Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Da ga zdravlje posluži da i mi malo uživamo kad trpa za sve pare.
    Za mene je on uvek bio TOP igrač. Čak i kada mu nije išlo ja sam molio Boga da se ne razigra jer sa pravim Derikom CZ može biti baš moćna. Ima iskustva, igrački pedigre i klasu pitanje samo koliko ga povrede mogu zaobići.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Šalim se malo. Svi smo isti i u porazu i pobedi. Ne znamo za sredinu.

      Koliko lakši mečevi? Dolazak Baskonije pa odlazak na noge aktuelnom šampionu i zatim ogled sa Oly-jem ne mogu svrstati u te lakše. AL sada se lakše diše za vas.
      Druze bas dobar raspored imamo. Baskoniju, ajde CSKA zajebano naravno, pa onda Oly kuci, Zenit na strani, pa Bayern kuci,Asvel na strani i Alba kuci??? Sta je tu tesko...

      Racunam tu max dva poraza i to od CSKA i Bayerna..ovo ostalo se moze dobiti

      10000 postova, forum resident. Dobio si tu cast i ako si grobar
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Baš da će biti šetanje i neće. Kao i većina ne možete u kontinuitetu ponavljati ovakva izdanja. A itekako ste ranjivi što su tri derbija ABA lige i potvrdile.
        Cedevita, Buducnost ne mogu mnogo.bolje od onog sto trenutno igraju, vi ako pogodite pojacanja mozete da igrate za 30% bolje nego trenutno, a nas plafon je mnogo veci. To naravno nista ne mora da znaci. Pricam samo o potencijalu rostera.

        Comment


        • I samo još jednom da istaknem - nismo domaćinska ekipa!
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • I Šakota je malo pametniji od pojedinih navijača Zvezde.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Cedevita, Buducnost ne mogu mnogo.bolje od onog sto trenutno igraju, vi ako pogodite pojacanja mozete da igrate za 30% bolje nego trenutno, a nas plafon je mnogo veci. To naravno nista ne mora da znaci. Pricam samo o potencijalu rostera.
              Koliki su plafoni sviju to ostavimo za kasnije. Rano je davati sličan sud.

              Ranije sam pisao i potvrđujem sada. Partizan i Zvezda će gotovo sigurno igrati finale i ako će kriminalac Bokan sve uraditi da razdvoji večite.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Druze bas dobar raspored imamo. Baskoniju, ajde CSKA zajebano naravno, pa onda Oly kuci, Zenit na strani, pa Bayern kuci,Asvel na strani i Alba kuci??? Sta je tu tesko...

                Racunam tu max dva poraza i to od CSKA i Bayerna..ovo ostalo se moze dobiti

                10000 postova, forum resident. Dobio si tu cast i ako si grobar
                Mora neko biti i grobar.

                Ne možemo svi biti isti po klupskoj pripadnosti

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Koliki su plafoni sviju to ostavimo za kasnije. Rano je davati sličan sud.

                  Ranije sam pisao i potvrđujem sada. Partizan i Zvezda će gotovo sigurno igrati finale i ako će kriminalac Bokan sve uraditi da razdvoji večite.
                  Pusti bre, sad imamo najveći plafon, pre samo nedelju dana smo dobijali protivnike koji su najgori samo ih niko nije obavestio o toj činjenici, a i na tabeli se to ne vidi. Cirkus perpetuum mobile.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Koliki su plafoni sviju to ostavimo za kasnije. Rano je davati sličan sud.

                    Ranije sam pisao i potvrđujem sada. Partizan i Zvezda će gotovo sigurno igrati finale i ako će kriminalac Bokan sve uraditi da razdvoji večite.
                    Ja se najvise plasim vas i vise bih vas voleo u finalu na tri pobede, nego u 1/2 na dve. S deuge strane, vama bi vise odgovaralo da nas napadnete u 1/2.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Pusti bre, sad imamo najveći plafon, pre samo nedelju dana smo dobijali protivnike koji su najgori samo ih niko nije obavestio o toj činjenici, a i na tabeli se to ne vidi. Cirkus perpetuum mobile.
                      Dobro veliš. Treba da uživate u velikom skalpu i veličanju igrača.

                      Svaki sledeći poraz će vratiti stare navike i boljke.

                      Tako tipično za nas Srbe.
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 05-12-19, 23:10.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Ja se najvise plasim vas i vise bih vas voleo u finalu na tri pobede, nego u 1/2 na dve. S deuge strane, vama bi vise odgovaralo da nas napadnete u 1/2.
                        Uffff. Daleko je to sve. Da bi mogli skroz ravnopravno i nečemu se nadati moramo ubosti sa centrom. Ako opet promašimo možemo vam unapred čestitati.

                        Do početka PO i vi i mi doživećemo igračke promene.

                        Comment


                        • Dobićemo Partizan, bilo da se igra na jednu, dve ili tri pobede. Možda ih samo tradicionalno pustimo u kupu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Evo odlucujuceg momenta u 4-toj cetvrtini, zavrsnica sa Partizanom i zavrsnica sa Ljubljancanima znaju zasto

                            kljucni potez.jpg
                            Last edited by Borca; 05-12-19, 23:13.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Evo odlucujuceg momenta u 4-toj cetvrtini, zavrsnica sa Partizanom i zavrsnica sa Ljubljancanima znaju zasto

                              [ATTACH=CONFIG]16895[/ATTACH]
                              Jedan od ključnih momenata, da. Ušao je i Billy tada i odmah zavalio trojku.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Za mene je on uvek bio TOP igrač. Čak i kada mu nije išlo ja sam molio Boga da se ne razigra jer sa pravim Derikom CZ može biti baš moćna. Ima iskustva, igrački pedigre i klasu pitanje samo koliko ga povrede mogu zaobići.
                                Najjače da bi ga zdravog gledali u ABA. Ma vidi se kako lik čita igru kad je Dobricu rekao da doda Kuzmi radi boljeg ugla za poentiranje ispod kosa, šut, kretanje... Jebga klasa je on al se isto tako vidi bez kontinuiteta igre, povrede, samopouzdanje... No kao što rekoh da je zdrav i u formi, namicao bi 2-3mil ladno.

                                Comment

                                Working...
                                X