Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Ja se slazem da je dobar plej prva opcija, ali bih pre doveo kvalitetnog komba koji ce da igra odbranu i smesti 15+ poena nego prosecnog pleja. Bice otkaza i u nba i u el. Treba sacekati.
    Ma ne prihvatam(ko da se pitam nesto) jer mi lici na Nesine botove koji bi da hendluju moguće minute za Filipa u EL.
    Samo plej, kombo stvarno ne znam sta bi dao a da već nemamo. Ok ima njih sa kreativnosti koji mogu iso ali meni treba razigravac koji diktira tempo.
    Na kraju samo nek održi tempo odbrane a Stratos će iscupati napad sa Derikom. Et može i tako.

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      Djenki treba dati loptu u ruke u Aba,neka se ispucava dok ne nanišani dobro!
      Тачно, не можемо да очекујемо од њега да буде онај стари Ђенка ако диже просечно 4 шута по мечу. Надам се да ће против ФМПа Шакота да одмори неке играче, а маргиналцима да да прилику да се покажу и да проба да врати самопоуздање неким момцима!

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        Место у стартној петорци, да не мора да буде главна опција у нападу и да мало растерећеније игра како би повратио самопоуздање у шут. Вероватно би допринео и неким изнуђеним фаулом да брзо противник изађе из бонус и олакшао нам да дођемо до неких лаких поена са бацања. Треба мешати карте и све пробати.
        Može, dobro rješenje.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Mlad je on i neiskusan za nas, neka se kali još koju godinu pa ćemo videti da li je za nas.
          Nije za nas, kao što nije ni za jedan EL tim.
          Fali Manny da predloži novog Rumenog.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Nije za nas, kao što nije ni za jedan EL tim.
            Fali Manny da predloži novog Rumenog.
            Nije ti to Dekarde fer niti osobina koju bi trebalo da ističes.
            Msm gotivim te ja pa ti zato ovo I pišem u suprotnom bi me bas bolio qrac.
            Što se "rumenog" tiče za reper mu se ne može uzeti prosla epizoda pod Goricom jer je jedini igrao odbranu pa kao takav izgledao kao Sizif.
            Drugo, u konstataciji da bi valjao da zameni Ročestija ta tvrdnja je prilično dobra, garantovano ne bi bila flop kao sa Enisom.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Nije ti to Dekarde fer niti osobina koju bi trebalo da ističes.
              Msm gotivim te ja pa ti zato ovo I pišem u suprotnom bi me bas bolio qrac.
              Što se "rumenog" tiče za reper mu se ne može uzeti prosla epizoda pod Goricom jer je jedini igrao odbranu pa kao takav izgledao kao Sizif.
              Drugo, u konstataciji da bi valjao da zameni Ročestija ta tvrdnja je prilično dobra, garantovano ne bi bila flop kao sa Enisom.
              Nemoj me zahebavati Victore, to što je Halid EC igrač ne znači da i Rumeni nije isto to.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Nemoj me zahebavati Victore, to što je Halid EC igrač ne znači da i Rumeni nije isto to.
                Niti sam ja a ne sećam se ni on govorio kako je top plej da nosi igru već upravo za bekupa, sa čim se slažem. Kad ga već spominjemo, nama bi sad bio odličan fit.
                Neće on ubosti neke veće ugovore al ce svaki pošteno da naplati svojim zalaganjem.
                OK nije EL kalibar ali nama bi recimo sad valjao, kao i one godine da odmjeni Ročestija koji se mučio u branjenju pik igre bio to roll sistem ili pop.
                Nego, prošlo je dvije godine, ispalo je da si u pravu i opet trljas na nos, o tome ti pričam.

                Comment


                • Nije Djenka kombo. Igrao je on bek apa kod Radonje ali nije to to. Kombo je recimo Pulen ili Reglend. Napadaci sa solidnom kreacijom. Tako nekog izvuci, ali sa boljim fizikalijama i odbranom. Nema slobodnih plejeva el kalibra. Mora se cekati neki otkaz ili juriti kombo. Ili treca opcija dovesti nekog EC pleja. Nisam pametan.

                  Comment


                  • Ja bih zaista voleo da poverujem u tu pricu da trazimo pleja. Ali, skeptican sam. Mislim da cemo na kraju izaci sa pricom nismo nasli kvalitetno pojacanje. Jako bih voleo da gresim.

                    Comment


                    • Ma EC plej, niti možemo niti hoćemo da dajemo 300k + na nekog lika koji bi gulio 10min EL i 20min ABA. Kombo smo već rekli šta nosi a ja nešto nisam za to da se Bily i Djenka skrajnu ili da mi Covic igra snjim u petorci.
                      Spadas dakle na EC pleja, a večeras sam pratio Grina i ne vezano što su Igosi poderali Cibonu, dečko je odlično diktirao tempo, kontrolisao napade, probijao switch ma sve školski e sad kako bi to izgledalo na EL nivou ne znam. Ako je neko pametniji neka se uključi.
                      Dakle takvih ima, samo da se iskopa. Ne tražimo mi sad neku azdaju, da je sreće da Pot nije ograničen toliko pa i on bi valjao.

                      Comment


                      • Napasti onda Kalnietisa na foru EL i toplije klime nego u Kubanju.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Napasti onda Kalnietisa na foru EL i toplije klime nego u Kubanju.
                          on je dugo bio dostupan,nismo ga hteli

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            on je dugo bio dostupan,nismo ga hteli
                            Pa mi smo trazili prvog pleja i nismo pogresili sa Lorencom. A to sto je tata mislio da sin moze da bude bek ap je posebna prica.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Napasti onda Kalnietisa na foru EL i toplije klime nego u Kubanju.
                              recimo, dobra prica.

                              Comment


                              • Jel Munford katovan?

                                Comment

                                Working...
                                X