Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nebitan View Post
    Navučeno previše luzerskog mentaliteta.
    Moram da se izvinim Lazicu jer sam verovao da je Dobric bolji igrac od njega. Evo Radonja mu je dao slobodu i sansu i ono sto vidimo na el nivou je stvarno strasno. Lazic je ipak klasa za njega.

    Comment


    • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Evo Radonja mu je dao slobodu i sansu i ono sto vidimo na el nivou je stvarno strasno. Lazic je ipak klasa za njega.
        Pa zar nije do skoro pisano da je napredovao i da se preporodio od kada je dosao Radonja.....sta je sad?

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Moram da se izvinim Lazicu jer sam verovao da je Dobric bolji igrac od njega. Evo Radonja mu je dao slobodu i sansu i ono sto vidimo na el nivou je stvarno strasno. Lazic je ipak klasa za njega.
          Lazić radi svoje u odbrani i u napadu (čak u napadu u zadnjim sekundama vodi računa o vremenu i upućuje šut) ipak jedino mu zameram zato što je dve tranzicije zaustavio i preveo ih u pozicioni napad.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • El niz vodu vaditi se kroz Abu. . .
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Pustili bismo je mi odavno ali neće ona nas.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • To i jeste problem najveći,kako li je Himkiju cija ekipa je kostala 20 mil. . .
                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Hahhaahha tacno tako!

                  Comment


                  • Ono što je upečatljivo, ljudi koji izlaze iz povreda, bolesti, korone,vrlo teško igraju,trče, bukvalno se bore za vazduh.
                    Ista stvar sa ostatkom ekipe,ali od umora, iscrpljenosti i zato baš nije jasno toliko raubovanje jednih i nekorišćenje drugih igrača.
                    Sve u svemu,u par navrata, nekoliko lepih akcija i asistencija, obećavaju bolju igru i daju nadu za još jednu berićetnu sezonu.

                    Comment


                    • Meni je veceras jedino bitno bilo da vidim koliko su igraci prihvatili filozofiju i upustva nase legenda da se iz dobre odbrane igra jos bolji napad.Veceras smo brutalno igrali u odbrani, pogotovo u prvom poluvremenu, a kao slag na tortu kada se lomila utakmica u 4/4.

                      Drago mi je tkdj, da sve vise DR ima poverenja u mlade igrace na kojoj cemo graditi buducnost i lepo zaraditi pa otuda i minute za Kuridzu, Simonovica i Lazica, steta za Radanova sto jos neki minut nije iskoristio u ovoj pre svega odlicnoj utakmici celog tima.

                      ABA Titula here we come. Kamo srece da je SO otisao jos ranije, bili bi ispod Himkija sa ove dve velicanstvene pobede pod vodjstvom DR

                      Comment


                      • Mozemo izgubiti sve do kraja Radonja je tu i sledece sezone. :-) Popravljamo igru, trazimo da vidimo ko koliko moze..Logicno da ovi sto su bili povredjeni moraju vise da igraju da udju u takmicarsku formu.

                        6-7 igraca nam je bilo pod kovidom skoro...povredjeni. Jasan je cilj ABA i EL sl sezone gde cemo napasti verujem broj 16...

                        SO ovo sto je doveo nije za nista..Nkoko i Kuzmic su nespojivi...nekako mi se cini da ce Rit biti back up Nkoku a Kuzmic 5-10min po potrebi...

                        Unutrasnja igra nam je kriminal, pick and roll jako slab. Zao mi je Loyda sto ne moze da se sastavi posle Covida.

                        Dobric ima uzasne lateralne kretnje. On ili Kazic sl sezone puno je obojica, meni se licno ni Deda ne svidja nesto...da budem iskren iz ovog tima sem Loyda, Simonovica i Lazica niko nmea to lidersko u sebi i iskustva. Volden skroz overate i nazalost tu ce biti i sledece sezone.

                        Retko odvratan tim..Nadam se da ce i Covic snositi nek posledice sto je ovo uradio i oterao JOB-a..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • 123-77 index...imali su ljudi jednu izgubljenu loptu...ko bi rekao gledajuci utakmicu...centri 6 skokova...Lazic 5...

                          Hal i Simonovic prelazni...Hal za 15min 7asistencija...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Od svih ovih igraca ostavio bih jedino lojda, voldena kao vek ap na poziciji 2 i to je fakticki to otprilike...mozda jos dedu i dobrica...ostalo sve oterati

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Pa zar nije do skoro pisano da je napredovao i da se preporodio od kada je dosao Radonja.....sta je sad?
                              Dok mu ulazi sut dobijes utisak da u odbrani nije toliko stetan. Kad u napadu ne ide, dodje do izrazaja kompletan utisak, koji je uzasan. U odbrani ga prolaze kao amatera, dribling na jednu stranu i ode Dobri tamo kao da je malouman.

                              Comment


                              • Mislim da će Radonja pokušati da vrati neke svoje ljubimce za sledeću sezonu poput Jovića, Mitrovića, Dženkinsa.

                                Ja nemam ništa protiv toga.

                                Comment

                                Working...
                                X