Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    ....
    Da ponovim, ne ocekujem stranca, ne ocekujem ni kvalitet LB jer LB mora da ima svaku u EL od 25 do 30 minuta, koga naci od stranaca da ce pristati da igra 10 minuta a da ima kvalitet. Ako ima kvalitet to ce nas kostati od 20 do 30 k mesecno do kraja godine, toliko nas je kostao i KC Rivers, ali je on dosao u Februaru, znaci ako sada dovedemo takvog , kostace na skoro 300 k do kraja sezone, da li je to isplativo pri tom nece sigurno igrati KLS,

    Greska u startu,sada neka peglaju kako znaju i umeju, a resenje nije ni SIsko, Grin....
    20-30k mesecno? 6 meseci je do kraja sezone? 120-180k? Kako sad 300k?
    Ako sam dobro razumeo Lorenco je nesto vise od 300k? Ako mozemo da dovedemo igraca upola od Lorenca za tih 150-180k pakuj odmah sa masnicom. Pa garantujem da ce nam taj dodatni plej doneti bar +2 pobede u EL vise nego sa Filipom u sastavu. To je pola njegovog ugovora(doneo bi nam jos bar 2 pobede vise od pocetka da je tu ali to je vec duga prica...)
    Besmisleno je da se unapred odredjuje minutaza tipa 30min Lorencu a 10 min tom novom. Igrace vise onaj ko je bolji tu utakmicu. Nece ni Lorenco svaku igrati ovako. Uostalom ima i ta ABA da se igra pa taj nov plej moze u aba igrati 25-30min a Lorenco da mu bude izmena.

    Sto se tice KLS to je isto bitno takmicenje. Ako sam dobro razumeo mogli bi Odza da prevedemo medju nas. Red je i da mi konacno iskoristimo te pasose. Dzenkins vec ima nas pasos. Lorenco, Beron, Gist su sigurni. Ostaju Faje, Braun i novi plej za to jedno mesto. Mada ja mislim da ce se povecavati broj stranaca sa 4. KKP ima isti problem kao i mi. Isto 7-8 stranaca.
    Last edited by Ivan9; 09-12-19, 12:35.

    Comment


    • Originally posted by Ivan9 View Post
      20-30k mesecno? 6 meseci je do kraja sezone? 120-180k? Kako sad 300k?
      Ako sam dobro razumeo Lorenco je nesto vise od 300k? Ako mozemo da dovedemo igraca upola od Lorenca za tih 150-180k pakuj odmah sa masnicom. Pa garantujem da ce nam taj dodatni plej doneti bar +2 pobede u EL vise nego sa Filipom u sastavu. To je pola njegovog ugovora(doneo bi nam jos bar 2 pobede vise od pocetka da je tu ali to je vec duga prica...)
      Besmisleno je da se unapred odredjuje minutaza tipa 30min Lorencu a 10 min tom novom. Igrace vise onaj ko je bolji tu utakmicu. Nece ni Lorenco svaku igrati ovako. Uostalom ima i ta ABA da se igra pa taj nov plej moze u aba igrati 25-30min a Lorenco da mu bude izmena.
      Uostalom, taj drugi plej (kojeg kao planiraju da dovedu) bi mogao da bude spreman za sledeću sezonu kao prvi plej ako ne uspeju da Zoa privole na produženje saradnje.
      Međutim kampanjstvo je nama u krvi i mi (mi kao klub) ne znamo i ne možemo (nismo sposobni) da planiramo sezonu unapred.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Eto za oba posta bi ti dao reputaciju ali ne moze.

        Comment


        • Originally posted by Ivan9 View Post
          Lorenco, Beron, Gist su sigurni. Ostaju Faje, Braun i novi plej za to jedno mesto.
          A Stratos?

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Uostalom, taj drugi plej (kojeg kao planiraju da dovedu) bi mogao da bude spreman za sledeću sezonu kao prvi plej ako ne uspeju da Zoa privole na produženje saradnje.
            Međutim kampanjstvo je nama u krvi i mi (mi kao klub) ne znamo i ne možemo (nismo sposobni) da planiramo sezonu unapred.
            A mi sledecu sezonu mozda zaigramo samo Kls ligu?
            Koliko su ti spreman sada da odvojis za bekog lika iz USA da dodje da bude back up play a da u sledecim godinama bude prvi play. Izduvas El izduvas ABA sta sa njim.
            Koliko smo tanki sa planiranjem unapred svi domaci igraci sa visegodisnjim ugovorima a Gist sa dvogodisnjim
            ugovorom
            Sad se svi kunu u LB a pre mesec dana je bilo daj teraj Browne iz KKCz, vidi se da nema evropskog iskustva.
            Isti slucaj i za njega,on ako ovako nastavi eto njega u NBA sa ugovorom od par miliona, ne nego ce da sada potpise za nas i sledecu sezonu za 100 k eur vise.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Ima materijala u FMP-u za Zvezdu. Uglavnom su jedan ili dva igraca na kraju sezone bila prekomandovana u Zvezdu, ali ova generacija ima bar 3-4 igraca koja su interesantna.
              + на то додај да ће извесно Влада да преузме Звезду наредно лето тако да нема потребе да се ико од њих адаптира тренеровој визији и приступу игри.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                A mi sledecu sezonu mozda zaigramo samo Kls ligu?
                Koliko su ti spreman sada da odvojis za bekog lika iz USA da dodje da bude back up play a da u sledecim godinama bude prvi play. Izduvas El izduvas ABA sta sa njim.
                Koliko smo tanki sa planiranjem unapred svi domaci igraci sa visegodisnjim ugovorima a Gist sa dvogodisnjim
                ugovorom
                Sad se svi kunu u LB a pre mesec dana je bilo daj teraj Browne iz KKCz, vidi se da nema evropskog iskustva.
                Isti slucaj i za njega,on ako ovako nastavi eto njega u NBA sa ugovorom od par miliona, ne nego ce da sada potpise za nas i sledecu sezonu za 100 k eur vise.
                Nije sve u EL, ako ne igramo EL, ABA...biće EC i KLS koji neće trajati mesec dana. Svakako treba razmišljati o budućnosti (na najbitnijem mestu u timu) Što se tiče Lorenca, ponosan sam na sebe što ni njega ni Gista pa čak ni Derika (jako sam želeo i sada želim da Derik digne nivo igre, najviše zbog Zvezde) nisam ni terao ni na njih kukao (možeš proveriti na temi). Kukao sam na Filipa i na kapitena (smatram neprimerenim za kapitena da poziva navijača na ferku) kao i samog Nebojšu zbog pretnji navijaču, naravno umotanih u celofan i fino isporučenih i zbog nepotizma.
                Last edited by nebitan; 09-12-19, 13:37.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Nije sve u EL, ako ne igramo EL, ABA...biće EC i KLS koji neće trajati mesec dana. Svakako treba razmišljati o budućnosti (na najbitnijem mestu u timu) Što se tiče Lorenca, ponosan sam na sebe što ni njega ni Gista pa čak ni Derika (jako sam želeo i sada želim da Derik digne nivo igre, najviše zbog Zvezde) nisam ni terao ni na njih kukao (možeš proveriti na temi). Kukao sam na Filipa i na kapitena (smatram neprimerenim za kapitena da poziva navijača na ferku) kao i samog Nebojšu zbog pretnji navijaču, naravno umotanih u celofan i fino isporučenih i zbog nepotizma.
                  Laza je dobio oreol heroja kada se suprostavio sipkasu sa tribine protiv Olimpijakosa u Areni jer je branio saigrace od vredjanja.

                  Sada se pljuje zato sto je istog saigraca branio od istog takvog vredjanja samo sa bezbedne visine.
                  Problem je samo sto je ovog puta branio Filipa od naseg kolege sa foruma.

                  Isti slucaj samo dva tumacenja .

                  Comment


                  • Lazic je ljudina,kapiten! postovanje
                    a sto se tiče toga da će nam Kls biti glavno takmicenje,još je to daleko ali nije nerealno!

                    Comment


                    • Prvo ako oba Brauna zajedno kostaju 620k, ja sam Merlin Monro. Klub ima novca, napravio se roster od 15 igraca+ dobar strucni kadar. Na kraju krajeva finansira se i FMP koji nema ni malo naivan tim. Ako se ima za cetri beka, cetiri PF i tri centra, sigurno se moze naci 200k jos za dobrog back up pleja. Da Nenadica, Jovanovica na pozajmice a Hobbita posaljes u Holivud, vidim da snimaju seriju The Lord of the Rings .

                      Ako na osam stranaca nema volje za jos jednog, sa tim da se moze nekom valjda i dati otkaz i jos 2-3 igraca koja uopste ne igraju ove sezone onda da ga jbm. Potpuno sam siguran da plata Jovanovica nije nista manja od tog buduceg pleja.

                      Duga je sezona, igraci ce ulaziti i izlaziti iz forme, ne mogu svi dobro da igraju tokom cele sezone, prosto nije moguce.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Prvo ako oba Brauna zajedno kostaju 620k, ja sam Merlin Monro. Klub ima novca, napravio se roster od 15 igraca+ dobar strucni kadar. Na kraju krajeva finansira se i FMP koji nema ni malo naivan tim. Ako se ima za cetri beka, cetiri PF i tri centra, sigurno se moze naci 200k jos za dobrog back up pleja. Da Nenadica, Jovanovica na pozajmice a Hobbita posaljes u Holivud, vidim da snimaju seriju The Lord of the Rings .

                        Ako na osam stranaca nema volje za jos jednog, sa tim da se moze nekom valjda i dati otkaz i jos 2-3 igraca koja uopste ne igraju ove sezone onda da ga jbm. Potpuno sam siguran da plata Jovanovica nije nista manja od tog buduceg pleja.

                        Duga je sezona, igraci ce ulaziti i izlaziti iz forme, ne mogu svi dobro da igraju tokom cele sezone, prosto nije moguce.
                        Jel mogu ja da iznesem svoje misljenje a da ne bude da mi skaces po glavi da ja imam bilo kakav uticaj na oduke kluba.

                        Ako ne verujes ono sto pisem ovde oko plata, pa onda evo i ja tebi ne mogu da verujem da Bayern sa budzetom od 20 miliona eur izdvaja manje za plate igraca od KKCZ.

                        Sto je tvoja istina veca od moje.

                        Dovodi se play,cim su na RSB zatvorili tu temu samo za clanove znaci da je blizu.

                        Ja sam tamo banovan dozivotno tako da ko zeli da sazna ime novog playa neka vidi tamo da se uclani i sazna ime domaci ili strani nije bitno, vazno je samo da bude igrac koji ce imati neki doprinos na terenu.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Jel mogu ja da iznesem svoje misljenje a da ne bude da mi skaces po glavi da ja imam bilo kakav uticaj na oduke kluba.

                          Ako ne verujes ono sto pisem ovde oko plata, pa onda evo i ja tebi ne mogu da verujem da Bayern sa budzetom od 20 miliona eur izdvaja manje za plate igraca od KKCZ.

                          Sto je tvoja istina veca od moje.

                          Dovodi se play,cim su na RSB zatvorili tu temu samo za clanove znaci da je blizu.

                          Ja sam tamo banovan dozivotno tako da ko zeli da sazna ime novog playa neka vidi tamo da se uclani i sazna ime domaci ili strani nije bitno, vazno je samo da bude igrac koji ce imati neki doprinos na terenu.
                          Oni tamo izgleda banuju sve koji misle svojom glavom. Ti si čak blag u svojim kritikama a ne verujem da si puno promenio (ili uopšte) mišljenje i način pisanja te onda mogurelativno dobro da formiram mišljenje o kriterijumu moderatora na tom forumu. Tamo se cene "staljinistički metodi" a gulag bi bio ban... i kritička misao se ubija u začetku.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Oni tamo izgleda banuju sve koji misle svojom glavom. Ti si čak blag u svojim kritikama a ne verujem da si puno promenio (ili uopšte) mišljenje i način pisanja te onda mogurelativno dobro da formiram mišljenje o kriterijumu moderatora na tom forumu. Tamo se cene "staljinistički metodi" a gulag bi bio ban... i kritička misao se ubija u začetku.
                            Mislim da sam samo jednom ovde bio banovan na jedan dan zbog vredjanja LosmiSK u afektu, i onda sam preko drugih forumasa i twitera uputio izvinjenje jer je bilo u afektu.
                            Tamo sam pisao dugo, nikada nikoga uvredio nisam nikada niti nekog forumasa a pogotovo ne nekog igraca. Oni su dozvolili malo slobodnije pisanje u poslednje vreme, ali razlog zbog kojeg sam ja banovan je smesan i hvala im na tome i imacu prilike u cetvrtak i da im licno cestitam na toj odluci jer cemo se videti u Areni.

                            Play se dovodi to je sigurno, Fc3 je stvarno povredjen juce, ne zna se koliko ozbiljno, a o nekim otkazima i pozajmicama koje LosmiSK ocekuje, pa ko je slusao Sakotu juce na KZS mogao je izmedju redova da to i zakljuci.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Nasa ABA "forma" i "odbrana" se nastavlja i dalje, ako se produzi u istom ritmu mesto br. 4 posle 22 kola ce biti neki maksimum, a verovatno i vise od zasluzenog. Da se nadamo da ce Primorska da proda par igraca izmedju 16. i 19. Decembra i da ce onda "spustiti gas" do kraja regularnog dela.
                              Zavrsicete kao treci ili drugi u regularnoj sezoni. Nije iskljuceno i da se Buducnost raspadne u drugom delu sezone, pa da prvo mesto bude otvoreno.

                              Cedevitu cekaju gostovanja vecitima+FMPu. Oni ce biti ti koji ce najvise da strepe da li ce zavrsiti u top4.

                              Comment


                              • Sustina jeste da malo dete Nebojshe Covica jos obitava kao back up plej. Mekintajer, Gordic, Pulen, Ivanovic kao nasi protivnici za titulu su za klasu, dve bolji igraci a mi imamo budzet kao svioni zajedno...imamo prikaz kosarkasa, ali za U18 da igramo.

                                Ban na RSB moze biti i fora i fazoni. Sumnjam da bi te trajno banovali, ali ne ulazim u te price.

                                Mene zivo zanima sto se nismo zalili EL za ovo gostovanje u Rusiji i kako mogu da pomere halu 1.5k km...

                                Treba dati otkaz jednom strancu i jednom domacem..ili domace poslati na pozajmicu. Dovesti dobrog PG koji moze malo igrati i na dvojci...

                                Ako dodje Novak, onda do kurca...Meni se on svidja, samo sto nije to kvalitet za nas..vise volim da igram njegove i protivnicke ekipe + )

                                viva la revolucion- napolje hobite!!
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X