Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post

    Moguće da u nekim narednim utakmicama gledamo Davidovca na 4 a Brajanta na 5.
    Dobra ideja, treba probati.

    Comment


    • Nece dugo lengston hol da se zadrzi ovde...jako tanko igra

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Važno je i ne gubiti od ovakvih protivnika jer tako se gubi domaći teren u plej-ofu.

        Inače, petice zabrinjavaju.

        Moguće da u nekim narednim utakmicama gledamo Davidovca na 4 a Brajanta na 5.
        O tome sam i ja razmišljao kad sam pitao za DeDu.
        Last edited by Karamazov; 08-11-20, 18:42.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Uskoković je lepo iskoristio priliku.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Važno je i ne gubiti od ovakvih protivnika jer tako se gubi domaći teren u plej-ofu.

            Inače, petive zabrinjavaju.

            Moguće da u nekim narednim utakmicama gledamo Davidovca na 4 a Brajanta na 5.
            To je lepa ideja, ali veoma ograničenog dometa. Tj moguća samo u retkim momentima na terenu, neće biti mnog prilika za to (mislim na EL, u ABA je to više no realna opcija).
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              To je lepa ideja, ali veoma ograničenog dometa. Tj moguća samo u retkim momentima na terenu, neće biti mnog prilika za to (mislim na EL, u ABA je to više no realna opcija).
              I muka će nas naterati na tako nešto.

              Bolje i to nego da gledamo ovakvog Kuzmića i Terija.

              A bojim se da nema ni para više za dolazak novog igrača.

              Comment


              • 99% sanse

                Teri otkaz + jedan plej, mislim da je logicno Rocesti...ova rekreativna nastava protiv Primorske nije dovoljna...

                Borovnicara poslati u FMP da cuva Filipa

                Dovesti pleja i centra i dati vise sanse Radanovu i Dobricu...

                Pa Organik kapiten ne zna jbm mu misha cime ih omadjija ...da mora da igra non stop meni nije jasno...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Simonovic i Lazic kad udju na parket ja se prosto pitam zasto i cemu. A peticu...je l’ realno da se skautira ovaj lik u roze patikama? Ko je to cudo doveo da igra el? I jos se razmisljamo da l’ Rid ili on. Rid je za njega Oladzuvon, Onil i Dankan u isto vreme.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    99% sanse

                    Teri otkaz + jedan plej, mislim da je logicno Rocesti...ova rekreativna nastava protiv Primorske nije dovoljna...

                    Borovnicara poslati u FMP da cuva Filipa

                    Dovesti pleja i centra i dati vise sanse Radanovu i Dobricu...

                    Pa Organik kapiten ne zna jbm mu misha cime ih omadjija ...da mora da igra non stop meni nije jasno...
                    Mjok.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      99% sanse

                      Teri otkaz + jedan plej, mislim da je logicno Rocesti...ova rekreativna nastava protiv Primorske nije dovoljna...

                      Borovnicara poslati u FMP da cuva Filipa

                      Dovesti pleja i centra i dati vise sanse Radanovu i Dobricu...

                      Pa Organik kapiten ne zna jbm mu misha cime ih omadjija ...da mora da igra non stop meni nije jasno...
                      Nemoj tako ostro[emoji23][emoji23][emoji23]
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Walden isto zalaganje i protiv CSKA i protiv Primorske, da ga nije bilo veceras uz sut Rocestija u prvom poluvremenu ne znam kako bi se zavrsila utakmica. Npr. za Hall-a bi se retko ko setio da je igrao na utakmici da ne pogodi ulaz uz faul kad je vec bilo izvesno da je pobeda upisana.

                        Igraci na 4-ci i 5-ci veceras blago receno kriminalni, Kuridza je svaki potez uradio suprotno od necega sto bi doprinelo plusu tima za koji nastupa, Reath posle one sekvence u prvom poluvremenu nije dobio ni sekund, verujem prvenstveno zbog "fantasticne" odbrane koju je odigrao u zadnjem napadu Primorske na samom kraju druge cetvrtine.

                        Simonovic, dovoljno je reci da nije uputio ni sut ka kosu za sve minute koje je odigrao, Terry ne postoji decko u odbrani posebno na defanzivnom skoku. Jedini u nekom plusu na pozicijama 4 i 5 je bio O'Bryant, a najznacajniji deo njegove partije koji sam zapamtio su ona 2 ili 3 skoka u napadu koji su dali sanse za novi napad tima.

                        Comment


                        • Mene je nerviralo to što Simon izbegava a pogleda prema košu, učinak kao i Lazin jedna 0. Kuridžina najlošija partija kod nas, ipak mislim da je ovakva igra danak putu.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Kada se pogleda LAziceva statistika u EL i ABA, index korisnosti je oko 1,23.
                            Kapitenski, nema sta.

                            Comment


                            • Mora novi plej i novi centar...sjebo nas nnoko nacisto, ovde duop rit ispao najbolji centar...meni se svidja terijeva odbrana...mogao bi treci centar da bude u el timu...hol je recimo igrac koji je bas za neki promiteas, ima mozak ima kosarkaski iq e sad, nikako da to pokaze i ne deluje mi kao vodja, a plejmejker to mora da bude

                              Comment


                              • Kuzmić nije ni za ABA kamoli za EL. Nažalost.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X