Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 15 minuta od zakljucavanja teme prelazni rok pade prvi zainteresovani... mozda bi je trebalo cesce zakljucavati? Medjutim, nema nikakvih naznaka ni da se pomislja o njegovom dolasku, ne samo u Zvezdu nego i evropu pa je bolje da ne brstimo o necemu sto nije ni malo izvesno, dok i ako se ne desi suprotno, a covek bi sigurno bio od koristi.

    Comment


    • Pa Zagorcu se trazi klub koji bi pristao da trejd koliko vidim.
      Koji ce nam Zagorac kad je tu Keselj))

      Comment


      • Zagorac će pre da igra razvojnu ligu, nego da se vraća u Srbiju. Taj već uveliko priča američkim jezikom.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Pa Zagorcu se trazi klub koji bi pristao da trejd koliko vidim.
          Koji ce nam Zagorac kad je tu Keselj))
          Pa ne znam baš koje su šanse da neko trejduje za Zagorca ovako kasno, sutra počinje sezona. Jedino ako hoće da im igra G/D ligu...

          Comment


          • Moto naseg tima ove sezone ,,Ne obaziremo se na kvalitet, nama je vazan kvantitet,,

            Comment


            • Originally posted by Amon RA View Post
              missim nisam gledao utakmicu, a ni cuo do sad za njega, samo sam na hajlacima video da ima malo je reci cudan izbacaj prilikom suta, ko klavir da baca
              lonzo ball?

              inace zagorac se oglasio na svom instagram profilu i mislim da je izvesno da se vraca u evropu
              sto se tice sledeceg kluba, bice kako misko kaze
              ne verujem da ce u megu, posto su sad tamo drugi prospekti koje treba istaci u izlogu
              tako da verujem da i kkcz i kkp dolaze u obzir...ali i npr lietuvos ritas i ostale miskove evropske prcije
              Last edited by djuras; 16-10-17, 19:47.

              Comment


              • Videcemo za koji dan.
                Ne bi me iznenadilo da Kess popije otkaz za koji dan,a za ocekivati je da Misku bude zvezda jedna od vodecih opcija.
                Ne vidim da bi mogao u neki EL tim sem kod nas.

                Comment


                • ne znam cemu toliki optimizam po pitanju zagorca, kontam da smo mu 15-a opcija..
                  FILIPE ODLAZI!!!

                  Comment


                  • Posto je sve izvesnije da ce Zagorac da dobije otkaz u Menfisu bilo bi dobro da pokusamo da ga dovedemo.Keselju se zahvaliti za nista uradjeno, jednom nogom u guzicu.

                    Comment


                    • Keselj out, Zagorac in, sifra menjam lajsnu za haubicu.

                      Aj sad bez zezanja, naravno da se to nece desiti.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Amon RA View Post
                        ne znam cemu toliki optimizam po pitanju zagorca, kontam da smo mu 15-a opcija..
                        zagorac se licno ovde nece pitati mnogo
                        a i ne verujem da misku pljuste ponude sa svih strana za njega
                        rade je jos uvek nedokazan kao igrac, nikad nije igrao neko evropsko takmicenje, i dobio je ekspres kartu za nazad iz usa
                        evropskih ekipa koje bi ga uzele i cekale verovatno ima, ali tesko da se to radi u ovoj fazi sezone
                        sada se obicno koriguje nekim instant kvalitetom

                        inace, sjajno misko radi ove amere
                        2.5 meleona za mesec ipo trening kampa

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Videcemo za koji dan.
                          Ne bi me iznenadilo da Kess popije otkaz za koji dan,a za ocekivati je da Misku bude zvezda jedna od vodecih opcija.
                          Ne vidim da bi mogao u neki EL tim sem kod nas.
                          Ima ekipa kojima treba 3ka, ili tweener SG/SF (Moze Rade i beka da izgura jer ima fizikalije i ball handling). Vec sam pomenuo neke:

                          - Baskonia ima samo Timmu na 3, Garino je povredjen itd.
                          - Bamberg silom prilika gura Bryce Taylora na 3, a alternative su Heckmman i sl.
                          - Unicaja ima mislim samo Dani Dieza na 3.

                          Plus tu vek mozes da racunas i neki Maccabi i Armani koji vole da gomilaju

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Ima ekipa kojima treba 3ka, ili tweener SG/SF (Moze Rade i beka da izgura jer ima fizikalije i ball handling). Vec sam pomenuo neke:

                            - Baskonia ima samo Timmu na 3, Garino je povredjen itd.
                            - Bamberg silom prilika gura Bryce Taylora na 3, a alternative su Heckmman i sl.
                            - Unicaja ima mislim samo Dani Dieza na 3.

                            Plus tu vek mozes da racunas i neki Maccabi i Armani koji vole da gomilaju
                            makabi i armani uglavnom dovode gotove igrace, a zagorac je daleko od toga
                            lietuvos ritas, bamberg i drugi evropski klubovi kojima je trener neki miskov klijent...tu ce se traziti radetov sledeci klub
                            Last edited by djuras; 16-10-17, 20:15.

                            Comment


                            • Ako se Zagorac vraća u Evropu, Miško će mu tražiti klub gde će imati i minute i loptu. On je njegov ozbiljan projekat i ne verujem da će dopustiti da greje čamovinu, po cenu dobrog ugovora za jednu sezonu. Prioritet mu je verovatno da preko statsa zabode masan ugovor sledeće sezone u nekom EL klubu ili povratak u NBA ako pokida sezonu.
                              Ne znam kako se u sve to uklapa Zvezda. Nije da nam ne treba igrač kvaliteta i karakteristika Zagorca, ali ne znam koliko mi trebamo njemu, tj. da li bi imao dovoljno prostora i protagonizma, u meri koju će projektovati njegov menadžer kao neki minimum.
                              Gde god da završi, to će svakako biti neki EL klub.

                              Comment


                              • Originally posted by madafaka73 View Post
                                Gde god da završi, to će svakako biti neki EL klub.
                                ne bih rekao
                                i ne vidim koji to EL klub ima mesta da da zagorcu to sto si u postu napisao da ce misko traziti(sa cim se u principu slazem)
                                od EL klubova najvise prostora bi dobio verovatno u bambergu i zvezdi
                                zato nisam ubedjen da ce se gledati samo EL

                                edit: mozda i baskonija dolazi u obzir, ali ne znam kakva je tamo trenutno raspodela minuta
                                cinjenica je da ce EL ekipe u ovom trenutku uglavnom traziti da kroz instant kvalitet rese neke svoje nedostatke u selekciji...a rade ipak nije gotov igrac
                                Last edited by djuras; 16-10-17, 21:28.

                                Comment

                                Working...
                                X