Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje je kako bi tekla i Coviceva ''karijera'' da mu nije bilo Dejana..pre i posle njega je promenio tuce trenera... bili su dobar dinamik duo, ali eto...jos ne postoji trenerkoji je povezao dve cele sezone sa Covicem sem Dejana...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Pitanje je kako bi tekla i Coviceva ''karijera'' da mu nije bilo Dejana..pre i posle njega je promenio tuce trenera... bili su dobar dinamik duo, ali eto...jos ne postoji trenerkoji je povezao dve cele sezone sa Covicem sem Dejana...
      Ma ima i toga, Deki je meni gotivan lik i učinio je to da imamo jedan nezaboravan period i uvek se sa setom setim sezone kad smo uzeli sva tri trofeja.

      Samo imao je i on svojih grešaka i njemu je bio potreban jedan period da napravi sistem koji će davati rezultate.

      Kritikujem i ja Sašu i ovde smo da brusimo mišljenja. Al treba dati i njemu jedan duži period kao i Radonji, pa ćemo možda opet kao nekada sa istim žarom gledati klub i uživati u rezultatima.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Ma ima i toga, Deki je meni gotivan lik i učinio je to da imamo jedan nezaboravan period i uvek se sa setom setim sezone kad smo uzeli sva tri trofeja.

        Samo imao je i on svojih grešaka i njemu je bio potreban jedan period da napravi sistem koji će davati rezultate.

        Kritikujem i ja Sašu i ovde smo da brusimo mišljenja. Al treba dati i njemu jedan duži period kao i Radonji, pa ćemo možda opet kao nekada sa istim žarom gledati klub i uživati u rezultatima.
        Naravno,licno ga i nisam kritikovao nikad, samo Rocesti nema sampionski kod i takav igrac na zalasku tj kraju karijeru mu ne treba...To mu je samo upitno..nisam licno nezadovoljan, znam da treba vremena i ne zurim, cak ni sa ovom sezonom. Ova sezona je svakako teska za svakog trenera, posebno za pocetnika u EL..Pisemo samo ovde..i to je to..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Prvo što gledam kod ekipe kada ocenjujem ozbiljnost trenera jeste kvalitet blokova koje prave igrači. Tu Saša momentalno pada u drugokategornike.

          Da pojasnim; bez dobrog (pravovremenog, čvrstog i pravilnog) bloka NEMA ni dobrog napada. U današnjoj košarci to jednostavno ne postoji.

          Trener koji to ne prepoznaje je kurac na biciklu, a ne profesionalac.

          Naučiti i obezbediti da tim radi dobre blokove nije lako. Većina igrača i ne voli da ih pravi, pa foliraju slipove i slična sranja, nije lako podneti da ti neko pomera bubrege po 20-30 puta na utakmici.

          No, upravo tu se vidi kvalitet trenera, da li je u stanju da sprovede u delo jednu tako fundamentalnu stvar ili ne. Drugoligaši obavezno padaju na tom delu.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Prvo što gledam kod ekipe kada ocenjujem ozbiljnost trenera jeste kvalitet blokova koje prave igrači. Tu Saša momentalno pada u drugokategornike.

            Da pojasnim; bez dobrog (pravovremenog, čvrstog i pravilnog) bloka NEMA ni dobrog napada. U današnjoj košarci to jednostavno ne postoji.

            Trener koji to ne prepoznaje je kurac na biciklu, a ne profesionalac.

            Naučiti i obezbediti da tim radi dobre blokove nije lako. Većina igrača i ne voli da ih pravi, pa foliraju slipove i slična sranja, nije lako podneti da ti neko pomera bubrege po 20-30 puta na utakmici.

            No, upravo tu se vidi kvalitet trenera, da li je u stanju da sprovede u delo jednu tako fundamentalnu stvar ili ne. Drugoligaši obavezno padaju na tom delu.
            Ne mogu ti dati reputaciju ali je ovo tacno 100%. Dodao bi jos defanzivni skok jer je i to pitanje koncentracije i volje(za gradjenjem svog igraca)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne moze on ugroziti Radonjica sve da EL osvoji. Ono je bilo kosarka, ono su bile emocija...Ovo je sad surovi profesionalizam i placenicka ekipa....Ne vidim dusu ovog tima kao nekada pre....kad su svi igrali iznad svojih limita....tako je sad godinama...sadsu kljucevi tima kod igracaane kod trenera, tako je godinama posle Radonjica...

              Necu da se pravim pametan da sam obozavao Radonjica na pocetku, stavise bilo je puno skepsi do prve prave pobede nad zlim Dulom...posle toga je sve opusteno bilo i bez pritiska kod mene..tihi heroj kojeg zarad sujete unistio Covara...

              Ovo je sad neka nova Zvezda, zli jezici bi rekli najbolji tim vlade Srbije i u Srbiji jos postoji drugi tim vlade Srbije i to je to...ono je bilo stvaranje zlata iz prashine...ovo je sad bacanje zlata u crnu rupu...potpuno pogresna ideologija a koliko vidim Obradovic ide u slicnom smeru..
              To sto pricas je romantika. Kad te covek slusa, pomisli to je to, a onda valjda i sam vidis da domaci EC igraci koji su nama platno dostupni izgube od Svajcarske. Dublji je problem u srpskoj kosarci. Covic radi ono sto mora trenutno. Da li ce se stvari promeniti? Ne znam, ali je cinjenica da od zemlje kosarke polako postajemo zemlja anti-sporta kao Finska ili, sta znam, Bugarska. Klinci ne igraju vise basket vec drkaju tablet. Nazalost...
              Last edited by Storm; 28-11-20, 19:40.

              Comment


              • Ima Laki pravo za blokove, kad vidim da ih postavljaju metiljavo smuci mi se kosarka...samo dovuku igraca bez potrebe, da se bar odrolaju kako treba...kuzmic napravi blok, ali zato rola ko moj deda sa 80god i vestackim kukom, teri rola odlicno, al napravi blok kao isti taj moj deda

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  To sto pricas je romantika. Kad te covek slusa, pomisli to je to, a onda valjda i sam vidis da domaci EC igraci koji su nama platno dostupni izgube od Svajcarske. Dublji je problem u srpskoj kosarci. Covic radi ono sto mora trenutno. Da li ce se stvari promeniti? Ne znam, ali je cinjenica da od zemlje kosarke polako postajemo zemlja anti-sporta kao Finska ili, sta znam, Bugarska. Klinci ne igraju vise basket vec drkaju tablet. Nazalost...
                  Ljudi su kod nas igrali 1minut u celoj sezoni i godinama zapostavljeni. U njihovim godinama Loyd je igrao NCAA2 itd...ali su igrali, ovde sede i gledaju. Ne moze se ocekivati od njih cuda muda. ..Previse se pljuje repka, a znamo u kakvoj smo situaciji.

                  Izgubio se taj kult...moras istrpeti igraca i to je to. I budali je jasno da ima boljih igraca, ali za par godina bi mogao dobiti super proizvod.

                  Davno je ustanovljeno da se mi sa parama ne mozemo boriti sa drugima pa i ako predsednik Srbije i vlada stanu iza kluba..

                  Nasa energija su nasi momci..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Kod Sase ce se videti sve po ostanku/odlasku Kilavka i tu je kraj price. Sa Kilavkom ce 12-13 mesto u EL biti uspeh u svim tim pobedama u EL, samo je Baskonija doslau kompletom sastavu i bez izrazenih problema koje mi do sada nismo imali....

                    Trenutno vidim da mi zavisimo od igre pojedinaca a ne od igre tima.. Radonja je dao sansu tom Simanicu i Radanovu sa 17-18g....
                    Ne da im nije dao sansu nego ih je zakucao za klupu. Simanic ono sto je odigrao protiv Reala je sve sto je odigrao bez obzira sto je opravdao ocekivanja. Najvecu sansu Simanicu je pruzio Tomic. Ne gnjavi vise sa Radonjom i otvori vec jednom temu o njemu.

                    Comment


                    • Gudura se verovatno vraca u El. Al’ bi nam legao. S njim u napadu bi dobili jos jednog pouzdanog sutera, dobili bi igraca koji ume da kreira i deli asistencije kao sekundarni plej, ume da izmisli poene, a vise nije ni rupa u odbrani kao u prvom mandatu. O njegovim clutch sposobnostima ne bih ni da govorim.

                      Hall, Walden
                      Loyd, Gudura

                      Jeste da je samo jedan klasicni plej, ali u ovom slucaju uopste nije vazno. A moze on i na svoju poziciju, na 3, pa da napadacka petorka izgleda ovako...walden - loyd - gudura - davidovac - o’brayant. Petorka sposobna da bilo kome utrpa 30 poena za cetvrtinu.
                      Last edited by Storm; 29-11-20, 07:35.

                      Comment


                      • Kojim trikom da ga platimo, cime

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Kojim trikom da ga platimo, cime
                          Da ga hvatamo na emociju do kraja sezone. A onda nek’ ide u neki Armani i uzme pare.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Da ga hvatamo na emociju do kraja sezone. A onda nek’ ide u neki Armani i uzme pare.
                            A navikao je na trenere koji se dernjaju na njega[emoji4]


                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Sve im malo para pa daj da uzmu sto vise... kolko je Belineli dobio od Virtusa i jel moguce da nije imao bolju ponudu?

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Sve im malo para pa daj da uzmu sto vise... kolko je Belineli dobio od Virtusa i jel moguce da nije imao bolju ponudu?
                                Sitnica...5 milki

                                https://twitter.com/Carchia/status/1...663334914?s=19

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X