Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni bi bilo očekivano da se pomeranjem Čovića na mesto predsednika SD, i svi pomere nagore u hijerarhiji. Znači, Nebojša Ilić predsednik KK, Filip Čović sportski direktor.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Filip covic ne moze ni cistac da bude

      Comment


      • Zapravo, kvalifikovaniji je od prethodnog sportskog direktora s obzirom da ima fakultetsko obrazovanje.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ima i toma nikolic fakultetsko obrazovanje

          Comment


          • On ga je stekao na vreme, u porodici pravih intelektualaca.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ako znas za Tomica od pre 20 dana od znas koji je jos bio i u igri i koja je cifra bila za tog drugog, i koji strucni stab i budzet je trazio za igracki kadar. Ako znas onda i sa tim je neko pregovarao kao i sa Tomicem.

              Pa imamo Vd direktora koji obavlja svoju funkciju covek prima platu mora nesto i da radi [emoji3]
              Ma ta prica je bila nerealna od pocetka.

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Filip covic ne moze ni cistac da bude
                Evo ne znam kome da verujem, tebi i forumskim stručnjacima ili Jenkinsu?

                Comment


                • Ma da, super je Filip.
                  Aj nemojmo da se zajebavamo, niko ovde nije veverica.
                  Ja verujem da je Filip dobar momak, ali za Zvezdu nije, bas nikako.

                  Comment


                  • Ti znaš bolje, slažem se.

                    Comment


                    • Haahahahahahah plakanje zivo...troluje lik, nema druge, ovo ni majka rodjena ne bi rekla za njega

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Evo ne znam kome da verujem, tebi i forumskim stručnjacima ili Jenkinsu?

                        Čarls je pre svega uvek bio krajnje pristojan i uljudan čovek.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • To mu dodje nesto slicno kao kada lbj kaze da je jr smit dobar igrac i da nije ljut na njega zbog one odluke u prvoj utakmici

                          Comment


                          • Čarls je to rekao, a niko ga nije pitao za mišljenje. Uvek nalazite obrazložrnje koje vam u nekoj raspravi najviše odgovara.

                            Comment


                            • Niko insta od Lesora da prokomentarise? Njemu se izgleda ne ide ako ne mora. Vjerovatno je Tomic stopirao njegov odlazak u Oly.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Niko insta od Lesora da prokomentarise? Njemu se izgleda ne ide ako ne mora. Vjerovatno je Tomic stopirao njegov odlazak u Oly.
                                Novine su pisale da nije bio zadovoljan ponudom. Ma on je u Zvezdu dosao zbog EL. Navodno ima I tu klauzulu da ako ne izborimo EL moze otici. Verujem da je nama u ovom trenutku potrebnije 300.000 evra obestecenja za Lesora od njega samog.
                                Mada ja ne ocekujem da skoro dovedemo igraca osim Ristica.

                                Comment

                                Working...
                                X