Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • apsolutni su favoriti ...nikad jaci nisu bili ....ali nije da smo malo puta pravili cuda u proslim sezonama pa sto ne bi i sada ...

    Comment


    • Najveći će nam problem biti Larkin, verovatno najbolji igrač EL u minimum poslednjih 10 sezona.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Najveći će nam problem biti Larkin, verovatno najbolji igrač EL u minimum poslednjih 10 sezona.
        To si pričao za Jamesa pre mesec dana.

        A i sad si (minimum)Dončića zaboravio.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • James je odličan, ali je Larkin ipak bolji. Dončić je u NBA.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            James je odličan, ali je Larkin ipak bolji. Dončić je u NBA.
            Hoću da kažem polako sa tim titulama. Neozbiljno je da vodimo raspravu da li je James najbolji igrač u EL gde čvrsto braniš taj stav a onda posle izjavljuješ ovo.

            Dončić jeste u NBA, ali ne poslednjih minimum 10 godina.

            Larkin je zaista brutalan trenutno, i od njegovog učinka zavisi ishod meča. Nezaustavljiv je, prošle nedelje čovek sam pobedi Real u Madridu.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Lorenco Braun je trenutno najbolji igrač Evrolige i neko ko vredi 2 miliona evrića.

              Larkin je odmah iza njega, vredi jedno milionče.

              Previše zentate od Larkina. Đenka ako ga dovati ima da se puši Larkin od besa.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Lorenco Braun je trenutno najbolji igrač Evrolige i neko ko vredi 2 miliona evrića.

                Larkin je odmah iza njega, vredi jedno milionče.

                Previše zentate od Larkina. Đenka ako ga dovati ima da se puši Larkin od besa.
                On hoce, ali posle prvog pika i izlaska gore Stimca, Kuzmica a svakog sem mozda Gista...to je pola kosa..Larkin ima preko 50% za tri, igra veoma sigurno i pametno...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Lošmi, napraviću ja neke vradžbine, ne brini.

                  Izgledaće Larkin smešno.

                  Comment


                  • Originally posted by jozef k. View Post
                    Hoću da kažem polako sa tim titulama. Neozbiljno je da vodimo raspravu da li je James najbolji igrač u EL gde čvrsto braniš taj stav a onda posle izjavljuješ ovo.

                    Dončić jeste u NBA, ali ne poslednjih minimum 10 godina.

                    Larkin je zaista brutalan trenutno, i od njegovog učinka zavisi ishod meča. Nezaustavljiv je, prošle nedelje čovek sam pobedi Real u Madridu.
                    Dončić uopšte nije u toj kategoriji. On je kratko bio u EL, i kao tinejdžer je otišao u NBA, njegov zenit nije ni blizu, dečko ima 20 godina. On će pisati istoriju u NBA, već je piše, to je nekoliko nivoa iznad EL.
                    James jeste u samom vrhu u EL, ali je Larkin za nijansu ili dve konstantniji i ume sam da dobije najteže utakmice, i to na gostovanjima. Tako da stojim iza tvrdnje da je najbolji.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Lošmi, napraviću ja neke vradžbine, ne brini.

                      Izgledaće Larkin smešno.
                      Nepredvidivi smo ove sezone. Ice Ataman jako ovaj mec,odmorio je sve sem Buboe prosli mec i on je igrao skoro 40minuta...Larkina ne treba mozda napadati do clutch time...onda treba raditi neke trik odbrane posto onda preuzima odgovornost...i moliti se Bogu da ce taj sam sto ostane da ce promasiti....

                      TOP forma, ali mora nekad stati...zatvoriti reket, pa ako pogadjaju pruziti im ruku..negde se mora rizikovati....bice to rokacina tekma na veci broj poena mislim..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Mi da molimo Boga za Zoovo zdravlje da ga posluži. Ne strahujem za EL, ali mesari specijalisti u PO ABA će sigurno pokušati da ga povrede.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Dončić uopšte nije u toj kategoriji. On je kratko bio u EL, i kao tinejdžer je otišao u NBA, njegov zenit nije ni blizu, dečko ima 20 godina. On će pisati istoriju u NBA, već je piše, to je nekoliko nivoa iznad EL.
                          James jeste u samom vrhu u EL, ali je Larkin za nijansu ili dve konstantniji i ume sam da dobije najteže utakmice, i to na gostovanjima. Tako da stojim iza tvrdnje da je najbolji.
                          Trenutno jeste najbolji, tu nema dileme, samo je tvoja konstatacija imala prilog 'u poslednjih minimum 10 godina', a meni na pamet padaju bar 5 boljih u tom periodu. Ništa više.

                          Što se meča tiče, meni je i dalje nestvarno šta radi Efes bez Vase i plus Danstona koji im je najbolji igrac u defanzivi. Koliko je Vasa bitan ne treba ni pricati. Tako da ocekujem da stanu, i mislim da imate vece sanse nego sto se predvidja. Opet, kljuc je zaustaviti Larkina.

                          Mozda si mislio da pokazuje najbolju formu u EL u poslednjih 10 godina.
                          Last edited by mark !t zer0; 28-01-20, 19:45.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ne vidim nijednog igrača sa tolikim impactom u igri u poslednjih 10 godina kao što je to Larkin. Zastrašujuće je dominantan.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Lorenzo je, bar po mom mišljenju, sigurno najbolji two-way plej u Evroligi. Ume da dominira i u napadu, a bogami i u odbrani.

                              Naravno da je Larkin za klasu bolji napadač, ali isto tako Efes ima za klasu bolje saigrače da mu obezbedi u svemu tome.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nepredvidivi smo ove sezone. Ice Ataman jako ovaj mec,odmorio je sve sem Buboe prosli mec i on je igrao skoro 40minuta...Larkina ne treba mozda napadati do clutch time...onda treba raditi neke trik odbrane posto onda preuzima odgovornost...i moliti se Bogu da ce taj sam sto ostane da ce promasiti....

                                TOP forma, ali mora nekad stati...zatvoriti reket, pa ako pogadjaju pruziti im ruku..negde se mora rizikovati....bice to rokacina tekma na veci broj poena mislim..
                                Koga bi ti stavio na Larkina, Lazica ili Djenku. Plasim se da sudije ne budu svirali svaki kontakt i da ih napune faulovima i onda ce Larkin moci da radi sta zeli, toliko je brz sa loptom da ako probije prvu liniju on ode do kosa bez da ga bilo ko moze zaustaviti u reketu sem Borise

                                Comment

                                Working...
                                X