Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Ne može Filip.

    Branio sam ga koliko sam mogao, ali ne ide više, mora otići i DOĆI NOVI PLEJ, jer ako samo ode ništa nismo napravili.

    Ovako više ne može.
    Branis neznalicu koji bez blama prima 100k evra od ljudi koji svake godine doprinesu emotivno za podrsku i finansijski za ulaznice i dresove? Ne moras stvarno.

    Comment


    • Samo da dodam da daleko od toga će odlaskom Čovića da nestanu svi naši problemi i da će sve biti bajkovito.

      Ima ovde još problema, pre svega sa visokim igračima.

      Comment


      • Odlično primećeno Stojanče, najveći problem pored organizacije igre je igra na poziciji 4. Faye se raspada duže vreme, bez problema ga puštaju da šutira za tri i samim tim sužavaju reket, Boriša je nestalan, Derrick je još uvek izgubljen.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Borisa je nestabilan a ne nestalan. Odigrao je dve od 20 utakmica kako treba. Mi mormao imati dobrog drugog pleja. Slicnih kvaliteta kao prvi ali drugih osobina..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Bio je nestabilan do prošle sezone sada je nestalan.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Počeo sam da gledam u drugoj četvrtini i to u trenucima kada je Boutrajt sasuo one trojke i bio razigran, Filip znan i kao statista je samo pomogao Boutrajtu. Simana pogubljen (moguće da mu cava nije dala) ali jebo ja igrača koji jednu utakmicu odigra aonda ga nema narednih sedam. Kuz je daleko od forme, Davidovac je veliki znak pitanja, šta se s njim dešava, koje su tu magije???
              Ali kako je Rimac iskoristio sve slabe strane, to je za udžbenike, Rajan B. na Filipa - rezultat razigrao igrača koji do sada nije mogao da ubode ni bazen.DeDa u igri oni odigraju dva na dva Simon i Boutrajt i Deda preuzme Rajana, on na prodor a DeDa ne može ni pogledom da ga prati...
              Bili užasnu utakmicu i u odbrani i u napadu. Da se čovek prekrsti i levom i desnom...drma nam se, zapravo ne drma jer nismo na 4 poziciji ali se već postavlja pitanje hoćemo li mi dostići top 4 mesto i ući u doigravanje? Više ni to nije sigurno.
              Čovići su bezobrazni, sujetni i pokvareni, a nama treba to jer su nas usput i podelili i boli ih tuki, imaju svoju igračku.
              Primorska upravo igra u Zagrebu, naredne dve utakmice (do 12. kola i utakmice sa Zvezdom u Kopru) su im Zadar kuci i Igokea u gostima. Ukoliko dobiju sve 3 i ne dozive igracki odliv na polusezoni (one glasine o novcanim problemima i odlasku nekih igraca u druge ABA ekipe) koji bi ih znacajnije oslabio Zvezdi je to 12. kolo prakticno 1/4 finale plej-ofa (iako isto ne postoji).

              Comment


              • I onda će nam Nebojša u nekom obraćanju sa RSB ili Pinka da kaže ne mora i ne može Zvezda uvek da bude prva a ni da igra doigravanje za titulu...danas svi igraju košarku, mi smo imali mnogo zdravstvenih problema...eto recimo Filip se znao uvreditihtedoh reći povrediti pa ne odigrati jednu utakmicu zbog bolova u preponama a i mene nešto žiga.
                Jebaće nam milu em dragu Čovići za rastanak.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Овим поразом смо своје шансе да имамо предност домаћег паркета у плејофу свели на неких 15% ако и толико. #1 је већ домен нереалности, а сваки наредни пораз (којих ће сигурно бити) нас удаљава и од самог учешћа у плејофу. Ми без домаћег паркета немамо шта да тражимо у ПО, брукамо се по гостовањима већ 2 године практично нема смисла ову екипу више сматрати фаворитом за било шта у АБА лиги. Сва 3 конкурента су нас нагузила, једино би с Партизаном могли да извучемо (можда) позитиван међусобни пошто је била мала разлика а играмо код куће - мада ће извесно то бити дуел екипа који ће одлучити пласман #3-#4, Будућност у ПГ нема шансе да добијемо, Цедевиту такође требамо добити 12 разлике а са оваквом катастрофом нешто сумњам да ми и ФМП можемо са сигурношћу том разликом да добијемо.
                  Мислио сам да од ККБ прошле сезоне не може бити ништа горе, јесу они имали неке бламаже али су се крваво борили и на крају достојно завршили сезону као финалист лиге без обзира што су били понижени сва 3 пута у Пиониру. Ово што ми гледамо у Звезди није ни трећина те кошарке, зрели смо за озбиљан ремонт са младим домаћим играчима кроз Еврокуп да изградимо јак састав без истрошених странаца и медиокритета од играча.

                  Comment


                  • Treba ubaciti u jednačinu ove sezone i nepoznatu vezanu za učešće timova iz regiona u EL. Vrlo lako može da se desi da ABA ne donosi ama baš ništa u tom pogledu, odnosno samo učešće u EC.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Treba ubaciti u jednačinu ove sezone i nepoznatu vezanu za učešće timova iz regiona u EL. Vrlo lako može da se desi da ABA ne donosi ama baš ništa u tom pogledu, odnosno samo učešće u EC.
                      Искрено бих волео да се изјасне по том питању и кажу да нема ништа од гаранција да шампион игра ЕЛ - захвалити се свим странцима, у први тим одмах Ускоковић, Раданов, Ђорђевић...

                      Comment


                      • Znaci zbog te jednacine KK Zvezda ima najskuplji tim od postojanja?
                        Izvinjenje, brzi bio @poacher
                        Last edited by L a z a r; 01-12-19, 19:52.

                        Comment


                        • Šakota: Dobra košarka nam je ostala kod kuće

                          Trener Zvezde žali za propuštenom prilikom da se uhvati priključak sa ekipama iz vrha ABA lige

                          Posle dve vezane pobede prvi kiks i za Dragana Šakotu. Novi trener Crvene zvezde osetio je u Ljubljani protiv Olimpije prvi put gorčinu poraza u regionalnoj ABA ligi (75:64), a posle utakmice mogao je samo da čestita rivalu na više nego zasluženom trijumfu.
                          "Olimpija je više pružila danas od nas i igrala pametnije. Ono što smo mi morali da učinimo, nismo. Tu mislim na naše najiskusnije igrače. Izgleda da smo dobru igru ostavili kod kuće i prikazali lošu košarku. Za nas je ovaj meč bio vrlo značajan jer smo mogli da se priključimo vodećim timovima na vrhu tabele. Analiziraćemo naše probleme i pripremiti se za ostale utakmice", poručio je trener Zvezde.

                          Naredni izazov koji je pred crveno-belima je okršaj sa Armanijem u okviru Evrolige koji se igra 5. decembra.
                          https://mozzartsport.com/kosarka/ves...od-kuce/343937

                          Comment


                          • Pa kakve veze ima da ne donosi nista. Igramo ovu ligu da budemo prvi. Covic je spomenuo vracanje u KLS ako ne bude se islo u EL, ali to je debilno i nenormalno. ABA je nesto najbolje od liga sto postoji na ovom podrucju.

                            Uostalom, gledamo svaki mec zasebno da uzivamo i navijamo, tacno i da je prijateljski mec a nije.

                            Covic nista nije promenio od pocetka sezone, a ne bi da Tomic nije pobegao.

                            D Braun ne lici na kosarkasa i ne znam sta cekaju? Da krene da igra dobro i sjebati Simanu i ostale jos vise..Kao odjednom ce zaigrati kao lud ))

                            Felipea jebe ko stigne, bukvalno ko stigne. Koliko bi se sve promenilo da npr imas neko Nate Waltersa mesto njega. Pih...ma i Jaramaz bi delovao kao planina sad..o gordicu da ne pricam....mi dobijemo malo govance kojeg je usrala jedna tekma u zivotu i sad nam jede dzigericu...

                            Stvarno se nadam da ce jednog dana tata odgovarati za sve sto je uradio da i mi malo uzivamo u jebuckanju njega kad on nas jebe kako hoce kao gledaoce i navijace. Prvo sa teranjem DR, pa Alimpije i sad nesretni sin. Sa sve ovim njegovim botivma tj idiotima koji se blamiraju svake godine..

                            I onda im vucic kriv.....to bre treba konzervirati i otvoriti negde u 2154 da vide ljudi sta je postojalo 2019g

                            Dok
                            Last edited by LosmiSK; 01-12-19, 19:54.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Znaci zbog te jednacine KK Zvezda ima najskuplji tim od postojanja?
                              Izvinjenje, brzi bio @poacher
                              Ne, nego zbog konkurencije u EL. I sa tim najskupljim timom zauzimamo ubedljivo poslednje mesto po budžetu u EL.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Treba ubaciti u jednačinu ove sezone i nepoznatu vezanu za učešće timova iz regiona u EL. Vrlo lako može da se desi da ABA ne donosi ama baš ništa u tom pogledu, odnosno samo učešće u EC.
                                To je mnogo manji problem od katastrofalne igre i selekcije tima KKCZ sa nikad vecim (po recima Covica starijeg) budzetom. Treci trener vodi utakmice od pocetka sezone (proslo jedva 2 meseca), a ne bih smeo da se kladim da je i poslednji koji ce u ovoj sezoni voditi utakmice.

                                Comment

                                Working...
                                X