Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Stojanče, brisi 38.000€ iz teftera. Koliko ljudi mogu biti stola to nije realno.

    O tome sam vec pisao, sudije su jedva izasli iz hale, a onda su nasi "navijaci" sacekali i Stimca da i njega "pozdrave". To su ti poznati koji se bore za KKCZ jel tako LOSMISK,

    sta ima tu da igra Stimara i sta ima tu da sudije sere, ja cu da opljunem i jedne i druge, usao u sam u halu pomocu kuma iz Securitiya, i ko jebe Covica neka plati, ja sam pored zvizdanja Filipu, Lazicu, Djenki, izvredjao sudije i onako Stimari izvredjao familiju jer smo ovim porazom ne samo ispali iz F4, nego iz Top 8.

    Sutra je nova sansa za novu turu pljuvacine, i ovako i onako svi forumi su zamrli jer sta ima da gledamo vise KK CZ kada sutra gubimo od ovih Karijevih pacera.

    Comment


    • Nismo ispali ni otkuda, reći da jesmo je jeftino podmetanje. Ispada se ili ulazi u top 8 na terenu, ne van njega.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ne znam da je neko zvizdao Lazicu i Djenki ali ovo su novi momenti...

        Kad drzava napravi skupocen tim i nalozi ljude, onda su velika ocekivanja a onda kad dodje realnost, razocarenje bude jos vece. Dosta je skupo placenih stranaca alii domacih igraca tako da jbga treba da istrpe nke stvari kao profesionalci...To sto je neka budala opsovala sve i svja, a neka h je i 10..onih ostalih 14990 ljudi u hali nije....

        Imaju kamere, snimaju, pa nek kazne ljude...
        Last edited by LosmiSK; 22-01-20, 17:53.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Gotovo svi Radonjini EL timovi su bili skuplji, kada se uzmu obzir ondašnje i sadašnje tržište, nego što je ovaj tim.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Imamo update sa drugog foruma da je Faje trenutno u Patri (ima i slika sa Elis-om), ne znam da li se mozda vraca tamo posto imaju prostor da registruju pojacanje pre 4-og kola top 16 faze EK (juce su izgubili kuci od Venecije i na 1-2 skoru su posle prvih utakmica u grupi). Danas je Marbl potpisao za Virtus verovatno ce biti jos nekih potpisa po EK timovima.
            Last edited by Borca; 22-01-20, 18:25.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Gotovo svi Radonjini EL timovi su bili skuplji, kada se uzmu obzir ondašnje i sadašnje tržište, nego što je ovaj tim.
              Kakvo trziste? Sta pricas, to je bilo pre tri godine?

              Al skuplji a ovde 20 igraca na spisku..a da nema klinca jednog

              Deki ne blamiraj se previse

              Ako mozes objasni, ako ne, molim te nemoj da pises ovakve stvari....Immas 10 stranaca ) pa tu je samo vise od celog Radonjinog tima ))
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Svi teški rekonvalescent ili poluupotrebljivi igrači. Kod Radonje su uvek dolazili in-form stranci.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Svi teški rekonvalescent ili poluupotrebljivi igrači. Kod Radonje su uvek dolazili in-form stranci.
                  Nisi tako pisao pre pocetka sezone znaci sad su matori penzioneri...a balio si na Brauna pre sezone...L Braun je rekovalscent, kao I Punter, Beron, Djenka, Gist? Odzo...

                  Sta imao jos..Faye, D Brown..ko ce sve ovo prebrojati )

                  Ko je in form stranac..Dion Tompson? Kinsi? ili mozda Q Miler..posle ACL-a.. zanimljivo..

                  Svi ovi jefitniji, kako da ne..

                  Radonji 10-11-12 igrac bili Teji, Rebic i Kaplanovic.zanimljivo...sad je 19 igrac Jovanovic ))
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Hmmm pa tesko, jedini koji je bio in form je mozda kinzi... Ili markus i to mozda... Djenka nije, miler nije, volters nije, sofo nije, mekel mozda, ajde imao je ok brojke, rajan nije, dion nije, cirbes nije... A i nije bilo puno stranaca po sezoni, a sad nam gist i braun zajedno 800.000 vrede minimum, o djenki, lorencu, panteru, beronu da i ne pricam... A plus patuljak od 150.000

                    Comment


                    • Radonja je imao igrača koje je hteo, i dolazili su u najboljim igračkim godinama osim Sofoa.
                      Jesam hteo Derricka, ali zdravog, a niko nije znao koliko je ozbiljno povređen dok nije probao da igra, verovatno ni on sam. Da nije te povrede nikad ni ne bi mogli da priuštimo takvog igrača.
                      Baron, Faye, sve treća liga stranaca dok nisu došli u Zvezdu. Gist, Stratos, na zalasku karijere, sad što oni igraju bolje, pogotovo Bog, nego neposredno pre i što će igrati gore nakon odlaska iz kluba, to je valjda i do ljudi iz kluba.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Dobro da, na zalasku su karijere, a koliku platu ima gist i koliku ima stratos, plus derik? Eto ta 3 igraca imaju preko milion znaci cinjenica je da je ovaj tim verovatno najskuplji u istoriji

                        Comment


                        • Volters je itekakvu cenu imao kad je došao, dobio je onda 220k$ za pola sezone, igrač sa NBA drafta. Jenkins igrač iz NBA, takođe i Kvinsi, i to u najboljim godinama. Mekel isto, sam Čović stariji ga prozivao da je "NBA" igrač, kukajući između redova što ga je platio više nego što ovaj vredi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard;2075084[B
                            ]Radonja je imao igrača koje je hteo, i dolazili su u najboljim igračkim godinama osim Sofoa[/B].
                            Jesam hteo Derricka, ali zdravog, a niko nije znao koliko je ozbiljno povređen dok nije probao da igra, verovatno ni on sam. Da nije te povrede nikad ni ne bi mogli da priuštimo takvog igrača.
                            Baron, Faye, sve treća liga stranaca dok nisu došli u Zvezdu. Gist, Stratos, na zalasku karijere, sad što oni igraju bolje, pogotovo Bog, nego neposredno pre i što će igrati gore nakon odlaska iz kluba, to je valjda i do ljudi iz kluba.
                            Ko je to bio u najboljim godinama? i na vrhuncu karijere da mi je znati a da mu to Radonja nije omogucio..tj mislim na sezonu pre koju je igrao...

                            Drugo, pre ste pricali kako matorci na kraju idu da uzmu pare, saddolaze da igraju za crkavicu ) u Srbiju...

                            Porediti po imenima one iove strance je smesno...

                            Zaboravio si Pantera ( Oly ) L Browna ( ex Toronto ) da se tu doda Kuzmic (ex Real ) Stimac (ex Fener ) Gist ( ex Pao ) Brown D (Efes ) Dzenkins ( Himki ) sve iz malih klubova dosli i svi smanjili plate za 2 ili 3 puta...Jeste )

                            Radonja je doveo igrace iz Kubana i to jednog..ostalo Niznji, Trabzon, Galata, Ortez...Brose treci centar Zirbes itd...

                            Mislim, ovo je bilo tako lako..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Stojanče, brisi 38.000€ iz teftera. Koliko ljudi mogu biti stola to nije realno.
                              Teška srca izbrisao.

                              Comment


                              • Radonja sad ne bi ni pristao da vodi ovakav jeftin tim. On je navikao na više od ovoga.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X