Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo uzivanje gledati Zvezdu bez tatinog mezimceta.

    Comment


    • Milina kako igramo i kako Lorenzo kreira ... cim izadje on stucanje, daj Pota majku ako se nema para za bolje , teranje Nenadica na 1 je van svake pameti

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post

        Sećam se kako su mnogi videli posebno Mornar iz Bara kao ekipu koja će konkurisati za play-off.

        Aha, kao i Igokea.
        Lepo si ovo primetio. Postoji višegodišnja tendencija unižavanja svega što je vezano za Zvezdu, pa se tako FMP proglašava kandidatom za ispadanje a Igokea timom za plej-of. I to od strane objektivnih[emoji769], neutralnih[emoji769] navijača Zvezde (teška šizofrenija, znam). Ovde, i diljem sportskih foruma.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Vrcka Braun, dobre su mu ove vrci vrc finte.

          Comment


          • Lorenzo mačka. Još jednog pleja da dovedemo za EL i da zatvaramo sezonu. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Kao da se oslobađa nekog početnog pritiska, kao da se navikava i na evro košarku.
              Lorenco je vrlo dobar kada igra opušteno,ova večerašnja utakmica mu služi za bildanje samopouzdanja.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Lele, ovi ko da su iz trece lige dosli u aba. Imaju li nekog domaceg igraca?

                Comment


                • Billy 7 asistencija, Lorenzo 8. [emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Bravo Zvezdo!

                    Uz ovakav pristup ne treba brinuti za ABA ligu.

                    Comment


                    • Timski 36 asistencija.

                      Ovaj tim moze mnogo da napreduje ali jbg...

                      Comment


                      • Lepa slika iz Pionira

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by From downtown View Post
                          Timski 36 asistencija.

                          Ovaj tim moze mnogo da napreduje ali jbg...
                          To je i meni zapalo za oko kao jbnih 13osk Igosa. Raduje pristup utakmici, nema sta, doktorski.

                          Comment


                          • Meni nije zapao za oko bilo koji statistički podatak vezan za ekipu koja izgubi 40+ razlike. Prosto mi je to suviše... nebitno.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Kakvo uzivanje gledati Zvezdu bez tatinog mezimceta.
                              Neopisivo. Opštanje i uživancija.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Potez utakmice



                                https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...756791809?s=19

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X