Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DR je kriv sto on i igraci nisu primali plate jer to je bio njegov poso da obezbedi finansiranje kluba.
    Ja sujetnije narcisoidnije od NC u lajfu nisam video ustvari ima jedan al on je vrhovni vodja vecine srba.

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      DR je kriv sto on i igraci nisu primali plate jer to je bio njegov poso da obezbedi finansiranje kluba.
      Ja sujetnije narcisoidnije od NC u lajfu nisam video ustvari ima jedan al on je vrhovni vodja vecine srba.
      svaki politicar je narcis ...na to smo se vec navikli na zalost ....pored toga Covic uradio mnogo vise dobrih nego losih stvari ..podrzite ..radovacemo se opet

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Diktatura jednog coveka u klubu kao i ovog svemoguceg na vlasti.
        Potpuno indenticno ponasanje.
        Kriv DR za monitoring, trener ne sme da prica o parama.????
        Bem ti zemlju. Radi a za pare ne smes da pitas nego cuti i trpi. Drznuo se neko da pita za plate i odmah je najgori.
        Stanje u drzavi je ekvivalentno stanju u nasem KK.
        Naravno da ne sme. U kom si to klubu video da trener prica o parama? Baskoniji? I tamo su kasnile plate. Da li je ostao bez dogovorenih plata?
        U nasoj zemlji je nazalost normalno da se kasni sa isplatama honorara i do 6 meseci za sve ostale poslove, pa zasto to ne bi bilo i u kosarci, a oni i ne igraju bas za male pare. Sramota je kada se nekome duguje i 200e sest meseci, ali je to Srbija, a Radonjic je ziveo Beogradu, a ne u Berlinu, pa je i znao u sta se upusta. Mislim da ce kada bude dobio svojih 300-400 hiljada ( izvinjavam se insajderima, ako sam pogresio) mnogo lakse zaboraviti kasnjenje nego neko ko ce dobiti 200.
        Ova tema se pretvorila samo u to koliko je DR veliki trener, a Alimpije nemac pojma.
        Zaboravilo se brzo 40 razlike protiv Reala. Sta bi bilo u toj sezoni da nije dosao Miller?
        I ne, ne krivim Radonju za to. Tako se poklopilo i to je bila minus faza tog tima.
        Mislim da je Radonjic dobar trener, ali takodje mislim da ce Alimpije biti na tom nivou.
        Last edited by megacar; 20-11-17, 11:17.

        Comment


        • Danas mec u legendarnom kosarkaskom gradu, inace Zadar je bio prvi klub koji je doveo amera da igra ovde ali je smeo da igra samo evropske utakmice i te sezone su stigli do polufinala kupa sampiona gde je ih izbacio Real, a amreikanac Daglas Ricards je dao 25 i u 18 poena u oba meca. Bio je drug sa Kresom Cosicem pa je na tu foru dosao u Zadar. Veliki klub velika tradicija i nikako se ne smeju potceniti dole pogotovo posto mi vise nismo toliko dominantni i jos se trazimo. Ndam se da ce pobedu ovaj put doneti klupa a ne Rocesti ili Antic.

          Comment


          • Od Zadra nema vise ni Z nije vise to taj klub u govnima je su do grla kao i mi uostalom ali oni ipak vise trenira ih moj prijatelj Aramis Naglic koji je daleko od ozbiljnog trenera.

            Comment


            • Sad ispadosmo u govnima kao Zadar... Navijac Zvezde = od sjaja do ocaja...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Nije Covicu smetala izjava DR zbog EL, FIBE itd vec zbog cinjenice da se srusio oreol Covica kao velikog predsednika koji perfektno i TRANSPARENTNO vodi klub.
                Dosli smo.do saznanja da DR pravi cuda sa timom koji je primio 4 plate a DR 2.
                E tu je kult NC u ocima navijaca splasnuo a DR nadjacao taj kult sto sujeta Covica nije mogla da trpi.

                Sad DR treba da bude sramota sto je to izjavio posto vidim da ne prodje 10 dana da ga Covic ne proziva zbog toga.
                ...3K+

                Comment


                • Можемо да причамо о Човићу да је он уздигао овај клуб, обрачунао се са појединим људима, има одличне односе у Улебу, али за спортски део једини заслужан за оне резултате је Дејан Радоњић. Ова изјава је по мени срамна, наравно да ће тренер да изјави то јер је била прича да су играчи хтели и да штрајкују/бојкотују и да због Радоњића нису. Нисам баш сигуран да је то тачно, али верујем да постоји шанса да је истинита прича.

                  Ово Човићево почиње да ме иритира превише, не прође недеља да не чујемо саопштење или интерјву.

                  Comment


                  • Miler raskinuo Ugovor sa Bambergom.
                    Ko ce prvi objaviti da dolazi u Zvedu????
                    Tipujem na Hot sport[emoji3][emoji3][emoji3]
                    Last edited by Laza Kacanski; 20-11-17, 12:53.

                    Comment


                    • NE KUKAJ, RADI!
                      NE PLJUJ, PODRZI!

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Miler raskinuo Ugovor sa Bambergod.
                        Ko ce prvi objaviti da dolazi u Zvedu????
                        Tipujem na Hot sport[emoji3][emoji3][emoji3]
                        Ja se nadam Nebojsa

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Miler raskinuo Ugovor sa Bambergod.
                          Ko ce prvi objaviti da dolazi u Zvedu????
                          Tipujem na Hot sport[emoji3][emoji3][emoji3]
                          telegraf.rs moj pik.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Ja se nadam Nebojsa
                            Nadaj se
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Dolazi Kvinsaro, gasi požar!

                              Comment


                              • Nebojša kroz ova jedno-nedeljna saopštenja obavezno u segmentu ,,imam još ovo da kažem"
                                kao usput zakrpi Radonju sa namerom demistifikacije sveprisutnog i samoodrživog kulta ex-trenera.
                                Ako to ne daje željene rezultate, bar da ,,nedokazanima" slikovito dočara da je ta titula trajna dok se on pita.
                                Mislim da ne bi sada ili ikad pozvao Dr. DR sve i da Vogonci jave da nam je prostalo još par meseci.

                                uzgred...može Miler.
                                Last edited by Wingwalker; 20-11-17, 13:16.

                                Comment

                                Working...
                                X