Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgledali smo bolje. Protiv CSK je bilo odlicno, a cak ni protiv Zalgirisa nismo bili ovako timski rastimovani.

    Comment


    • Imali smo ih al eto sta ti je EL, iskusni igraci, nismo iskoristili svoje sanse, srljali smo i bili kaznjeni jer smo na trenutak ispustili tempo. Cinilo mi se da se za pobjedu samo mi pitamo i nekoliko napada kod 3-4 razlike za nas mi upropastimo sansu. Gledam sad statistiku pa nigdje nas u tom dijelu nisu nadigrali.
      No dobro, tri nova igraca, to kad legne bice ludilo.

      Comment


      • Mi smo utakmicu izgubili sporim ulaskom u nju u prvoj četvrtini i promašenih 4/5 šuteva na početku i kada nismo uspeli da kapitalizujemo odličnu odbranu u 3/4. Oni su Lojda (kao i mi Šveda) striktno pokrivali i umanjili mu učinak, terali ga na liniju za slobodna. On je pri tom bio primoran na neke vrlo teške šuteve jer nije imao ko da preuzme odgovornost i šutne a kada se to činilo uglavnom bi bili promašaji, pri tom ti šutevi su bili kao na treningu. Ipak, nije strašno jer ima još dosta da se igra. O Brajant će biti veliko pojačanje.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Izgubili smo mec od Mekoluma koji je vaskrso u 4/4.Sved je klasa, bas dobre asistencije, dobro je razigrao pojedine igrace. Zvezda u principu je postala isto sto ivecina timova,domaca radna snaga i stranci koji drze kljuceve tima pa cak i akosu nekog upitnog kvaliteta i forme. Nema se sta zaliti na tim, ali ovo je neka druga krajnost gde opet cika Laza ispade najbolji domaci igrac sto imamo...

          Bice pobeda, bice poraza...ali ovih domacih mladih igraca nece biti...I ako mislim da nemaju mesta u bilo kojoj soluciji,sramotno je sta se radi Radanovu,Uskokovicu pa i Simanicu...ovako bih i ja mogao trenirati tim..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Prvo mesto mora da se zasluzi, nijs dovoljno biti samo mlad igrac...uskokovic nikada nece dostici ni karijeru rebica-cvetkovica jer je jako los plejmejker, borisa pa toliko puta mu je davana sansa i jbg decko je lajsna jednostavno i to je to, radanov nije nista bolji od borise, ali ni deluje da jedini i poseduje bilo kakav kvalitet u ovom momentu...videcemo, nasih igraca vise nema, sve sto valja zapalice u megu kod miska ili preko puta pogotovo sada kada smo u ratu sa njim

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Meni nije jasno zasto Rit ne igra. Bio bi bolji od Terry-ja i u odbrani i u napadu
              Dečko je bolji i od terry-ja i bryanta(mislim na reath)

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Mi smo utakmicu izgubili sporim ulaskom u nju u prvoj četvrtini i promašenih 4/5 šuteva na početku i kada nismo uspeli da kapitalizujemo odličnu odbranu u 3/4. Oni su Lojda (kao i mi Šveda) striktno pokrivali i umanjili mu učinak, terali ga na liniju za slobodna. On je pri tom bio primoran na neke vrlo teške šuteve jer nije imao ko da preuzme odgovornost i šutne a kada se to činilo uglavnom bi bili promašaji, pri tom ti šutevi su bili kao na treningu. Ipak, nije strašno jer ima još dosta da se igra. O Brajant će biti veliko pojačanje.
                Ma ta 3/4 kad smo se samo mi pitali i kad je Himki igrao bas kako mi želimo, imali smo konstantno prednost i stalno dobre pozicije ali nikako da realizujemo. Iz glave cu, cini mi se nekih dobrih 5min smo na 3-4 razlike promasivali otvorene suteve, gubili lopte, faulovi, ispada lopda Obrayantu i sl. I onda kad tu energiju u odbrani i kontrolu utakmice ne unovcis stigne pad koncentracije i eto rezultata.
                Svi znamo na kom nivou moze da igra Rocesti, Obrayant, Walden, Terry ma cim se to dovede u red ovo ce biti ekipa koju kad gledas ide voda na usta. Ja sam i sinoc uzivao u utakmici.
                Npr za razliku od Fenera nas je vec sad teze skautirati. Protiv Zalgirisa nismo 6m uspjeli dati kos iz vrlo dobrih akcija. Te sitnice ce postati rutina a tada je nebo granica za ovaj tim.

                Comment


                • Nama nedostaju laki poeni.

                  Tranzicija nam je loša.

                  Trošimo se mnogo u odbrani al i u napadu.

                  Iz te agresivne odbrane nema lakih poena u kontri, toga da je sinoć bilo u trećoj četvrtini bilo bi lakše doći do pobede.

                  Comment


                  • Meni je neshvatljivo da onako lose trcimo u tranziciji. Ranijih godina je taj segment mnogo bolje izgledao. Pogotovo kod Radonje. Mada i kod drugih trenera je uvek taj segment lepo izgledao. Mozda ovi igraci nisu toliko dobri u trcanju tranzicije i resavanju 1:1 na nepostavljenu odbranu. Nemam objasnjenje.

                    Comment


                    • Rocesti fizicki ne moze, a Hal nije taj tip igraca da zavrsava sutem ili od obruca do obruca. Meni je tim dobar,ali treba probrati...licno trenutno mi samo ta pozicija PG skripi, trebao bi neko dominantniji da malo smiri Loyda koji je juce bio stetocina u napadu na sutu posebno mislim, poprilicno ciste suteve je promasivao.

                      Ovog Terija su svakimec toliko unakazili u odbrani da je to jezivo, morao je Kuzma da igra minute, odigrao je solidno, ali to je maksimum njegov. Licno, mislim da je Rit mnogo korisniji od Terija bar trenutno. Treba i tommomku vremena, ali on je totalno bezopasan u post odbrani i napadu sve sto se ne zavrsava na obrucu...

                      Nismo mi bili toliko losi juce, samo ukazao se Mekolum, tako to izgleda drugim kad Loyd udje u seriju,ne mozes braniti....mnogo smo se brinuli za Sveda i ovaj je to iskoristio poprilicno dobro....

                      Dole su nas unakazili i bez Bukera....
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Prvo mesto mora da se zasluzi, nijs dovoljno biti samo mlad igrac...uskokovic nikada nece dostici ni karijeru rebica-cvetkovica jer je jako los plejmejker
                        Da bi nesto zasluzio mora da dobijes sansu. Sansu jos uvek nije dobio iako je u rosteru, a ja cu reci da je dobar ili nije dobar kada ga vidim na parketu u nekoj ligaskoj utakmici. Znaci prvo treneri moraju da stisnu petlju, pa tek onda igraci mogu i treba da zasluze tu sansu.

                        Za sad Sale nije dovoljno pokazivao tu petlju...cini mi se da je najvece kohones po tom pitanju imao Tomic.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Ma ta 3/4 kad smo se samo mi pitali i kad je Himki igrao bas kako mi želimo, imali smo konstantno prednost i stalno dobre pozicije ali nikako da realizujemo. Iz glave cu, cini mi se nekih dobrih 5min smo na 3-4 razlike promasivali otvorene suteve, gubili lopte, faulovi, ispada lopda Obrayantu i sl. I onda kad tu energiju u odbrani i kontrolu utakmice ne unovcis stigne pad koncentracije i eto rezultata.
                          Svi znamo na kom nivou moze da igra Rocesti, Obrayant, Walden, Terry ma cim se to dovede u red ovo ce biti ekipa koju kad gledas ide voda na usta. Ja sam i sinoc uzivao u utakmici.
                          Npr za razliku od Fenera nas je vec sad teze skautirati. Protiv Zalgirisa nismo 6m uspjeli dati kos iz vrlo dobrih akcija. Te sitnice ce postati rutina a tada je nebo granica za ovaj tim.
                          Tako je, zato i ne brinem. Vreme radi za nas.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Meni nije jasno zasto Rit ne igra. Bio bi bolji od Terry-ja i u odbrani i u napadu
                            Možda jer ne želi da produži ugovor koji se završava na kraju sezone.

                            Comment


                            • Lako mu bilo da skuplja kohonoes kad smo igrali ek pa nam je roster bio slabiji, cim smo uzeli titulu dosli su gist i braun pa simane nije bilo...toliko o tome, da mu je verovao ne bi ojacavao poziciju 4

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Lako mu bilo da skuplja kohonoes kad smo igrali ek pa nam je roster bio slabiji, cim smo uzeli titulu dosli su gist i braun pa simane nije bilo...toliko o tome, da mu je verovao ne bi ojacavao poziciju 4
                                I to je fakat.

                                Comment

                                Working...
                                X