Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuridza se toliko trosio u prethodnim utakmicama, tako da je prirodno da malo padne sa ritmom. Mozda je i njega trebalo odmoriti jer nam treba odmoran za sredu.

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Mora novi plej i novi centar...sjebo nas nnoko nacisto, ovde duop rit ispao najbolji centar...meni se svidja terijeva odbrana...mogao bi treci centar da bude u el timu...hol je recimo igrac koji je bas za neki promiteas, ima mozak ima kosarkaski iq e sad, nikako da to pokaze i ne deluje mi kao vodja, a plejmejker to mora da bude
      Како да буде вођа поред Лојда и Обрајанта, први пуца и маши а други све на силу и губи лопте.
      Хол је кренуо фантастично против Минкена погодио 2 тројке и закуцан на клупу

      Comment


      • Evo sinoc nike bilo lojda pa je bio kao kurac...ne odredjujem ja da li ce lojd biti vodja, za to se izboris, lojd ima puno pravo da sutira koliko hoce jer se za to izborio, ovaj je plasljiv i tacka

        Comment


        • Gde je i sta radi Dejan Kravic?

          Comment


          • Sasa je imao drugacije koncepcije tima i razlikovalo se to dosta od Donjecka, Albe, Kubana i Monaka. Negde je igrao timski, a negde sa vise izolacija i meni je kranje cudno sto je izabrao Hala kao prvog PG posto covek nije skorer ali skoro uvek su mu PG bili i skoreri, sa druge strane mislim da se on i odrekao Rocestog da bi dosao kod nas, a sad ga dovodi kao plejmejkera 4godine kasnije.

            Poprilicno diskutabilna selekcija na pozicijama 3-4-5 gde su se pogubile osnove. Nemamo tu te opcije suta posto su Kuridza, Brajnt poprilicno sporadicni suteri i timovi ce im pre dozvoliti sut nego da budu blizu kosu i nece se zbog njih siriti odbrana.

            Kad se pogleda Simon je precizan,ali jako malo sutira, Simanic kao neki suter uopste i ne igra i te pozicije dole i ako Kuzmic i Teri imaju odlicne procnte suta su slabo iskoristene. Kuzmic je cak imao -7protiv Primorske. NJegova jedina trenutna kvalitetna osobina jeste sto je visok i jak kao bik, ali on ce tokom sezone biti samo sporiji i sa manje energije.

            Teri da je 2-3 centar sa 10-15minuta bio bi odlican, ali pored Kuzmica on mora da igra duze, dok izgleda u Rita Sasa nema nesto posebno poverenja. Stvarno je zamrseno dole

            U sredu igramo protiv jedne veoma cudne ekipe, oni imaju poprilicno loseg trenera i poprilicno dobro cuvaju liniji izvan tri poena a na centru imaju visokog Fala. Naravno tim je tim gde odskac Kol i Friman sa nekim solo akcijama,ostali su poprilicno podredjeni timu.

            Kol ce sigurno biti naspanovan protiv nas i mislim da bi trebali da rizikujemo i da probamo da ga isprovociramo da udje u kotra ritam posto ce sigurno forsirati vise nego sto bi trebalo.

            Na strani mi u EL nismo pokazali apsolutno nista,igra nam je losa i ovo je mozda i prelomni momentum za nas u EL i za svakako bolju atmosferu u timu je ovaj mec.

            Svakako imamo dobre sanse,ali ne treba zaboraviti da smo prosle sezone odigrali dva veoma izjednacena meca gde su oba puta gostujuce ekipe pobedile. Tada je junak pobede bio Stimac koji kakav god da je donosio poene u reketu, sto je trenutno jako tesko zamisliti, posebno nekom igrom ledjima.

            Po meni bice jako zanimljiv mec, moramo igrati timski da bi dobili ovo i to je kljuc. Svakako Sasa po rejtingu je dosta bolji trener od Parkera Jr i to bi trebala da bude prednost, videcemo dal ovaj tim ima materijala za nesto vise, poraz protiv Lyona bi bio karta u jednom pravcu, posto od ''slabijih'' timova vec nam ostaje samo gostovanje Albi, po rejtingu pre pocetka sezone koji su bili iza nas.


            Live or die game, posebno sto onda sledi veoma teskih 4-5 kola...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Gde je i sta radi Dejan Kravic?
              sprema se za ljute reprezentativne dvoboje.

              Comment


              • Screenshot_20201110-124500_Chrome.jpg

                Screenshot_20201110-124625_Chrome.jpg

                A sad toliko para od prodaje igraca, sezonskih i punih tribina...

                I onda kazu bez kritika...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Šta je kritika, što lete čarterom u ovom rasporedu utakmica? To može samo neko ko nije pri zdravoj pameti.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pa ljudi prosli pola evrope autobusom u poslednjih par dana i mozes misliti sad katastrofa idu na jednu utakmicu carterom. Da krenu opet autobusom ne bi ni stigli na utakmice koliko su ceste.
                    A ima i drugih klubova koji carterom idu i u Niš i u Zadar....da se ne muce...pa sta? Nista.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Šta je kritika, što lete čarterom u ovom rasporedu utakmica? To može samo neko ko nije pri zdravoj pameti.
                      Igraci su autobusom dosli iz Minhena do Kopra, pa iz Kopra do Beograda isto autobusom, i sada se sa podsmehom komentarise sto se ide do Lyona charterom????/ Uzgred , utakmicu sa Bayernom nismo isli direktnim letom iz Beograda do Minhena , nego se moralo ici do Frankfurta pa onda cekanje za let do Minhena.
                      Pa zasto onda komsije imaju privelegije da idu charterom do Venecije i da ostanu 3 dana u Zagrebu do sledece utakmice, a ovamo se kuka nad sudbinom te ekipe jer nije bilo finansija da se plate charteri??? I igrali smo EL a ovde cipiripi ekipa ide charterom na utakmice, a isla je i u ABA LIGI vise puta. Mozes misliti, Covic je to namerno radio da bi ukanalio ekipu jer je znao da samo tako moze da umori igrace kako ne bi veliki trener trenutno na birou izgubio kako bi mogao da ga otera.

                      i posle kazu da Korona je virus, a kako kvalifikovati ovakve upise , zdravi svakako nisu.

                      Comment


                      • Mjok, ovo je bilo 2017 kad su spavali po aerodromima samnogo ''vecim'' budzetom opet imali 16pobeda i ako je F8 otisao zbog raznih povreda i sranja koje smo imali. Samo uporedjujem, nista zlonamerno...

                        Inac Lionu ce faliti par igraca,nisu u nekoj formi, trebali bi brejknuti, ako s to ne desi, onda je Coviceva prica o F8 zavrsena vec u novembru....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Igraci su autobusom dosli iz Minhena do Kopra, pa iz Kopra do Beograda isto autobusom, i sada se sa podsmehom komentarise sto se ide do Lyona charterom????/ Uzgred , utakmicu sa Bayernom nismo isli direktnim letom iz Beograda do Minhena , nego se moralo ici do Frankfurta pa onda cekanje za let do Minhena.
                          Pa zasto onda komsije imaju privelegije da idu charterom do Venecije i da ostanu 3 dana u Zagrebu do sledece utakmice, a ovamo se kuka nad sudbinom te ekipe jer nije bilo finansija da se plate charteri??? I igrali smo EL a ovde cipiripi ekipa ide charterom na utakmice, a isla je i u ABA LIGI vise puta. Mozes misliti, Covic je to namerno radio da bi ukanalio ekipu jer je znao da samo tako moze da umori igrace kako ne bi veliki trener trenutno na birou izgubio kako bi mogao da ga otera.

                          i posle kazu da Korona je virus, a kako kvalifikovati ovakve upise , zdravi svakako nisu.
                          Pogrešno si me shvatio, ja odobravam da idu čarterom.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Pogrešno si me shvatio, ja odobravam da idu čarterom.
                            Da je ovo "zemlja košarke" kao Litvanija, država bi obezbedila učesniku najeltnijeg evropskog takmičenja , avion za sva gostovanja

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Pa obezbedila je sve, ne znam gde ti vidis neke druge pare sem drzavnih,posebno ove sezone. Sumnjam da Zalgiris dobija nesto od drzave sem te cartere...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Pogrešno si me shvatio, ja odobravam da idu čarterom.
                                Pa valjda me dovoljno dugo poznajes da znas da tebi nisam replicirao vec znas vec kome. I vidi cuda, okoreli Miskovic nije nasao za shodno da kupi KKCZ i privatizuje nego ce da ulozi 50 miliona eur u raspad od Sava Centra, ne znam kako nije prepoznao momenat kada Djordi juri klubove da ima dodeli licence da Miskovic nije usao u KKCz kupio i obezbedio sebi A licencu jer je to jedini uslov.

                                A jos nesto, kaze nismo imali budzet 2017 pa smo morali redovnim linijama, a sada u vremenu Korone imamo para za chartere.

                                Roster tadasnji, Jovic, Nate, pola miliona u plati plus Rebic, ove Hall od 150 i Roch sa dvomesecnim Korona ugovorom

                                Ajmo na 5 Kuzmic, 400 Milko 400 i Deon zvani 5 minuta u garbage time sa 250 k i danas imamo Kuzmica na ispod 150 k Terry na slicnoj cifri i Reath na 80 k. I kaze nikada manji budzet 2017 i nikada veci ove sezone.

                                Ali vole ljudi da gledaju History chanel a posle se ljuti sto pojedine optuzujem da su ljubitelji komsijskih boja jer i oni samo taj kanal i dalje gledaju.

                                I jos nesto, Covic nije obecao top 8 vec vrh EL a to je top 4, a svi zaboravljaju da smo i te cuvene 2017 imali u jednom trenutku 2/5 score, i 4 / 7 pa se ne secam da su vec tada se odustajalo od napada na playoff. Medjutim imali smo legendu koji na plus 25 razlike protiv omrazenog Atamana drzi Jovica celu 4/4 iako vec tada se videlo da je Jovic povredjen. I naravno, nije vise zaigrao do kraja te sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X