Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ja bih Grangera da dovedemo.
    Taman da Perper ne bude usamljen na rehabilitaciji, a ako zatreba moze da mu sacuva krevet i za majsku seansu

    Comment


    • OK Sisko, msm nama I treba razigravac, neko da podigne drugu petorku, da iskreira nešto smisleno. Sto rece Dekarde on ima mana vidljivih u ABA, kako li će to delovati u EL pojma nemam.
      Verujem da ima boljih rjesenja, nisam nesto oduševljen sa njim al sam u fazonu samo promjeni ovu patnju sa Filipom.

      Comment


      • Originally posted by Gudura View Post
        Taman da Perper ne bude usamljen na rehabilitaciji, a ako zatreba moze da mu sacuva krevet i za majsku seansu
        Ne pratim Baskoniju toliko, mislio sam da se oporavio. Ali takav tip pleja nam treba.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ne pratim Baskoniju toliko, mislio sam da se oporavio. Ali takav tip pleja nam treba.
          Dajte i tog Xavijera ,dajte bilo sta da valja dosta se cekalo ...poslednji voz hvatamo ....

          Comment


          • Ma nemam nikakve informacije ali neki moj osecaj je da se nece dovoditi niko ili ce se dovesti neki ispodprosecni igrac za EL(eto da se kaze da se nesto dovelo) koji ce se ocajnicki boriti za minutazu sa Filipom. Da ne odskace mnogo kao Lorenco.
            Cim je prica skrenula sa pleja na neki kombo koji se juri(a imamo vec 2 kombo igraca od kojih je Beron dosta godina proveo na mestu pleja...) nema od tog nista. Sledece godine Filip taman za prvog pleja. Dzenkins zamenik. Za EC dovoljno.
            Moje neke zelje su:
            Toni Daglas(znam da je potpisao za fenjarasa ali je dugo bio slobodan, mozda ima EL izlaz)
            .
            .
            Xavier Munford
            ...
            ...
            ...
            Aleksa Uskokovic
            Bilo koji kosarkas koji zna da poredi cifre(sabira/oduzima) do 5. Pa kad vidi recimo ispod naseg kosa 3 nasa igraca i 3 protivnicka da ne 'trci' pod nas kos nego da ukapira da ima negde slobodan igrac(obicno na liniji za 3)
            Last edited by Ivan9; 07-12-19, 12:24.

            Comment


            • U međuvremenu da podelimo ovaj EL trenutak, dosad najlepši u ovoj sezoni, sa željom da bude još lepši.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Toni Daglas
                Помињао сам га у постовима, морали смо да пробамо да га узмемо. Човек је убитачан, сећам се кад га је Ефес потписао пре 2 сезоне и он у првом или другом ЕЛ мечу разниже Фенер са неких 30 поена, имао је брдо сјајних ЕЛ издања и у Дачки знам због фантазија лик накрца 20 индекс мин. свако коло. Кад има добре играче око себе уме да их искористи, Мајкл Ерик је исто супер играо кад је Даглас био у Дачки где је 90% играча било на нивоу Крке.
                Стави га у петорку са Џенкинсом, Лазићем, Симанићем и Оџом опет ће бити продуктиван.

                Квинси Милер на кецу, укратко.
                Last edited by poacher; 07-12-19, 14:52.

                Comment


                • Ne bih da vam rusim sneska ali ja stvarno sumnjam da ce oni da dovedu na postojecih 7 jos jednog stranca. Za Kup i KLS to je 4 igraca pod ugovorom a koje ces morati da placas tri meseca platu. To je ukupnom zbiru skoro pola miliona eur za igrace koji nece videti terena,
                  Prosle sezone smo to nekako prevazisli povredama Stratosa i Reglanda pa niko nije ostao van protokola, a ove godine kako se odluciti za 4

                  LB, Beron, Gist, i jos 5 kandidata a moras jos jednog .

                  Gura se neka prica da se nadje kombo 1/2 ali kojeg domaceg to imas a da to moze da pokrije.

                  Uskokovica bih ja ubacio za tih 5 do 10 minuta El u Abi moze i 20, neka gresi ali koliko god da gresi nece biti losiji od trenutnog back upa.

                  Sisko je vidjen pre u Olimpiji nego kod nas, cak idu i predlozi da se on uputi u FMP jer nije za nas nivo jos uvek .

                  Grin je matoriji i od mene, i to sto je radio sa Shakotom opet ne menja ono sto sam vec napisao , skandal je da imamo 8 stranaca i sa Djenkom "srbinom" 9.

                  Dajte malog Aleksu kod nas, moze i Radanov umesto Lazica, Deda za rotaciju pod uslovom da FMP izgubi od Future, ako dobije Futuru u Zelezniku, mislim da ce se FMp mozda i pojacati sa nekim od nasih iz 16 da se malo zamuti voda za playoff.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ne bih da vam rusim sneska ali ja stvarno sumnjam da ce oni da dovedu na postojecih 7 jos jednog stranca. Za Kup i KLS to je 4 igraca pod ugovorom a koje ces morati da placas tri meseca platu. To je ukupnom zbiru skoro pola miliona eur za igrace koji nece videti terena,
                    Prosle sezone smo to nekako prevazisli povredama Stratosa i Reglanda pa niko nije ostao van protokola, a ove godine kako se odluciti za 4

                    LB, Beron, Gist, i jos 5 kandidata a moras jos jednog .

                    Gura se neka prica da se nadje kombo 1/2 ali kojeg domaceg to imas a da to moze da pokrije.

                    Uskokovica bih ja ubacio za tih 5 do 10 minuta El u Abi moze i 20, neka gresi ali koliko god da gresi nece biti losiji od trenutnog back upa.

                    Sisko je vidjen pre u Olimpiji nego kod nas, cak idu i predlozi da se on uputi u FMP jer nije za nas nivo jos uvek .

                    Grin je matoriji i od mene, i to sto je radio sa Shakotom opet ne menja ono sto sam vec napisao , skandal je da imamo 8 stranaca i sa Djenkom "srbinom" 9.

                    Dajte malog Aleksu kod nas, moze i Radanov umesto Lazica, Deda za rotaciju pod uslovom da FMP izgubi od Future, ako dobije Futuru u Zelezniku, mislim da ce se FMp mozda i pojacati sa nekim od nasih iz 16 da se malo zamuti voda za playoff.
                    Šta će Nenadić u timu?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Šta će Nenadić u timu?
                      Sta ce FIlip u timu?

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Sta ce FIlip u timu?
                        To znamo, zbog tate. A Nenadić?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          To znamo, zbog tate. A Nenadić?
                          A dobio je koliko sansi da igra ove i prosle sezone, a 16 ti igrac u timu trebao bi da bude kvalitet Brandon Paula ili Rochestia?

                          Da je dobio pola ukupnog vremena sto je dobio FC3 sigurno ne bi bio kao prase u Teheranu protiv Reala, ne bi sigurno imao ove statistike sto ih FC3 ima za sve minute,
                          pola ovog foruma ovde bi imalo bolje brojke od sina na tu minutazu,

                          Tako da ne prozivaj igraca koji nije imao ni sanse da pokaze da li moze ili ne moze biti bolji od onoga koji nam je pokazao to sto je pokazao.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            A dobio je koliko sansi da igra ove i prosle sezone, a 16 ti igrac u timu trebao bi da bude kvalitet Brandon Paula ili Rochestia?

                            Da je dobio pola ukupnog vremena sto je dobio FC3 sigurno ne bi bio kao prase u Teheranu protiv Reala, ne bi sigurno imao ove statistike sto ih FC3 ima za sve minute,
                            pola ovog foruma ovde bi imalo bolje brojke od sina na tu minutazu,

                            Tako da ne prozivaj igraca koji nije imao ni sanse da pokaze da li moze ili ne moze biti bolji od onoga koji nam je pokazao to sto je pokazao.
                            Dobio je on itekako šanse i prošle i ove sezone i u slabim i u evropskim utakmicama i svaki put se videlo da je nedorastao timu u kojem igra.
                            Ako je za Filipa postojala nedoumica da li će uspeti ove sezone da prenese igre sa kraja prošle sezone, (videli smo bolno otrežnjenje pre svega za njega samog), kod Nenadića ta nedoumica nije postojala nijednog trenutka.
                            Nije reč o mladom igraču, njegov je problem što je pristao na ove uslove, da bude u EL timu na poziciji koja nije njegova prirodna i u kojoj, što ne reći, se nije snašao niti će jer ne postoji ni nagoveštaj da bi to moglo da bude drugačije.
                            Dakle, dolazimo do nekoliko mogućih scenarija vezano za njega:
                            - njegova porodica i Čović su u prijateljskim vezama
                            - Čović mu je menadžer i hoće pošto poto da ga zavali što je moguće bolje i zaradi
                            - bilo koja treća varijanta koja opet nema sportsku pozadinu jer dečko kvalitetom ne zaslužuje mesto na kojem se nalazi.
                            Last edited by dekkard; 07-12-19, 17:03.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Samo da dodam, 2-og januara Nenadić puni 26 godina. Koji bi to tim želeo igrača tih godina sa ovakvim statusom u timu?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Dobio je on itekako šanse i prošle i ove sezone i u slabim i u evropskim utakmicama i svaki put se videlo da je nedorastao timu u kojem igra.
                                Ako je za Filipa postojala nedoumica da li će uspeti ove sezone da prenese igre sa kraja prošle sezone, (videli smo bolno otrežnjenje pre svega za njega samog), kod Nenadića ta nedoumica nije postojala nijednog trenutka.
                                Nije reč o mladom igraču, njegov je problem što je pristao na ove uslove, da bude u EL timu na poziciji koja nije njegova prirodna i u kojoj, što ne reći, se nije snašao niti će jer ne postoji ni nagoveštaj da bi to moglo da bude drugačije.
                                Dakle, dolazimo do nekoliko mogućih scenarija vezano za njega:
                                - njegova porodica i Čović su u prijateljskim vezama
                                - Čović mu je menadžer i hoće pošto poto da ga zavali što je moguće bolje i zaradi
                                - bilo koja treća varijanta koja opet nema sportsku pozadinu jer dečko kvalitetom ne zaslužuje mesto na kojem se nalazi.
                                - nisu u srodstvu,
                                - da mu je manager on bi ga forsirao da bi se mogao prodati, a ne zaboravi , nismo na fk topicu i ne pricamo o Terzicu koji na svakoj kupoprodaji je dobar , pricamo o kosarci gde se prodaja igraca meri promilima u evropskim okvirima, jedini igrac na kome mozda mozemo da zaradimo neku kintu je SImanic, a vidimo i sami koliko smo blizu bilo kakve njegove prodaje sa njegovim ucinkom na terenu,
                                - on bas uzima mesto koje mu pripada, domaci igrac koji je placen najminimalnije koje jedan igrac u EL rosteru moze da primi, a da tu na njegovom mestu bude Radanov, Uskovovic, Momirov, Paunovic, bilo bi kuknjava sta koji moj klinac sedi sa semenkarima u parteru b kada ne igra.

                                Nenadiceva jedina sansa prava koju je dobio je u Super kupu kada ga Tomic gurnuo 20 minuta umesto sina, dao lepu izjavu o njemu i posle toga je FC3 zauzeo svoje mesto koje mu pripada po porodicnom stablu a ovo posle terena nije video, tj video bi i posle prve greske bi ga Tomic klupirao.

                                Koliko je on to sansi dobio pa da se istrpe greske a koliko je clan familije dobio i sta je od toga iskorstio, osim sto je bio 4 ili 5 ti po indexu korisnosti u PO prosle godine, a Berona, Faye, OJo, Deda nijednom nisu dobili hvalospeve ni od koga da su doneli nama EL.

                                Rezultat te medijske kampanje imamo sada da imamo igraca sa -200 kos kolicnikom na svim utakmicama.
                                Da smo bolje planirali to mesto letos sada bi mozda trazili nekog boljeg od LB a ne kombo beka jer ovaj ostaje na tom mestu prihvatili to ili ne.

                                Mi smo na jednu pobedu od 8 mesta a do tog mesta smo dosli sa jednim playem koji je bio na izlaznim vratima do pre mesec dana, bez Stratosa, Bez Gista, Bez Simanica (osim jedne utakmice), bez prve projektovane 4ke , sa starcem od 36 leta iz Senegala, sa Dedom koji ne zna gde bije, i last but not least, sa sinom na prosekom od 15 minuta u EL?

                                A da, i bez trenera smo od 3 kola EL, i imamo jedan jedini realan kiks, pa gde bi bili da su samo oni gore navedeni u nekoj formi, da smo imali krstenog trenera od 4 kola, ( cak i Shakota) i naravno da smo imali bilo kog random domaceg igraca iz Aba lige na mestu back up playa,

                                Ah da, po sinergiju, nema boljeg od njega. Dzabe smo krecili, sinergy zna najbolje

                                MIslite o tome,
                                Last edited by Šarac; 07-12-19, 17:53.

                                Comment

                                Working...
                                X