mali govnar zvani minus indeks... Idi bre debilcino iz Zvezde, jeb’o te onaj ko te upisao na basket.

    Comment


    • Mi u ABA nemamo prava na gresku vise.
      Ocekujem samo neizvestan mec u Podgorici, ovo ostalo moramo dobiti jer protiv ostalih konkurenata igramo kuci.

      Comment


      • Ne znam zasto se neki loze na ove rezultate.

        Lorenco je igracina ali slomice i njega putovanja, zesci tempo utakmica i slicno. Onda ce Filip preuzeti i usledice krah. Apsolutno bez bekap opcije nemamo sanse za Top 8. Sto se tice ABA daleko je i PO. Mi trebamo dobro da oznojimo guzice za taj PO.

        I DA, UPALITE SVECU ZA LORENZA, POSTITE I SLICNO MOLITE SE ZA ZDRAVLJE.

        Comment


        • Samo da cestitam na pobjedi sinoc, odlicna igra, odlicne kretnje Lorenca.

          Comment


          • Originally posted by From downtown View Post
            Ne znam zasto se neki loze na ove rezultate.

            Lorenco je igracina ali slomice i njega putovanja, zesci tempo utakmica i slicno. Onda ce Filip preuzeti i usledice krah. Apsolutno bez bekap opcije nemamo sanse za Top 8. Sto se tice ABA daleko je i PO. Mi trebamo dobro da oznojimo guzice za taj PO.

            I DA, UPALITE SVECU ZA LORENZA, POSTITE I SLICNO MOLITE SE ZA ZDRAVLJE.
            Odakle i zašto ovoliko pesimizma? Zvezda i kada je gubila gubila je zbog svojih sranja ne zato što su konkurenti puno bolji. Imate izvrstan tim koji ako dostigne svoj maximum biće jeben za sve sa druge strane.

            Sad pitanje koliko partija iz milanskog Foruma može biti ponavljana u dužem kontinuitetu.

            Comment


            • samo zdravlje da posluži to je najbitnije! dovedi Ćoravi jos jednog pleja. . .znam da čitaš forum

              Comment


              • Ja nisam pesimista. Vise bi rekao da sam umereni optimista. Samo zbog stila igre koju smo u stanju da igramo cak i bez nekoliko kljucnih igraca(sto zbog povreda, lose forme, nepotizma...)
                KKCZ je u stanju da odigra bas jebbb odbranu. Bas, bas, smo nezgodni. Cak i na EL nivou. Zna se sta dolazi do izrazaja kada dodju bitni mecevi i teske zavrsnice.
                Sinoc smo igrali protiv ekipe koja je najbolje sutirala trojke. Razumem ja da njima nije igrao Micov i da se Nedovic povredio ali i nama nije igralo par bitnih igraca plus je Filip igrao skoro 15 min. Ali opet...stravican odbrambeni potencijal. U stanju smo da zakljucamo reket na po pola cetvrtine da jednostavno ne vide kos. Sutevi sve neki iznudjeni koje ne bi ni Dzordan pogodio.

                Ne zbog sinocne pobede nego zbog igre sam veoma zadovoljan. Rotacije su bile dobre, znalo se ko sta radi, ko se dodatno cuva, sa koga mozes da se povuces i provociras sut. Dobra nasa igra. Strucni stab zasluzuje pohvale za odlicno spremljenu utakmicu.
                Kakvu odbranu igra Lorenco to je poezija. Sa onim dugackim rukama sve stize. Kao covek od gume.

                Comment


                • Lorenco je Partizanov Volden. Kada stane u stav aj ga ti preduhitri i prođi. Hoćeš al malko morgen.

                  Gist igra puno slabije od početka.

                  Zato se diže Derik Braun. Ako je verovati tekmi iz Milana proigraće.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Odakle i zašto ovoliko pesimizma? Zvezda i kada je gubila gubila je zbog svojih sranja ne zato što su konkurenti puno bolji. Imate izvrstan tim koji ako dostigne svoj maximum biće jeben za sve sa druge strane.

                    Sad pitanje koliko partija iz milanskog Foruma može biti ponavljana u dužem kontinuitetu.
                    Rekao sam bro, bekap opcija. Na svim ostalim pozicijama uvek neko moze da iskoci. Ja ne znam sta Sakota moze da izmisli da sakrije Filipa u odbrani. A kada se ostali lome a on stalno ispada i ostali ce se smoriti.

                    Na basketu u srednjoj, gazili smo vazda odbranu, nbt da li gubim ako igramo ko mudonje. Ali kada mi dodje neko u ekipu ko ne voli odbranu, meni se ne igra. Takav je slucaj i ovde.

                    Comment


                    • Nakon onog nabacivanja na tablu i leta u kamermane, pita Englez, komentator na EL TV, kada ce Lorenzo. Posle minut-dva i jos jedne 'minijature' od strane minijature, covek ponavlja isto pitanje... a kod nas u novinama pola - pola po tom pitanju i to u najbojem slucaju.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Zo i Derik su sušt kvalitet.
                        Ali i Gist. Napad los, ali je zato sa njim i Lorencom ugasen pik Armanija. Odigrao je odlicnu odbranu. Promasio jeste svasta nesto, ali je klasa... I njega vredi cekati... Samo da imamo nekog kosarkasa da odmeni Lorenca...

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Ali i Gist. Napad los, ali je zato sa njim i Lorencom ugasen pik Armanija. Odigrao je odlicnu odbranu. Promasio jeste svasta nesto, ali je klasa... I njega vredi cekati... Samo da imamo nekog kosarkasa da odmeni Lorenca...
                          Vaistinu. O tome niko ni riječ, baš ko da je lako Armanijev pik zaustaviti. Mnogo su jaki u tom polju, otuda i veliki br otvorenih suteva al kad imaš pleja koji zna i centra koji pokriva ugao onda je i na perimetru lako izaći na šut.

                          Comment


                          • Otvorite temu prelazni rok ...mozda krene neko lozenje pa nam dodje plej .....

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Vaistinu. O tome niko ni riječ, baš ko da je lako Armanijev pik zaustaviti. Mnogo su jaki u tom polju, otuda i veliki br otvorenih suteva al kad imaš pleja koji zna i centra koji pokriva ugao onda je i na perimetru lako izaći na šut.
                              Caco je caca, samo sto ga je Zo upropastio (malo je prodihao kada je t-rex bio na terenu), ali generalno su Zo i Gist odradili posao. I De Da je bio sasvim OK odbrambeno; Odzo solidan (u skladu sa ocekivanjima) u oba pravca. Derik, Bili i Zo su dali 3/4 poena... ciao, zdravo...

                              Comment


                              • Doći će ekipe koje će nas otresti sa zemljom, ubaci ce nam i po 100poena ali to je zbog umora i rasporeda. Jedan dobar plej koji bi nam držao tempo dok je Zo na klupi bi nam značajno podigao kako odbranu tako i napad što neminovno dovodi do više pobjeda i donosi sigurnost u igri.

                                Comment

                                Working...
                                X