Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Брз опоравак нашем тренеру, па заједно у нове победе!

    Comment


    • Zna li neko kada moze da se ocekuje debi Lukasa?

      Comment


      • Ja sam nacuo posle CedOli al to je možda i samo trač.

        Comment


        • Biće on spreman za KLS.

          Izgleda da smo ga zbog toga doveli.

          Comment


          • Ne moze za KLS, stranac je
            Vec imamo Lorenca, Berona, Pantera i Gista. Prekobrojni su vec Stratos i Odzo.

            Comment


            • Panter je Srbin.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Zna li neko kada moze da se ocekuje debi Lukasa?
                Очекује се против Басконије.
                Прошо брат пробу

                Comment


                • I večeras bez Đenke. Biće spreman za Cedevitu tako je i Šakota izjavio posle CSKA.

                  Lukas debituje.

                  Očekujem da on, Boriša i Odžo smrve Baskoniju.

                  Gavrilo će školovati Ivanovića.

                  Comment


                  • Sa Cedevitom ipak u nedelju od 21č.

                    Comment


                    • cripple fight veceras,mucna utakmica gde oba tima nece prebaciti 15 asistencija svaki i sa jedno 15ak TO svaki tim. Daj Boze da taj Lukas lici na kosarkasa, bice nam odmah sve jasno. Ima verovatno nekih garancija da lici na kosarkasa posle godinu dana.

                      Pisao sam vec, dva najgora napada lige bez timske igre, sa dobrim skokom,znaci samo da ce oci suziti dok to sv budemo gledali preko malih tv ekrana.

                      Olimpiju cemo odvaliti, tu ocekujem 20+ bez vecih problema...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Koliko znam, Lukas je potpisao kratkorocni ugovor sa nama do kraja EL i ABA.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Koliko znam, Lukas je potpisao kratkorocni ugovor sa nama do kraja EL i ABA.
                          To bi bilo logicno posto i onako imamo previse stranaca za KLS (i pored drzavljanstva Panteru), ovo je bilo u minut do 12 (bukvalno pred sam kraj ABA registracionog roka), a jos jedan plej je bio potreban jos u Septembru mesecu (ali ta prica je ispricana 100 puta).

                          Ovako ako prodje prodje u ABA pre svega, prvo da uspes da se plasiras u plej-of (samo cinjenica da je klub u toj situaciji par kola pred kraj ligaskog dela je ipak nekakav indikator kakva nam je sezona do sada), a onda tamo da se nadas da ce broj igraca sa poenima u rukama koje imas biti dovoljan da dodjes do titule bez prednosti domaceg terena koju si imao sezonama unazad sto je bio veliki plus u plej-ofu.
                          Last edited by Borca; 27-02-20, 12:21.

                          Comment


                          • Да су на време потписали неког све је могло бити другојачије.

                            Comment


                            • Šarac, s obzirom da Šakota možda i propusti sezonu, razmišlja li se o nekom dugoročnijem rešenju? Ako će nam Gavrilo preko proksija zavšavati plejof, javlja mi se da tu sreće biti neće.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Kod nas se uvek razmislja o dugorocnim resenjima. Cak i kad onda ona ispadnu kratkorocna (greska u selekciji).

                                Comment

                                Working...
                                X