Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Kako može da bude sve isto, ako se jedan igrač odstrani iz tima?
    Ajd pročitaj još jednom šta sam napisao. Ali ozbiljno.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Ajd pročitaj još jednom šta sam napisao. Ali ozbiljno.
      Pročitaj ti. Dve kontradiktorne stvari u jednoj rečenici.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Pročitaj ti. Dve kontradiktorne stvari u jednoj rečenici.
        Ti si najveći kontraš i cepidlaka na ovom forumu. Pa taj Derik je igrao svega par minuta. Da li misliš da će se osetiti ako ne bude igrao? Pa ne. Ali to nije rešenje problema. I ti i svi mi dobro znamo da je mali Čović višak, a da hemije u timu nema, kada je svima očigledno da nije dovoljno zreo za mesto u EL timu. Šutni Derika, šutni Filipa, dovedi backup plejmejkera i vrati Borišu u 12 i eto promene na bolje. Garantujem.

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Ti si najveći kontraš i cepidlaka na ovom forumu. Pa taj Derik je igrao svega par minuta. Da li misliš da će se osetiti ako ne bude igrao? Pa ne. Ali to nije rešenje problema. I ti i svi mi dobro znamo da je mali Čović višak, a da hemije u timu nema, kada je svima očigledno da nije dovoljno zreo za mesto u EL timu. Šutni Derika, šutni Filipa, dovedi backup plejmejkera i vrati Borišu u 12 i eto promene na bolje. Garantujem.
          Netačno. U EL ima prosek od 10 minuta, protiv PAO 12 minuta, protiv Fenera 14 minuta, protiv Makabija ima 4 minuta jer je klupiran sa razlogom da li zbog nezalaganja ili povrede videćemo.
          U ABA ima prosek 20 minuta, protiv Primorske 24 minuta, protiv Budućnosti 16 minuta, protiv Krke nije igrao, takođe navodno zbog povrede.
          Ako imaš evidentno kvalitetnog igrača koji igra na manje od 70-80% od svojih mogućnosti postoje pametnije opcije nego da ga se odmah ratosiljaš.
          To je Himkijev recept od sezonu, dve kad su rebnuli igrače po džepu. Ne jednog ili dvojicu koji prave problem, sve! Pa ako se i nakon toga nastave problemi tek onda ga se otarasiš.
          Last edited by dekkard; 21-10-19, 18:40.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Netačno. U EL ima prosek od 10 minuta, protiv PAO 12 minuta, protiv Fenera 14 minuta, protiv Makabija ima 4 minuta jer je klupiran sa razlogom da li zbog nezalaganja ili povrede videćemo.
            U ABA ima prosek 20 minuta, protiv Primorske 24 minuta, protiv Budućnosti 16 minuta, protiv Krke nije igrao, takođe navodno zbog povrede.
            Ako imaš evidentno kvalitetnog igrača koji igra na manje od 70-80% od svojih mogućnosti postoje pametnije opcije nego da ga se odmah ratosiljaš.
            To je Himkijev recept od sezonu, dve kad su rebnuli igrače po džepu. Ne jednog ili dvojicu koji prave problem, sve! Pa ako se i nakon toga nastave problemi tek onda ga se otarasiš.
            Ok, je l Himki nakon toga igrao bolje ili samo Sved? Metoda je ok, ako redovno plaćaš. Čova se ni tu baš nije previše isticao. Radonju su zbog toga i najurili, nije želeo da ćuti da igrači nisu plaćeni. Ali to je već druga tema. Derik Braun je trebalo da bude prva zvezda prelaznog roka i prva zvezda ovogodišnje ekipe. Misliš da je ta minutaža koju su mi sasuo prava za takvog igrača? Slažem se da mu treba dati šansu, ali pacovčić ne želi da ga pusti da igra više makar i grešio. Videćeš sutra na cirkusu od konferencije da će Derik biti glavni krivac i da će se pričati o promašajima sa pojačanjima.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Tomic moze da kupi navijace ako mu je uslov da ode FC3 sve ostalo je smejurija..
              Ma jest, i onda kada nastave lose da igraju razotkrio bi se da je los trener. Ovako ima tampon u vidu Filipa pa masa vas samo u njemu vidite problem. A problem deluje da je kompleksniji.

              Comment


              • "Igrice" sa Derikom svojstvene N. Covicu mogu da se odraze i na Gista, posto imaju zajednickog menadzera Nikolaosa Spanosa.

                Comment


                • Filip ce igrati po cenu svega jer setite se gde smo bili 2011. Znaci, nece meni carsija da smenjuje trenera i da mi govori da li ce moj sin igrati ili ne.

                  Previse sujete, previse, sve pomislim prerano dajemo zakljucke ali prosto gde sujeta dominira razum prestaje.

                  Comment


                  • Uglavnom rijaliti za sutra od 14h, kriv Derik, Gist, Nasa, Petar Pan, Savo Kikinda, Dzon Vejn svi jebeno sem Filipa Covica.

                    S druge strane golem je picvajz u svlacionici cim je Tomic ponudio ostavku.

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post
                      Uglavnom rijaliti za sutra od 14h, kriv Derik, Gist, Nasa, Petar Pan, Savo Kikinda, Dzon Vejn svi jebeno sem Filipa Covica.

                      S druge strane golem je picvajz u svlacionici cim je Tomic ponudio ostavku.
                      Gde piše da je ponudio ostavku?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Gde piše da je ponudio ostavku?
                        E u kurac po čitav dan svi o tome pišu, guglaj ako ti ne izdaje bar 10 naslova...

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Gde piše da je ponudio ostavku?
                          If...

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            E u kurac po čitav dan svi o tome pišu, guglaj ako ti ne izdaje bar 10 naslova...
                            Ne čitam režimske medije,.na ovim drugim ne prenose takve vrste vesti.
                            Ako je istina da je ponudio ostavku a Nebojša je odbio to znači da će Filip biti sklonjen, ali ne verujem da će se stati samo na tome. Isto bi trebalo da se desi i Ojo-u, a sa D. Brownom ozbiljno popričati, i dati mu poslednju šansu. Ili mu barem reći da je to poslednja šansa, meni su tako davali 15 puta poslednju šansu. [emoji3]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ako sklone Filipa sutra i to javno, ja se samo banujem trajno sa foruma.

                              Biće demagoška konferencija kao i one godine kad je Cipi vodio, isto je tako Dule ponudio ostavku i ovaj je nije prihvatio.

                              Comment


                              • Covic jedino nije kriv sto je selektiran u ovu ekipu! A za sve kstalo sto pruza, odnosno ne pruza je iskljucivi krivac! Ima vise nego dovoljno minuta u igri, cak i previse! Svaki put index kolicnik je u DEBELOM minusu po nas tim! To se u kosarci naziva stetocinom i nikako drugacije! Kada igrac nije kompletan, mora onda na jednom od dva dela terena da ponudi nesto iznad proseka! Kako Lorenzo za sada ne pruza konstantno dobre partije u napadu u odbrani je zaista iznad prosecan! Ali onda dolazimo do back upa! A to je Filip, koji je stvarno na jako losem nivou, posebno u EL, sto se odrazava na njega pa je i u ABI katastrofalan! Ko to ne vidi ili ne zeli da vidi.... sta da se radi! Mislim da je svako objasnjenje suvisno! Na stranu njegovi ljudski kvaliteti, koji apsolutno nisu tema! I sigurno je, milion posto da Filip Covic (iskljucivo kao igrac) nikada, ali nikada ne bi imao mesto u Zvezdi u 12 da mu otac nije Nebojsa! TACKA
                                Last edited by NaviSK; 21-10-19, 21:06.

                                Comment

                                Working...
                                X