Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dan ne mož biti lepši, kao s kurvom od 500€ koja je zaljubljena u mene i meni daje za dž [emoji3531]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kuzmanovića unapređujem u idiota prve klase.

      Čuj Braun je bio izgubljen do sada. Pa čovek već duži period je naš najbolji igrač.
      Last edited by Karamazov; 28-11-19, 21:08.

      Comment


      • Ma pusti idiota, imao je ceduljče da nahvali Filipa ali se ovaj povredi i sada štaće kud će ajd po Biliju...on jeste večeras bio kriminalan ali nije loš od početka sezone.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ma pusti idiota, imao je ceduljče da nahvali Filipa ali se ovaj povredi i sada štaće kud će ajd po Biliju...on jeste večeras bio kriminalan ali nije loš od početka sezone.
          Braun bre Ganac a ne Beron.

          Uvatio Lorenca na zub i stalno ima potrebu da ga kudi. Kreten.

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Braun bre Ganac a ne Beron.

            Uvatio Lorenca na zub i stalno ima potrebu da ga kudi. Kreten.
            Men na pameti Beron, kako god u moje ceduljče tako napisano
            P.S. Nisam dobro pročitao, hvala za ispravku (što ne menja moje miišljenje o Kuzmanoviću i veliko razočaranje).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Previše provodite vremena ispred televizora.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Men na pameti Beron, kako god u moje ceduljče tako napisano
                P.S. Nisam dobro pročitao, hvala za ispravku (što ne menja moje miišljenje o Kuzmanoviću i veliko razočaranje).
                Za Kuzmanovića nema ispravke, on je idiot.

                Da pohvalim i Borišu. Trebaju treneri imati malo više poverenja u njega, pogotovo kada mu dobro ide.

                Comment


                • Ja mislio Šakotina odluka je bila izostanak Fiće u drugom poluvremenu.

                  Al cvrc, neće biti. Zbog povrede nije igrao.

                  Comment


                  • 8 minuta i 16 sekundi vise od svoje optimalne minutaze je igrao rekreativac, ali ta "povreda se jucerasnjeg treninga" je sprecila i vise od tih 8:16.
                    Sta bi ovaj tim mogao samo da ima nekog pleja da vrti pick and roll i deli minutazu sa Lorencom.

                    Comment


                    • Rapidno raste broj najgorih ekipa u EL according to Oluja
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Tako cigani moji [emoji41] da pocnemo, doci cemo i do glave


                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • A šta se sa Kuzom desilo kad ga nije bilo u drugom delu ?

                          Comment


                          • Nije bio upotrebljiv protiv igre Valensije, i sa Ojom je bilo je problema jer na perimetru niko osim Gista ne može da čuva Dubljevića, a Gist opet ne može da ga čuva na niskom postu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kako je Gist srljao u napadu to je strasno. Zaleti se čovek ko muva bez glave, ako iznudi faul dobro je, baš očajno čitanje igre i selekcija šuta.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Pa imao je za tih 8 minuta dve ukradene lopte, nije loše bilo, čak sve trojke je Dubljević ubacio preko ove dvojice.

                                I nije mi jasno kako Dubljević nije imao iole bolju karijeru, godinama dominira u dresu Valensije i niko da ga pokupi, eto Armaniju bi legao kao budali šamar kao primer.

                                Comment

                                Working...
                                X