Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filipa za prvog pleja bre!

    Comment


    • Ocigledno smo se energetski izduvali nakon Fenera.

      Comment


      • Pizdio sam juče na Partizan i onu sramotu od igre, sada vidim kolika je potrošenost i zašto dolazi do umora i oscilacija.
        Budućnost se definitivno bolje i pre rehabilitovala, doduše imala i dan više za pripremu i na kraju uspeli u cilju a to je da se za glavni grad CG vrate pevajući.
        Čitajući izjavu Hasana Martina kako dolazi u BG po pobedu u meni budila podsmeh. Mislio sam al je lud ovaj, na kraju se ispostavilo da je bio u pravu.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by From downtown View Post
          Volim ali bas volim sto svaki put dobiju samar kada ne odigraju 100%.

          Oja sledecu treba van protokola, jer ovo je neverovatno. Dok je Gist imao energije i vodili smo, ovako sa jednim plejem i jednim centrom kao sto sam i rekao doci ce kako vreme prolazi i sve vise i vise ovakvih poraza.

          Filip bi nadomestio svoje nepostojanje u odbrani da prosecno belezi 12P i 15 AS ovako smo u debelom minusu.

          Okreni obraz Tomicu, bice jos ovakvih samara. Navikavaj se!
          Nemamo mi nijednog pleja.

          Comment


          • Fenomenalna partija Gist-a, odlicna partija Filipa. Svi ostali daleko ispod svojih mogucnosti

            Comment


            • Mrzim Arenu i strimove!
              I zasto smo za miloga boga kaznjeni?
              I ako smo kaznjeni koja je ono raja bila u hali? Nista mi nije jasno, FČ ponajmanje
              Previse oscilacija svake sezone
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nisu se vcrs proslavila ni oba Brauna.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Ne mogu Faje i Gist da igraju 30 minuta svaku utakmicu.

                  Odžo je najveća štetočina, Derik Braun se malo istrči pa na klupu luftiguzuje do kraja utakmice.

                  Šteta što nije bilo Perpera, on voli da ove razbuca.

                  Simanić se dosađivao, a možda i zaboravio Tomić na njega.

                  Comment


                  • Ovako se gubi titula. Bez drugog pleja nema nama srece.

                    Comment


                    • Luftiguzuje.

                      Moglo se probati sa Borisom mada ne bi nista promenilo jer je jasno da su svi podbacili. Svaka cast Gistu, ali trebalo bi manje da se solira.

                      Comment


                      • Prosle sezone smo titulu osvojili i bez prvog.
                        Polako ljudi, tek je pocetak sezone, a nas tim tek treba da raste.
                        Moralo se ovo dobiti, ali nije smak sveta.

                        Comment


                        • Samo da se Kuzmić vrati, ne može Gist da vuče ovo 40 minuta.

                          Odžo najtrapaviji čovek kojeg sam ja video svojim očima, a da se ne radi o filmu.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Mrzim Arenu i strimove!
                            I zasto smo za miloga boga kaznjeni?
                            I ako smo kaznjeni koja je ono raja bila u hali? Nista mi nije jasno, FČ ponajmanje
                            Previse oscilacija svake sezone
                            Samo sezonci iz VIP loze i sa pocasnih mesta su mogli da budu prisutni.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Luftiguzuje.

                              Moglo se probati sa Borisom mada ne bi nista promenilo jer je jasno da su svi podbacili. Svaka cast Gistu, ali trebalo bi manje da se solira.
                              Ne mislim da bi on bilo šta promenio, ali šta će ti na klupi ako ne igra? Što nije igrao Perper? Njegovih 10 minuta bi nam mnogo značilo pogotovo što protiv ovih ume da odigra dobro.

                              Mi smo ovih nedelju dana sve vreme u Beogradu, bilo je vremena i za oporavak posle Fenera.

                              Comment


                              • Ovi dosli rastereceni i motivisani i onda naravno krene sipanje bele tehnike ... Bas zbog toga je bila bitna treca kad su malo zastali i kad smo otisli na 6 da lagano to privodimo kraju ali sulude petorke i vratili smo ih u mod da opet ubacuju sve zivo ... Omanuo Tomic svakako ovaj put .... Ojo ne moze da se sastavi , ako se ne unormali uskoro bicemo u problemu jer Gist nije Janis da trpa svaku 40 minuta

                                Comment

                                Working...
                                X