Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sarac - Svi ovi postvi su ti odlicni. Hvala! Sa onim prvim se slazem skroz (onaj o Nenadicu).
    @Dekard - od Makabija bi svkako izgubili u produzetku (neko moje vidjenje kvaliteta ekipa), ali mi se cini (ako se dobro secam) da je bilo 17:2 u jednom trenutku u prvoj cetvrtini i sa 17:2 se zavrsio produzetak. Potsetio bih da je FC bio na terenu sve to vreme, tj. veci deo prve cetvrtine (kada je i napravljena pomenuta razlika) i ceo produzetak. Ja stvarno ne razumem trenere i ostale koji ga forsiraju.

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      @Sarac - Svi ovi postvi su ti odlicni. Hvala! Sa onim prvim se slazem skroz (onaj o Nenadicu).
      @Dekard - od Makabija bi svkako izgubili u produzetku (neko moje vidjenje kvaliteta ekipa), ali mi se cini (ako se dobro secam) da je bilo 17:2 u jednom trenutku u prvoj cetvrtini i sa 17:2 se zavrsio produzetak. Potsetio bih da je FC bio na terenu sve to vreme, tj. veci deo prve cetvrtine (kada je i napravljena pomenuta razlika) i ceo produzetak. Ja stvarno ne razumem trenere i ostale koji ga forsiraju.
      Šta je ispravan rezon kada pričamo o Nenadiću? "Jeftin je, neka ga u ekipi"?
      Hajde onda da napunimo ekipu KLS igračima jer su svi jeftini, nije bitno što nemaju odgovarajući kvalitet. Dečko ima 26 godina i samo on (i još neko) znaju zašto se nalazi u EL timu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Šta je ispravan rezon kada pričamo o Nenadiću? "Jeftin je, neka ga u ekipi"?
        Hajde onda da napunimo ekipu KLS igračima jer su svi jeftini, nije bitno što nemaju odgovarajući kvalitet. Dečko ima 26 godina i samo on (i još neko) znaju zašto se nalazi u EL timu.
        Smo ono sto je Sarac napisao
        Nikada nije dobio bezrezervnu podrsku kao neki, a bio je oznacen kao perspektivan plej od pobegulje. Sarac je to jasno napisao I ja se sa tim delom slazem. Ako nema kvalitet, sta ce u 15?
        Takodje, u vezi cene... ne potenciraju se domaci plejevi na forumu (cak mislim da je vecina forumasa za to da igraju oni koji imaju kvalitet, a ne odgovarajuci pasos), vec kroz novinare placenike i upravu KKCZ. Ako cemo vec o ceni, pa prica je bas za FC da je jeftin, dostupan, domaci... za trening i te fore...
        Po meni, ako se FC ne zakuca na tribine posle par losih utakmica i isto tolika sansa da Nenadicu (koji nije plej), onda Nenadic nije ni potreban. A ako ni Nenadic ne isporuci nista, kao sto FC ne isporucuje - ciao, zdravo obojica i weclome new PG, jer na 2 i 2/3 imamo i previse igraca.
        S duge strane, Uskokovic na njegovom mestu nije dobra ideja jer ne bi video teren. Uskokovic na mestu Filipa nije sjajno, ali ako neko ima brojke kao Filip sa 30 godina zivota i 20 godina kosarke, onda valjda mozemo da istrpimo nekog ko je mlad, a kapiram da ne bi imao losiji uticaj na ekipu, pa i ako bi nas busili preko njega, imalo bi nekog opravdanja.
        Last edited by Grof; 08-12-19, 08:12.

        Comment


        • Originally posted by Grof View Post
          Smo ono sto je Sarac napisao
          Nikada nije dobio bezrezervnu podrsku kao neki, a bio je oznacen kao perspektivan plej od pobegulje. Sarac je to jasno napisao I ja se sa tim delom slazem. Ako nema kvalitet, sta ce u 15?
          Takodje, u vezi cene... ne potenciraju se domaci plejevi na forumu (cak mislim da je vecina forumasa za to da igraju oni koji imaju kvalitet, a ne odgovarajuci pasos), vec kroz novinare placenike i upravu KKCZ. Ako cemo vec o ceni, pa prica je bas za FC da je jeftin, dostupan, domaci... za trening i te fore...
          Po meni, ako se FC ne zakuca na tribine posle par losih utakmica i isto tolika sansa da Nenadicu (koji nije plej), onda Nenadic nije ni potreban. A ako ni Nenadic ne isporuci nista, kao sto FC ne isporucuje - ciao, zdravo obojica i weclome new PG, jer na 2 i 2/3 imamo i previse igraca.
          S duge strane, Uskokovic na njegovom mestu nije dobra ideja jer ne bi video teren. Uskokovic na mestu Filipa nije sjajno, ali ako neko ima brojke kao Filip sa 30 godina zivota i 20 godina kosarke, onda valjda mozemo da istrpimo nekog ko je mlad, a kapiram da ne bi imao losiji uticaj na ekipu, pa i ako bi nas busili preko njega, imalo bi nekog opravdanja.
          On pre svega nije plej, ako si ga gledao pre Zvezde video si da je čista dvojka.
          Filip nema kvalitet za EL i tu se, čini mi se, svi slažemo da treba neko drugi umesto njega da bude backup plej. Tu nominalno u ekipi imaš još samo Nenadića koji poslednje dve godine pokušava (i ne uspeva) da igra tu poziciju. Još jednom, on NIJE mlad igrač. Da ti dočaram: Vasa ima isto godina, Bolomboy, Kulagin, Papapetrou je koji mesec i mlađi, kao i Wiley, kao i Shields ima još nekoliko igrača koje su njegovo godište, ima ih nekoliko i mlađih a i gomila njih starijih godinu dana ali koji su prisutni u EL već dve ili tri godine.
          Ti kad do 26-te godine ne izgradiš karijeru, a da pritom nisi bio povređen onda je samo jedan razlog zbog toga - nisi dovoljno kvalitetan da igraš EL. Koliko se dugo čekao Rebić, Tejić, prvi je i mlađi od Nenadića a drugi isto godište da bi se pokazalo da nemaju kvalitet za najkvalitetnije evropsko takmičenje?
          Nema ni Nenadić.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • podrska da se igra na utakmici ostvaruje se na treningu a on tamo ne briljira kao i Jovanovic...ne trena nam treba ga dati u FMP!

            Comment


            • Nenadić nije imao luksuz "svog kluba" već je riljao po nižim ligama da bi dobio angažman u FMP a zatim i u Zvezdi. U FMP je odigrao jako dobro (i u pravu si na poz 2) ali u Zvezdi nije dobio ni delić šanse kakvu je dobio Filip koji je malađan sa 30 leta (zapravo zagazio u 31) kome je najveći uspeh u karijeri registracija za klub kao što je KK CZv i odigravanje EC i sada kruna njegove karijere (koja je izazvana isključivo tom činjenicom da mu je otac predsednik UO) igranje EL. On za svojih 15-tak godina bavljenja košarkom mogao je samo da se bavi u "tatinom klubu" jer kad god je pokušao negde drugde bio je vrlo brzo iscipeliran (čak je nakon prve odiseje u Zvezdi okačio patike i završavao FON i igrao za FON tim u tim studentskim vodama).
              Rebić i Tejić su čekani po dve sezone ali tu ima i do Radonjića, jbg pored Radonjića ne bi ni Gudura zaigrao da nije bilo silom ukazane prilike.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Suština je da on u 26-oj godini igra na poziciji koja nije njegova prirodna, a sve zbog toga što na 2 već imamo kvalitetnije opcije od njega. I za njega i za klub bi bilo bolje da svoju sreću potraži na drugom mestu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nema me par dana i sta ovde ima da procitam? Poslednji tim na tabeli sa najgorim plejomu BBL, trazi ga Makabi, pa cemo ga mi ukrasti Makabiju...hahaha jbte...cova bi vam prodao pesak u Sahari...

                  Ako citate sta vam pisem godinama sad vec, mada evo i Dekki se prikljucio, da ne kazem opametio...NENADIC NIJE PLEJ....nema kvalitet za Zvezdu i tu je kraj price. Verovatno se i tu ispumpava neka lova preko njega..jedino mi je to logicno zasto je u Zvezdi i zasto kao bek izigrava pleja, to je zbog Felipea...

                  Ta prica je jednaka onoj da je Cova isterao sns i bracu iz kluba... sto guraju oni nadogradjeni botovi na Twiteru..ajde ko veruje u to neka kaze,pa da ide na ignore..stvarno nemam zivaca za ljudsku glupost...

                  Uzgred da dodam, da ce biti promena....ali verovatno ne onakvih kakve zelite
                  Last edited by LosmiSK; 08-12-19, 12:01.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nenadic je dvojka,taman za Fmp

                    Comment


                    • Možda će tata večeras obezbediti sinu 30 poena.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Možda će tata večeras obezbediti sinu 30 poena.
                        Možda i tripl-dabl kad je bal nek je bal s muzikom.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Možda i tripl-dabl kad je bal nek je bal s muzikom.
                          Videćemo.

                          On dobro poznaje halu u Železniku tako da bi mogao imajstorisati večeras.

                          Videćemo kakav će biti i Derik. Valjalo bi da ide ka boljem.

                          Comment


                          • Filipe poludi...

                            Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
                            Last edited by Wingwalker; 08-12-19, 15:38.

                            Comment


                            • Najvažnije je odmoriti nosioce, i dati priliku igračima koji nemaju previše protagonizma tokom sezone.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Wingwalker View Post
                                Filipe poludi...

                                Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
                                ....I ostani u Železniku.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X