Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    Ali i Gist. Napad los, ali je zato sa njim i Lorencom ugasen pik Armanija. Odigrao je odlicnu odbranu. Promasio jeste svasta nesto, ali je klasa... I njega vredi cekati... Samo da imamo nekog kosarkasa da odmeni Lorenca...
    Gist nije (bar kod mene) nikada bio upitan (njegov kvalitet), on je sada u maloj krizi ali polako...stara je to kajla.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Mene raduje igra Derricka, na toj poziciji smo imali možda i najveće probleme, kad jedna četvorka proigra i druga deluje bolje, što je bio slučaj sa Faye-om, koji je tip igrača čija se forma podiže što tim igra bolje, hrani se pozitivnim vajbom i tada je koristan ma gde se nalazio na terenu i šta god radio.
      Odbrana je već sada vrhunska, napad može još dodatno da se poboljša, prvenstveno na centarskim pozicijama ali i na svim ostalim.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pocela je neka licitacija oko pleja navodno se raspitujemo za zdravlje Siska iz Kopra Grina iz Igosa i Z Dragica iz Ulma.

        Comment


        • Pričao sam o Biliju kako se čeka njegovo istrcavanje iz duplog bloka pa dal šut dal p&r a obično bude p&r pa se puca preko ruke jer mu C iskače na prodor... To smo sinoć zamenili sa blokovima u ledja i nešto kracom postavkom blokova(da ne mora dijagonale da trči) i to je delovalo nešto bolje. Na domaćem parketu će to sa procentima biti još vidljivije.
          E sad, kako razigrati Gista, kako uklopiti Stratosa i kako Djenki naći napadacku rolu koja prolazi. Ja bih Borisu više dizao na šut i tjerao na skok i utrcavanja po ceonoj.

          Comment


          • Originally posted by ajkisloba View Post
            Pocela je neka licitacija oko pleja navodno se raspitujemo za zdravlje Siska iz Kopra Grina iz Igosa i Z Dragica iz Ulma.
            Dragic nije plej, a ova dvojica su dosta tanki ...za EL pogotovo...nomoj da dovodimo nekoga ako nece biti pojacanje ...onda prebaci Uskokovica pa nek igra ..jebes to ...ili dovedi nesto da vredi ili nemoj ni dovoditi ...
            Last edited by darko pancev; 06-12-19, 16:55.

            Comment


            • Ima li neko ovde ideju za pleja ...a da iole vredi i da moue da odmeni Lorenca u EL?

              Comment


              • Ne mora da bude klasican plej. Moze da bude i kombo koji dobro pegla odbranu.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Ne mora da bude klasican plej. Moze da bude i kombo koji dobro pegla odbranu.
                  Ne može kombo, imaš takvog u timu pa sta dobijaš u kreaciji koja nam fali?
                  Jel nam fali p&r fali
                  Jel nam fali razigravanje druge petorke staticni do bola
                  PA ne krpi se to kombo bekom, prošle sezone je bila ista prica doveli Rivera, fuj rješenje. (zamisli da Covic nije odigrao iznad mogućnosti)
                  Dakle plej a evo sad gledao Greena, pa coek sabija organizaciju,.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Ne može kombo, imaš takvog u timu pa sta dobijaš u kreaciji koja nam fali?
                    Jel nam fali p&r fali
                    Jel nam fali razigravanje druge petorke staticni do bola
                    PA ne krpi se to kombo bekom, prošle sezone je bila ista prica doveli Rivera, fuj rješenje. (zamisli da Covic nije odigrao iznad mogućnosti)
                    Dakle plej a evo sad gledao Greena, pa coek sabija organizaciju,.
                    Ja se slazem da je dobar plej prva opcija, ali bih pre doveo kvalitetnog komba koji ce da igra odbranu i smesti 15+ poena nego prosecnog pleja. Bice otkaza i u nba i u el. Treba sacekati.

                    Comment


                    • Sta bi sa Gossom? Njega bih recimo bez razmisljamja doveo.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        kako Djenki naći napadacku rolu koja prolazi.
                        Место у стартној петорци, да не мора да буде главна опција у нападу и да мало растерећеније игра како би повратио самопоуздање у шут. Вероватно би допринео и неким изнуђеним фаулом да брзо противник изађе из бонус и олакшао нам да дођемо до неких лаких поена са бацања. Треба мешати карте и све пробати.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Sta bi sa Gossom? Njega bih recimo bez razmisljamja doveo.
                          Mlad je on i neiskusan za nas, neka se kali još koju godinu pa ćemo videti da li je za nas.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Sta bi sa Gossom? Njega bih recimo bez razmisljamja doveo.
                            +1
                            За бекапа можда и феноменалан избор.
                            Зо 25-30
                            НВГ 10-15 перфекција

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Ne mora da bude klasican plej. Moze da bude i kombo koji dobro pegla odbranu.
                              to i Djenka igra! Ne kombo nego klasičan plej! Gos može!

                              Comment


                              • Originally posted by poacher View Post
                                Место у стартној петорци, да не мора да буде главна опција у нападу и да мало растерећеније игра како би повратио самопоуздање у шут. Вероватно би допринео и неким изнуђеним фаулом да брзо противник изађе из бонус и олакшао нам да дођемо до неких лаких поена са бацања. Треба мешати карте и све пробати.
                                Djenki treba dati loptu u ruke u Aba,neka se ispucava dok ne nanišani dobro!

                                Comment

                                Working...
                                X