Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Oko Petruseva mozemo da zatvorim knjigu, niti je nas igrac, a ako ne znas sta znaci vlasnistvo nad igracem onda potrazi na google rec ugovor. Petrusev nije slobodan igrac, njegova sloboda kosta od 800 k do 1.5 miliona. Case closed.

    Ja samo da pitam kada cemo videti rezultate krvavih kolena, uskoro ce i prva plata da legne jer klub ne zeli vise da slusa kako neko kuka (kme kme kme glasom Kesica) da nije primio platu, mucenik nece imati da plati infostan na Vracaru.
    Rezulate tih krvavih kolena zelim da vidim vec danas a ne za dve ipo godine kao i prosli put, imamo primer Bayerna kako znojavi sakoi i kosulje bolje prijaju od cuvenih krvavih kolena.

    Sto se tice najboljeg post up igraca, kao sto je Lazic ubedljivo poslednji u El po indexu , Reath je u top 5 igraca El po % suta za dva. pu majku mu , kako to da ovi % tako znaju da lazu, neverovatno, verovatno bi neki tvoj iz aba 2 lige se bolje snasao na toj poziciji,ili stimac, apic, djordjevic itd.

    https://www.euroleague.net/main/stat...gg=Accumulated

    Pozdrav
    Prvo treba da naucis sta je post up...taj posle Zvezde ide u Afyon pa u Nevezis...daleko mu lepa kuca..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Duop rit je uzasan igrac, gori jenod kuridze...mislio sam da nije iskreno, ali ovo sto on igra kada udje je neverovatno, neverovatno da tolikog coveka unose ubreket na keca, glup sam evo jbg

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Pokusacu da ti odgovorim :

        Trener od bilo kakvog renomea ili imena sigurno nece svoj renome i ime staviti interes kluba iznad interesa rezultata i svog licnog uspeha sa tim istim klubom, sto znaci ako ti klub nametne tu teoriju da moraju 6 igraca domacih biti na terenu koji ti klub odredi, onda to mozes ALimpijevicu, Gavri,ili tako nekom treneru, a ne Itudisu, Zeljku, Dudi i ostalim imenima. Razvojni klubovi mogu da nametnu resenja, a tamo gde se mora ostvariti rezultat to nece moci. Po onoj tabeli mi smo u EL u top 3 kluba sa brojem domacih igraca u rosteru. Ovi iz top 4 po rezultatima su na samom dnu sa domacim igracima, pa te pitam ko su njima GMovi, zasto se oni ne brinu o domacim igracima i uspehu reprezentacije? Da me pogresno ne razumes, I SO i DR su treneri koji im se danas ne moze nametnuti od strane kluba uslov da toliko i toliko igraca domacih
        To za 6 igraca sam naveo samo kao jedan od primera a ne da mora da bude 6. Nek bude 5, nek bude 4, nek bude fleksibilnije zbog trzista kroz interval od 4do7 - sta god da se proceni sta je strategija kluba a sto je sada vrlo upitno. Ovako smo dosli u situaciju da je Covic na pocetku sezone rekao da cemo se najvise osloniti na domace igrace, da bi se u praksi desilo potpuno suprotno. E to nije normalno.

        Mislim da takve stvari ne trebaju da se ostavljaju trenerima da presudjuju jer njih tretiramo kao potrosnu robu, a neko ko je tako kratko u klubu ne moze niti zeli da donosi odluke koje su u dugogodisnjem interesu kluba. Odgovornost o tome treba da prihvati i da odluci neko ko je i ko ce dugo biti u klubu, a jedini takav do sada jeste Covic. S obzirom da ne mislim da je normalno da on pored svih obaveza koje ima i uplitanja u to politicko blato bez koga se u Srbiji ne moze, kao i u masu logistickih stvari i obezbedjivanje budzeta, da se pored toga jos bavi i uskokosarkaskim delom price koji zahteva veliko angazovanje - zato mislim da nam treba GM.

        I uopste me ne interesuje sta drugi klubovi rade, jer nam oni sa tolikim budzetima uopste nisu merilo na koje treba da se ugledamo, ono sto govorim jeste iz iskustava koje imam u radu sa masom drugih ozbiljnih ali bas ozbiljnih organizacija, nisam samo pustio mastu na volju kao sto to Losmi radi. To je ono sto nama treba da bi obezbedili kontinuitet. Ovako mi ne znamo sta je strategija, jer se radi na o-ruk. Nemam nista protiv da se raskine dugogodisnji ugovor sa trenerom ako ne radi u skladu sa strategijom. Medjutim mi to ovde ne znamo sta je... kaze Covic da Tomic nije mogao da kontrolise ekipu zbog velikog broja stranaca koji su svaki na svoju stranu - pa zar iz toga nije mogao da nauci pa da ne dozvoli da se ista situacija ne ponovi opet??? Ako se Obradovic ne bi slozio sa tim u startu, hvala lepo dovidjenja... mi moramo da stavimo interes kluba iznad ugadjanja drugima, to bi onda samo znacilo da ovo nije pravi posao za njega nego za nekog drugog. Ovako greska nije napravljena njegovom smenom sto ga jelte nismo jos sacekali, vec sto smo kao klub uopste dozvolili da se nadjemo u istoj ili slicnoj situaciji kao sto se nasao i Tomic. Nismo smeli da dopustimo ovoliki broj dovodjenja stranaca. Znaci manji roster, manji broj stranaca, koji ne sluze da popune rotaciju nego da naprave razliku jer sa manjim brojem bi mogli da dovedemo i neke skuplje. Ako se tu negde omasi, ok to je sve ljudski, ali bar ne bi ugrozili dugorocni interes jer bi se pridrzavali strategije. Ovako i dogodine cemo i dalje kukati kako je Uskokovic neiskusan i kako nemamo drugog pleja, pa cemo opet morati da dovodimo proklijale krompire iz Spanije da nam popunjavaju roster.

        Ako nam je stalo do kluba treba da se proceni sta je interes kluba i da se onda pronadje trener koji ce se saglasiti sa tim, a ne da dovodimo u pitanje taj interes samo da bi ugodili da dovedemo Zeljka ili Itudisa ili Dude, a koje da budemo jasni nismo nikad ni pokusavali da dovodemo niti su oni nasa ciljna grupa jer ne jurimo evro titulu. Zdrav program mislim da bi kvalitetan trener oberucke prihvatio. Em solidna plata, em jasno postavljene stvari sta je odgovornost trenera, sta GM-a, a sta predsednika. Ko omasi taj leti, a ne da se svaki problem svali na trenera... pa ko to od njih ne bi zeleo?

        Comment


        • Niko da kaze kako nam je igra bila go kurac u Valensiji sa skoro 10 dana treniranja i pripreme?
          Msm ono je kriminal sta su igrali i kako su nas busili sa svih strana...

          Comment


          • A sta da kazemo kad smo svi videli?

            Najcrnja je onakva igra u odbrani, za napad vec znamo da smo u kanalu....

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Niko da kaze kako nam je igra bila go kurac u Valensiji sa skoro 10 dana treniranja i pripreme?
              Msm ono je kriminal sta su igrali i kako su nas busili sa svih strana...
              Pravimo se mrtvi.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Čuvali se za Real, nećemo da se trošimo na ovu boraniju

                Comment


                • Kakvo interesovanje vlada, kao da igramo sa Zlatiborom, a ne prvakom Evrope

                  Radanov startuje, što je dobro

                  Dobar početak
                  Last edited by Jose Paolo Guerrero; 18-01-21, 19:06.

                  Comment


                  • Fin početak.

                    Comment


                    • Ova petorka im je lajt...nema ni JC Kerola.

                      Comment


                      • Walden

                        Comment


                        • Kuzmić 4p 6sk..

                          Volden odličan

                          Comment


                          • Dobra je Zvezda za sada. Ne uspevaju ni sa Carroll-om i Rudy-jem da naprave razliku.

                            Comment


                            • Sluzi nas sut. I dalje protok lopte uzasan.

                              Comment


                              • A sto je Radonja klupirao Radanova posle minut u 2.cetvrtini? Imao je onaj ulaz i odmah popio klupu. Nisam video sta je zajebao.

                                Comment

                                Working...
                                X