Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najstrašnije je što kad naprave višak na njemu čak i ne pokušava da to ispravi. Na 3.14 kreće akcija gde dva puta u jednom napadu ispada, anfakinblivbl.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Ja ću seljobera Kalinića pozdraviti zviždukom.

      Što se tiče utakmice sa Fenereom, nadam se pobedi.

      A ako pobedimo očekujem da Željko ponovo popizdi i baci našu pobedu u drugi plan.

      Comment


      • Al seljobera Delije, Delije ajmo svi u glas, Nikola Kalinic jedan je od nas... Da odjekuje!!!

        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Друже, који си ти господин свака част Шарац! 👏👏👏

          Comment


          • Vidim pocela je borba Delija za legitimnog pleja u timu. Je l’ moralo ovako? Verovatno nije. Ali imajuci u vidu kako je Filip na mala vrata uveden u tim i kako je od igraca za trening, treceg pleja i igraca samo za abu i kls stigao do evrolige, kapiram i navijace koji su na bezobrazluk odgovorili bezobrazlukom. Kako cinis tako ti se vrati.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Vidim pocela je borba Delija za legitimnog pleja u timu. Je l’ moralo ovako?
              mislim da bi Nebojša ponovio sve još deset puta...bez da se premišlja mnogo.
              Last edited by Wingwalker; 09-10-19, 21:29.

              Comment


              • Samo da pozdravim GOSPODINA Sarca! Moram ovaj put da se priduzim kolegi iznad.

                Comment


                • Uz pesmu: Evo mene i kolege moga.
                  Šarcu svaka čast, konzistentan je u postovima ali ne dovodi u pitanje znanje tzv košarkaša.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • pozdraviti Kalinu,puno nam je radosti doneo!ginuo za nas dres! a ja volim i kad čovek ima svoje misljenje ,to poštujem. . .a drk efekat mu bas nije trebao ali jbg. . .

                    Comment


                    • Boleo me je iskreno stojan za kalinu i njegovo misljenje, ali obo za tenk i Patrijarha mu nije trebalo...sportista treba da se ponasa sportski i da zadrzi misljenje za sebe...u ovoj zemlji ima mnogo ljudi koji su rodjeni dole, koji su izgubili domove, porodice, bar je njih trebao da ispostuje...za dato nasem klubu je bivao nagradjen, za receno bice nagradjen takodje, svakom po zasluzi...zvizdacu mu dok mi grlo ne otpadne
                      Last edited by Karamazov; 10-10-19, 09:32.

                      Comment


                      • Veseli se oporavio.

                        Igraće večeras.

                        Comment


                        • Sta on privatno misli to je jedna stvar. Veceras je utakmica u kojoj u protivnickom dresu igra nas bivsi igrac. S obzirom da nije nikada iskazao nepostovanje prema tom periodu, nema razloga pokazivati nepostovanje prema svom bivsem igracu. Ne mora dobiti aplauze jer ipak igra za suparnicki tim, ali ne mora ni neke specijalne zvizduke....to nije zasluzio.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Moj stav o njegovom igranju u nasem klubu je odavno poznat ali da je i najgori na svetu ne bih svoje vreme trosio da bih pravio klip o Filipu Covicu, a mene da stavljas na aparate ne mozes nikako jer sam srecom dobrog zdravlja i gledam da u ovim godinama koje imam i to i odrzim sto i tebi isto tako zelim a ne da ti pozelim aparate niti sam ikada svojim nekim upisom tebi to ikada pozeleo.

                            Svaka ti cast i uzivajte u svom humoru, ne bih dalje bilo sta komentarisao ako bas zelim da ostanem zdrav.
                            Ajde sta se odmah duris, salim se ja malo, ja volim kad Filipinho igra.
                            Ja to samo malo podsjecam da si prosle godine govorio kako rezultati dolaze, da trener najbolje zna, da su ljudi samo ljubomorni, da nema boljeg domaceg pleja na trzistu [emoji1]

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Ajde sta se odmah duris, salim se ja malo, ja volim kad Filipinho igra.
                              Ja to samo malo podsjecam da si prosle godine govorio kako rezultati dolaze, da trener najbolje zna, da su ljudi samo ljubomorni, da nema boljeg domaceg pleja na trzistu [emoji1]

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              To ti se zove stav PP ili ti po potrebi. Danas ce moliti Boga da neka Felipeova cigla udje i da kazu..eeee di ste sad...aaa ne zna..pa nije njega Nebojsha dzabe pravio
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Ajde sta se odmah duris, salim se ja malo, ja volim kad Filipinho igra.
                                Ja to samo malo podsjecam da si prosle godine govorio kako rezultati dolaze, da trener najbolje zna, da su ljudi samo ljubomorni, da nema boljeg domaceg pleja na trzistu [emoji1]

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Ja pri cistoj svesti cak ni u šali nisam bilo šta od ovoga napisao nigde i nikada. Napisao sam da Tomic bira i za to ce odgovarati rezultatima da ako u svojoj odluci on pogresi on ce i snositi posledice. Imas sve moje upise pa quotuj moj upis.

                                O upisima tvog idola ovde ne bih stvarno.

                                Comment

                                Working...
                                X