Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Kako to, OD LAKIJA SMO NAPRAVILI YOUTUBE-era..na kraju je Laki bio u pravu..Felipe je dobio otkaz i sutnut iz tima...tako da mislim da je moj drugar Laki odradio vraski velik posao...na drugom forumu gde si ti izbacen su mu dalipunu podrsku, kao i veci broj ljudi sa ovog.
    Samo vi zivite u uverenju da je Laki zasluzan, kao sto ce i Bosko Obradovic na youtoube sa casama da smeni Vucica.
    Ja ne znam zasto Laki ne otvori jos neki serijal, Sakotine greske, pa neka krene onda i na Covica, uostalom navijaci su nezadovoljni, Laki je predvodnik svega pozitivnog verujem kao etablirani Youtouber da bi imao ogromnu podrsku da se oteraju Sakota i Covic. Kada je vec toliko uticajan kao sto kazes. On i onako radi iz ciste ljubavi prema KKCZ , zasto stati samo na Filipu, teraj do kraja.
    Last edited by Šarac; 24-02-20, 17:40.

    Comment


    • Zvezdina klupa uvek donosi zdravstvne razloge...secamo se Vukoicica,Lazica pa i Radonje koji je osedeo brzo...

      Pa sta ovde briga ljud za Fener..dodvorava se ljudima ovde i prica o jedina dva kluba u zemlji verovatno..i ako ga ne pratim...i mislim da je neiskusan, ali ja sam ipak ja....samo volim kad neko radi iz ljubavi kosarku...to je bas lepo....npr ja sam za ovih dva meseca, odgledao bar 60-70meceva a tu ne racunam EL pa ni ABA...volim ljude koji vole kosarku, ali naravno najvise one koji su pratili Zvezdu i pre 2011...ako se secas gde smo bili tad...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Kako to, OD LAKIJA SMO NAPRAVILI YOUTUBE-era..na kraju je Laki bio u pravu..Felipe je dobio otkaz i sutnut iz tima...tako da mislim da je moj drugar Laki odradio vraski velik posao...na drugom forumu gde si ti izbacen su mu dalipunu podrsku, kao i veci broj ljudi sa ovog.
        On tvrdi da Filip nije košarkaš, a eno ga Železniku igra i vrv će imati ful minutažu tamo.
        Pobedila je moja struja koji smo sve vreme tvrdili da Filip nema kvalitet za EL, ali da može da igra regularno u ABA i KLS-u i to će i igrati...
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Samo vi zivite u uverenju da je Laki zasluzan, kao sto ce i Bosko Obradovic na youtoube sa casama da smeni Vucica.
          Ja ne znam zasto Laki ne otvori jos neki serijal, Sakotine greske, pa neka krene onda i na Covica, uostalom navijaci su nezadovoljni, Laki je predvodnik svega pozitivnog verujem kao etablirani Youtouber da bi imao ogromnu podrsku da se oteraju Sakota i Covic. Kada je vec toliko uticajan kao sto kazes. On i onako radi iz ciste ljubavi prema KKCZ , zasto stati samo na Filipu, teraj do kraja.
          Filip nije samo los kosarkas, vec je to kancer naseg drustva..gde je bitno ko ti je tata..a ne sta znas...doduse slazem se da je trebao to da izbaci i ranije...i da jest zasluzan...nego ko je, zasto je otisao iz kluba?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            On tvrdi da Filip nije košarkaš, a eno ga Železniku igra i vrv će imati ful minutažu tamo.
            Pobedila je moja struja koji smo sve vreme tvrdili da Filip nema kvalitet za EL, ali da može da igra regularno u ABA i KLS-u i to će i igrati...
            Tvoja struja si samo ti...xD
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Tvoja struja si samo ti...xD
              Ok, onda sam ja pobedio.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ok, onda sam ja pobedio.
                Pa nisi..Nije on ni za ABA, ne za Zvezdu...cak ni onu onda pre..kad je prvi put izbacen. Zvezda je najbolji tim u Srbiji, na Balkanu ....i jedan Filip n treba da bude back up nikako...pa cak i da nismo.

                On i Alimpijevic su sramota za klub...posebno sto je ovaj drugi cak i grobar...xD
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Kako nisam, ako igra i dalje? Jbg, priznajte poraz. [emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Igra za tatine klubove...ceo zivot..nije on los da ne zna kosarke...ali posle toliko guranja kamion bi stigao iz Zeleznika za Peking a ne Felipe u FMP.....Igrao je u KAOD, oteran sa 2p iz igre i 25% suta iz igre...fantazija.. xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Filip nije samo los kosarkas, vec je to kancer naseg drustva..gde je bitno ko ti je tata..a ne sta znas...doduse slazem se da je trebao to da izbaci i ranije...i da jest zasluzan...nego ko je, zasto je otisao iz kluba?
                      Trebao je da izbaci odmah posle povrede Raglanda, kao da nije imao svojih losih utakmica i u EC i to na dosta nizem nivou nego sto je El.

                      Tada je trebalo pokazati ljubav prema Zvezdi i otpor nepotizmu kada je igrao i usput i pobedili da nijedna pobeda ne moze da zamaskira taj skandalozan potez da on bude u sastavu i da moramo da citamo hvalospeve od njegove igre od strane @ Dekarda

                      Gotova prica, cekamo Boskov novi klip i da vidimo koliko ce glasova oduzeti Vucicu najnovim performansom, ili ce Bastac da baklavu posalje Vesicu za 8 mart, mozda to promeni snage u gradu na novim izborima.

                      Jbte svaka ucesnica realitija koja je snimila putem autotunna ima veci uticaj na zivot u zemlji i vise pregleda nego vi sto se mlatite ovde da ce neki youtuber ili forumas svojim klipovima da promene nesto u drustvu.

                      A ne znam da li se za zarakijao ili ti gripi ostavio posledice ali sta znaci tvoj upis da je drzava naredila da KKP izgubi dve titule u Aba lige da bi uzela KKCZ i da je sada pao dogovor da im se vrati ta usluga.

                      Pa ti popisa se po jednoj tituli sto je Deja uzeo, ako je ova proslogodisnja jedna od te dve prepustene.

                      Comment


                      • Skoro sam pričao sa jednim bas dobrim trenerom, nešto oko igre Zvezde I bas je tema bila ta kako nam napadi često završe individualnim rešenjima.
                        I sad on meni, gdje se igra najbolja košarka?
                        - pa NBA
                        Na koji način tamo igraju?
                        Previše se ovde kritikuje trener, nije svemoguc I ne može on da odlučuje o rešenjima koje individualac donese na osnovu osjećaja. Moje je da fizički spremim igrače, da uspostavim osnovne elemente odbrane, zona, postavke, izleta ja, udvajanja... Na dan utakmice upoznam igrače ko od protivnika ne smije da ostane sam u spot up, kome se pušta lijevo kome desno al kad utakmica počne, sve je do koncentracije pojedinaca.
                        Možeš da izmenom pokušas da razdrmas igrača, trgnes ekipu ali u ovim nehumanim uslovima ritma, bez treninga, osuđen si da veruješ u momke. Kad bude bitno, kad se fokusira na seriju, kvalitet uvijek dobija a Zvezda ga definitivno ima.
                        Nekako se slazem

                        Comment


                        • Buducnost je uzelaplacenu titulu...Zvezda posle a sad je red na znojvog..vidimpo covicu...sve mi je jasno...pusten je relativno niz vodu..pa sad eno smara o Milu i nekim sranjima ali dzaba mu..

                          Mislim da je i Tomic zbog toga otisao...staviti onog nesretnog Alimpija na celo EL kluba Covic bas nije lud da to uradi...jos manje sa ovim penzionerom Sakotom...''povredic'' se neki Dangubic i tako...

                          Ubedjen sam da su ova i zadnj dve titule nastimane...a budale ( navijaci ) se svadjaju i mrze medjusobno a klokani broje pare i zajebavaju se..

                          covic jr nije smobiti u timu prosl godin...da je bio nki bolji back up..mozda bi uzli EC..kao daimamo neke uspehe u Evropi sm F8 sa Dejom pa da nam je kao EC sranje.....

                          Usrao ga taj prvi mec protiv partizana,ostalo je odradjeno na nekom drugom mesto i garbidz tajm...zato cemo dovesti dobrog trenera nikad...partizan ga j doveo i uzece ono sto ga sleduje...jasno kao dan....oni su napravili tim kao mi onda sa Kalincem, Jovicem itd..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Mi smo se pojačali sa Lucasom, inače zanimljivo da je mnogima prva asocijacija bio Aca a ne George Lucas, ali to govori o njihovom kulturnom backgroundu, tako da sigurno imamo ambicije da pouzimamo ostale trofeje. Pitanje je samo je li ostao ijedan značajan trofej, ili su svi obezvređeni.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Buducnost je uzelaplacenu titulu...Zvezda posle a sad je red na znojvog..vidimpo covicu...sve mi je jasno...pusten je relativno niz vodu..pa sad eno smara o Milu i nekim sranjima ali dzaba mu..

                              Mislim da je i Tomic zbog toga otisao...staviti onog nesretnog Alimpija na celo EL kluba Covic bas nije lud da to uradi...jos manje sa ovim penzionerom Sakotom...''povredic'' se neki Dangubic i tako...

                              Ubedjen sam da su ova i zadnj dve titule nastimane...a budale ( navijaci ) se svadjaju i mrze medjusobno a klokani broje pare i zajebavaju se..

                              covic jr nije smobiti u timu prosl godin...da je bio nki bolji back up..mozda bi uzli EC..kao daimamo neke uspehe u Evropi sm F8 sa Dejom pa da nam je kao EC sranje.....

                              Usrao ga taj prvi mec protiv partizana,ostalo je odradjeno na nekom drugom mesto i garbidz tajm...zato cemo dovesti dobrog trenera nikad...partizan ga j doveo i uzece ono sto ga sleduje...jasno kao dan....oni su napravili tim kao mi onda sa Kalincem, Jovicem itd..
                              Ako je vec tako, sto se tolike pare trose na igrace govorim o svim timovima ako se vec unapred zna ko ce biti pobednik.

                              Jebote KKCZ je trebala uzeti EC prosle sezone samo po tebi, pa ove sezone prvak je po svim prognozama je vidjena Lokomotiva a oni ispali odmah, I mi smo po bukijima bili peti favorit pred pocetak ali samo na osnovu imena a ne i po kvalitetu rostera.KKp je bio isto tamo negde oko petog mesta a prosle nisu prosli ni grupu.

                              Covic po mom nekom misljenju ako ne udjemo u El nece se vise zadrzavati u KKCZ, posvetice se verovatno vise oko SD, ne bi me cudilo da posle izbora dobije i neku funkciju u novoj vladi, cim on nije bio u petak u Areni po prvi put od kako je na celu KKCZ da ne prisustvuje utkamici, sve ti je jasno .

                              Ocekujemo velike ljubitelje KKCZ pogotovo youCuberi da uzmu aktivno ucesce u formiranju novog rukovodstva, ako je ikako moguce politicki i podobne da ne moraju da gostuje na ovim tvima gde gostuje Covic, da svakako nema dece koji se bave sportom i da pocenemo na zdravim i opozocionom talasu osvojimo sve sledece sezone.
                              Nadam se da ce i Radonja prepoznati tu opozocionu atmosferu u nasem klubu i da ce prihvatiti da bude trener sa rukovodstvom koji ce otvoreno govoriti i raditi protiv drzave.

                              Ne znam ovaj Zelenovic iz Sapca da li je zvezdas, mozda bi on mogao na celo kluba, moze i Bastac, on je dokazani zvezdas, video sam da je kacio slike sa Zapada.
                              Last edited by Šarac; 24-02-20, 18:34.

                              Comment


                              • ova sezona je gora od one sa Alimpijem!

                                Comment

                                Working...
                                X