Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda necemo da dozvolimo da nam grobari cape i Markovica. Koliko vidim i njima ce trebati neki bek.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Valjda necemo da dozvolimo da nam grobari cape i Markovica. Koliko vidim i njima ce trebati neki bek.
      Oni su svoj milion potrosili.

      On the other news: Alimpijevic ode za Rusiju. Bas u Avtodor protiv kojeg juce Markovic izgleda nije igrao.

      Comment


      • Koliko sam ispratio imaju prostor za dodatna pojacanja.
        Da se ne zavrsi sa Stefanom kao i sa Trinkijem.....kao nema se para da predje kod nas, kad ono paf.

        Comment


        • U Andoru je otislo 13 igraca, bez Radanova i Davidovca (opet tetiva), FC3 i Stratos su jos pod znakom ?

          Vracaju se avionom odmah posle utakmice.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            U Andoru je otislo 13 igraca, bez Radanova i Davidovca (opet tetiva), FC3 i Stratos su jos pod znakom ?

            Vracaju se avionom odmah posle utakmice.
            Jok vracaju se peske Nego Sarac kakav je status naseg prvog centra, sta on decko radi ce morati Laza opet da reaguje
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              Oni su svoj milion potrosili.

              On the other news: Alimpijevic ode za Rusiju. Bas u Avtodor protiv kojeg juce Markovic izgleda nije igrao.
              Da, sad trose onaj treci milion na Hikmana i Muslija, ne ocekujem previse od meca u Spaniji pobeda bi dobro dosla posto bi se plasirali u 16 , ali vraski tesko, vise me zanima derbi i da li nakon eventualna dva poraza mozemo reagovati i dovesti drugog pleja umesto Ficka, ali sve vise verujem da je Covicev nepotizam iznudjen nedostatkom novca..

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Jok vracaju se peske Nego Sarac kakav je status naseg prvog centra, sta on decko radi ce morati Laza opet da reaguje
                Sve je OK sa OJOM, zezaju ga ove male lopte, moracemo videti sa FIBOM, ULEBOM da se malo dimenzija povecaju za njega, inace sve OK.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Da, sad trose onaj treci milion na Hikmana i Muslija, ne ocekujem previse od meca u Spaniji pobeda bi dobro dosla posto bi se plasirali u 16 , ali vraski tesko, vise me zanima derbi i da li nakon eventualna dva poraza mozemo reagovati i dovesti drugog pleja umesto Ficka, ali sve vise verujem da je Covicev nepotizam iznudjen nedostatkom novca..
                  Musli nije u kombinaciji i ne vezuj ga za KKP ili bilo koji klub.

                  Comment


                  • "Da, sad trose onaj treci milion na Hikmana i Muslija,"

                    Kakooo? Nisam u toku. Koja je sad to varijanta? Oni to hoce u Final4 EL vec ovu sezonu???

                    Comment


                    • Dobro. A otkud sad Hikman u kombinaciji?

                      Comment


                      • Videcemo, nadam se, sa njim bi imali bas jak i centarski tandem, mozda kaki neko rece im derbi bude prekretnica, nadam se da necemo to dozvoliti.

                        Comment


                        • Sa kim, muslijem? Cek jel on bese nije prosao lekarske u kini ili gde vec?

                          Comment


                          • Ako niste znali, ova tema je prostor gde bi trebalo pisati o Zvezdi, igracima koji igraju ili koji se pominju kao moguca pojacanja (iako za prelazni rok postoji ako se ne varam)..o Partizanu na temi KKP, o rekla kazala na pomracenju plz.
                            Last edited by nebitan; 19-11-18, 19:23.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Cirbonja kao da je u menopauzi...
                              mislim da ga ubija kilaža i da iz nemoći sada glumi neko ludilo.
                              Naopako je ako izađemo pred komšije bez njega.
                              Perper je rovit i svejedno slabašan fizički a gaziće ga najjače ako krene da im ubacuje one jeftine poene i tu ne vidim neki doprinos.
                              Ako Nenadić ne dobije prostora da se pokaže u derbiju kada je najtvrđe i kada i nemamo izbora jer Filipa mogu bez leba da pojedu za par minuta i kada smo uslovljeni i na Borišinu veću minutažu jer nam je roster sužen...onda nek bude bolno koliko mora...ako već mora tako.
                              Last edited by Wingwalker; 19-11-18, 22:37.

                              Comment


                              • Izgleda da je trava zelenija kod komšija. Kakav bre Riki Štucman Hikman? Igramo utakmicu protiv Andore sa Kešeljom u 12, najverovatnije. Dovoljan razlog za bezbrižnost.

                                Comment

                                Working...
                                X