Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najiritantnija persona sportskog novinarstva u Srba, a nije da je konkurencija slaba. Kombinacija mitomana iz kafane i neutemeljene hrabrosti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ništa čovek nije slagao i pogrešio, taj Rajko. Prošla sezona je neuspešna za KKCzv i to je prosto činjenica.

      Slažem se sa Čovićem da nije uklesano u kamenu da mi moramo biti prvaci, ali ambicije su nam bile da budemo, nismo.....dakle sezonu treba okarakterisati kao neuspešnu. Pri tom izgubili smo mesto u EL.

      Comment


      • Ma sezona je bila neuspešna a Čović je pričao svašta jer je očigledno nervozan, ali Rajko mi ide na nerv već godinama, ne sad. Bukvalno sve što je pogrešno u novinarstvu, matorac koji misli da je popio svu pamet sveta, koji se ponaša i misli na isti način kao 78. Pune su ih redakcije u svim oblastima.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ako je minuli rad ok, ovo danas uopšte čovek nije prešao neku granicu.

          Nzm što je Čović nervozan ako nigde u kamenu ne piše da moramo biti prvi ili su tačne konstatacije onog trećeg novinara da smo po jačini rostera trenutno možda no4 u ABA.

          Comment


          • Ugasio sam onog momenta kad je Čović počeo rečenicu "ja se sećam gde smo bili 2011-e". A u kurac više.

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Ugasio sam onog momenta kad je Čović počeo rečenicu "ja se sećam gde smo bili 2011-e". A u kurac više.
              Isto bih učinio da je u pitanju neka druga situacija i konferencija.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Iskreno ovo je moglo da bude cisto formalno da se predstavi trener, sve ivo pored sto je pitano je krajnje debilna konferencija. Kaze Covic ajde pitajte nas sve sto vas zanima.
                Pitanje,kada krecu pripreme. Bicete obavrsteni, Ko ostaje od igraca, da li ce neko iz fmp. Bicete obavesteni. Ko je deo strucnog staba. Bicete obavesteni. Pa onda ide ono gde smo bili 2011 itd sve u svemu jako kvalitetna konferencija

                Comment


                • Ja da igram u Zvezdi ne bih se zajebavao sa Tomićem...

                  Comment


                  • Covicu preuzmi odgovornost jajaro ...nemoj vise te price gde smo bili 2011. i to kao odgovor na pitanje da li je sezona bila neuspesna ?

                    Comment


                    • igor.jpg

                      Trenutno najtrazeniji covek u KK Crvenoj Zvezdi ))

                      Comment


                      • Gluplju konferenciju za stampu nisam u zivotu video ....

                        Comment


                        • Konferencija za štampu zvana - "Bićete obavešteni".

                          Pitanje treneru kao komparacija za Radonjine uspehe na odbrani, pošto je rekao da ćemo pikati atraktivnu košarku, kako će bazirati igru, odgovor - eh sad, ako ćemo o tome da prićamo ostaćemo ovde tri sata. Mogao je reći nešto kežual jaka odbrana brza tranzicija i svi srećni, ovce na broju.

                          Ništa baš nisam čuo sem da je u Beogradu lep život, što sam i sam znao.

                          I treće baš me interesuje kako ćemo igrati napadačku košarku kad nam dolazi trener koji je bio pomoćnik ljudima u klubu koji igru bazira upravo na jakoj odbrani, godinama ta odbrana Olimpijakosa proglašavana za nešto savršeno, nešto perfektno i sad trener iz takve sredine dođe kod nas da nam kaže da ćemo igrati atraktivnu košarku....ili možda nemamo iste parametre kad ocenjujemo pojam "atraktivno".

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Konferencija za štampu zvana - "Bićete obavešteni".

                            Pitanje treneru kao komparacija za Radonjine uspehe na odbrani, pošto je rekao da ćemo pikati atraktivnu košarku, kako će bazirati igru, odgovor - eh sad, ako ćemo o tome da prićamo ostaćemo ovde tri sata. Mogao je reći nešto kežual jaka odbrana brza tranzicija i svi srećni, ovce na broju.

                            Ništa baš nisam čuo sem da je u Beogradu lep život, što sam i sam znao.

                            I treće baš me interesuje kako ćemo igrati napadačku košarku kad nam dolazi trener koji je bio pomoćnik ljudima u klubu koji igru bazira upravo na jakoj odbrani, godinama ta odbrana Olimpijakosa proglašavana za nešto savršeno, nešto perfektno i sad trener iz takve sredine dođe kod nas da nam kaže da ćemo igrati atraktivnu košarku....ili možda nemamo iste parametre kad ocenjujemo pojam "atraktivno".
                            Bio jedan trener kod nas sto je na predstavljanju objasnio sta je njegov stil kosarke[emoji23] pa znamo sta je bilo.

                            Comment


                            • Nisam ni rekao da je trebao sada da filozofira, poenta je bila da se nešto kaže na pres konferenciji.

                              Ništa, izuzev da Ročesti ide i da je Bg ludilo mozga.

                              Comment


                              • Najjace je danas kad Rajko kaze da prosli trener nije imao ni odbranu ni napad, a Covic nevera.

                                Comment

                                Working...
                                X