Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno ne treba pisati statistike sto se tice Felipea Hobbita da bi se saznali ili videlo kakav je on igrac. Mali debeli plej, to vise nema ni na vasaru da se nadje. Cak mu je otac dopisao 180cm na sajtu kluba. Vidi se po njegovom govoru tela, ali samo njegovom, da je on tu sigurica... Pored svih ovih igraca, ti vidis da on vodi loptu i diktira tempo kako u odbrani tako i u napadu, pripadne ti muka.

    Pudlica jase zajedno sa sns klikom i to je tako. Neverovati genije koji je dobio od vucica i ekipe 6m godisnje da se zajebava..ove godine cak 8m+...od lige je napravio brlog..gde ima dva kluba koje placa drzava sa 20 stranaca na platnom spisku..Pudlica Genijalac...davno se nista pametnije nije desilo srpskoj kosarci..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Pogledaj iza levog ramena Gista vidi se jedan igrač, pretpostavljam pošto je tamne puti da je u pitanju Đenka.
      Šarac reče da je Dženkins kasnio pa je on slikao. Da Filip i Laza nisu bili

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Šarac reče da je Dženkins kasnio pa je on slikao. Da Filip i Laza nisu bili
        Nisam bio tamo tako da sam mogao samo da pretpostavim da je iza Gista Đenka, ali verujem Šarcu jer nije neko ko bi baronisao.
        Žao mi je što je otišao sa ovog foruma a voleo bih da čujem (makar i na pp) zašto kapiten i #najbolji igrač# nisu bili na ovom druženju koje možemo slobodno zvati i tim bilding.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Znaci ko kasni na druzenje taj posle fotografise. Sasvim logicno. Ne mora to nista da znaci. Laza jeste dobio minus sto se svadjao sa Lakijem ali da ne gresimo dusu jeste vojnik kluba.Placen je on za to sve,ali je ipak ostavio krvava kolena za njega. Na stranu sto je verovatno neprezaljeni covicev sin i sto je dobar sa Hobbit-om,ali ipak je ostavio ozbiljan trag kao igrac za KKCZ. Ne treba on sa Hobbitom u istu recenicu.

          Slazem se sa Gancem, steta sto Sarac nije tu, apsolutno sam siguran da on nije osoba koja bi nesto baronisala. Uvek je bio poznat kao apostol istine i tacnih informacija, Sarac vrati se!!!
          Last edited by LosmiSK; 03-12-19, 15:11.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Znaci ko kasni na druzenje taj posle fotografise. Sasvim logicno. Ne mora to nista da znaci. Laza jeste dobio minus sto se svadjao sa Lakijem ali da ne gresimo dusu jeste vojnik kluba.Placen je on za to sve,ali je ipak ostavio krvava kolena za njega. Na stranu sto je verovatno neprezaljeni covicev sin i sto je dobar sa Hobbit-om,ali ipak je ostavio ozbiljan trag kao igrac za KKCZ. Ne treba on sa Hobbitom u istu recenicu.

            Slazem se sa Gancem, steta sto Sarac nije tu, apsolutno sam siguran da on nije osoba koja bi nesto baronisala. Uvek je bio poznat kao apostol istine i tacnih informacija, Sarac vrati se!!!
            Gde si bre LosmiSk kuco stara, sta je Twiter nije aktuealan vise nego udri tamo gde se osecas najlepse;

            Nema potrebe da pisem ovde ako mi niko ne veruje, ispascu da baronisem,
            tamo gde nisam pozeljan nema potrebe se naturati.
            Last edited by Šarac; 03-12-19, 17:10.

            Comment


            • Taman posla Šarac da nisi poželjan.

              Većina te čak i gotivi.

              Piši kad god imaš vremena.
              Last edited by Karamazov; 03-12-19, 17:25.

              Comment


              • Pauza je bila opravdana sto zbog privatnih obaveza sto zbog izbegavanja mesta gde pojedini forumasi daju sebi za pravo da budu veci katolici od Pape, tako da pisacu samo ako imam sta normalno da napisem.
                Ja se ogradjujem od sveopste hajke i vredjanja FC3 a i ostalih igraca jer ce sutra on otici pa ce neki drugi doci na red. To nije moj stil, a ni takav nisam ni u privatnom zivotu, dozvolicete mi da ako se ne slazem sa igranjem FC3 u ovom timu da ne znaci da moram da podrzim vredjanje istog. To sam odavno pisao, ali onda se nakaci vudu ovog foruma sa stalnim prozivkama da sam na platnom spisku, da ne mogu da podrzavam KKCZ na celu sa Covicem, a da budem protiv AV, pa sendvicar, bot itd.
                Srecom ovaj krizni period sam bio van zemlje, sa dosta vece razdaljine i manje emocija sam ispratio sve sto se desavalo, te stoga, eto mene nazad pa cu se truditi da pisem onoliko koliko je potrebno da bi kvalitet diskusije bio na nekom kulturnom nivou, bez vredjanja , prozivke ili vec kako ga vi zovete stalkovanja pojedinih forumasa.

                Comment


                • Šarac, je 'l će doći plej do kraja godine?

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Šarac, je 'l će doći plej do kraja godine?
                    Bili smo na trzistu, nego nas ujeba LB sa ovim clutch partijama u El , te smo odustali.

                    Zakljucak se sam namece koliko je realno, mada mislim da ce NC morati da napravi decembarski rez kao i one sezone.

                    Vrlo lako i ovaj los rez u ABA ligi ce upaliti lampice, a ako do NG budemo na nekih 7/9 u El mozda lako doci do doselekicije.

                    ABA prelazni rok je blizu, da li ce i koliko biti pomeranja iz FMP ne znam, ja licno ne bih voleo da bilo ko iz Fmp dodje dok god oni ovako igraju sem malog USKOKOVICA da dobije nekih 10 minuta kod nas, bolje da se on uci kod nas nego FC3, verujem da bi sigurno imao bolje brojke, ali opet ovamo ima nekih 17 minuta prosek,
                    Sve zavisi od Fmp rezulatata, jer verujem da NC zeli da FMP nekom favoritu od top 4 pomrsi racune (nama ne naravno). Ako dobiju Futuru verujem da sa 4 poraza FMP moze da ostane konkurentan sledecu polusezonu, dolaze mu i Ced i FKP, pa i mi.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Vidim na slici 14 igrača KK Crvena Zvezda, nedostaju samo Laza i Filip. Izneo sam svoje pretpostavke osim ako je iza fotoaparata ii telefona kojim je slika nastala Laza ili Filip. I opet to znači da jednog nema.
                      Ako znaš nešto što mi ne znamo a ne ruši timsku koncepciju ti napiši.
                      Znam te kao jako korektnog forumaša i rado ću prihvatiti tvoju ispravku ne sumnjajući u nju.
                      Ne znam iskreno al ne bih se usudio da napišem tako nesto ako ne znam za sigurno. Doći će neko ko vas čita prvi put pa će poverovati, pa pokrenuti priče pa... Znaš šta hoću da kažem. Ne verujem da bi pozvao sve osim njih dvojice.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Bili smo na trzistu, nego nas ujeba LB sa ovim clutch partijama u El , te smo odustali.

                        Zakljucak se sam namece koliko je realno, mada mislim da ce NC morati da napravi decembarski rez kao i one sezone.

                        Vrlo lako i ovaj los rez u ABA ligi ce upaliti lampice, a ako do NG budemo na nekih 7/9 u El mozda lako doci do doselekicije.

                        ABA prelazni rok je blizu, da li ce i koliko biti pomeranja iz FMP ne znam, ja licno ne bih voleo da bilo ko iz Fmp dodje dok god oni ovako igraju sem malog USKOKOVICA da dobije nekih 10 minuta kod nas, bolje da se on uci kod nas nego FC3, verujem da bi sigurno imao bolje brojke, ali opet ovamo ima nekih 17 minuta prosek,
                        Sve zavisi od Fmp rezulatata, jer verujem da NC zeli da FMP nekom favoritu od top 4 pomrsi racune (nama ne naravno). Ako dobiju Futuru verujem da sa 4 poraza FMP moze da ostane konkurentan sledecu polusezonu, dolaze mu i Ced i FKP, pa i mi.

                        Moraće da se vrate tržištu jer će teško ovako ići, jedino da Đenku prebace na keca pa da guramo tako.

                        Ni ja ne bih ništa dirao što se FMP-a tiče. Vidim da i Ulubaj je sve bolji.

                        Za sledeću sezonu Đorđevića odmah dovesti a i Radanova se ne treba lako odreći jer je odlčan ove sezone.
                        Last edited by Karamazov; 03-12-19, 17:45.

                        Comment


                        • Još samo da saznate ko je kakve gaće nosio, slip, boxerice, jednobojne, šarene ili sa likom Novice Veličkovića. Stvarno ste neverovatni, ko babe ste neke.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Bili smo na trzistu, nego nas ujeba LB sa ovim clutch partijama u El , te smo odustali.

                            Zakljucak se sam namece koliko je realno, mada mislim da ce NC morati da napravi decembarski rez kao i one sezone.

                            Vrlo lako i ovaj los rez u ABA ligi ce upaliti lampice, a ako do NG budemo na nekih 7/9 u El mozda lako doci do doselekicije.

                            ABA prelazni rok je blizu, da li ce i koliko biti pomeranja iz FMP ne znam, ja licno ne bih voleo da bilo ko iz Fmp dodje dok god oni ovako igraju sem malog USKOKOVICA da dobije nekih 10 minuta kod nas, bolje da se on uci kod nas nego FC3, verujem da bi sigurno imao bolje brojke, ali opet ovamo ima nekih 17 minuta prosek,
                            Sve zavisi od Fmp rezulatata, jer verujem da NC zeli da FMP nekom favoritu od top 4 pomrsi racune (nama ne naravno). Ako dobiju Futuru verujem da sa 4 poraza FMP moze da ostane konkurentan sledecu polusezonu, dolaze mu i Ced i FKP, pa i mi.
                            Ovo boldovano znači da je bio spreman svilen gajtan Zou ili sam pogrešno shvatio?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Još samo da saznate ko je kakve gaće nosio, slip, boxerice, jednobojne, šarene ili sa likom Novice Veličkovića. Stvarno ste neverovatni, ko babe ste neke.
                              Na kojoj strani?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Moraće da se vrate tržištu jer će teško ovako ići, jedino da Đenku prebace na keca pa da guramo tako.

                                Ni ja ne bih ništa dirao što se FMP-a tiče. Vidim da i Ulubaj je sve bolji.

                                Za sledeću sezonu Đorđevića odmah dovesti a i Radanova se ne treba lako odreći jer je odlčan ove sezone.

                                Najiskreniji, od prvog kola FMP igra lepsu kosarku od nas, bilo mi je milina njih gledati par utakmice, najzalije mi sto su zbog POTa izgubili od KKP , ostali porazi su bili skoro na jedan posed.
                                Nisam pametan, Radanova da vratimo sada umesto Djenke, Djenku na playa, a Radanov da bude tu na 2/3, ono sto bi DeDa trebao raditi ali u kanalu teskom.
                                Uskokovica bih ja vratio isto umesto FC3 a neka FC3 ostane u rosteru na poziciji KEselja, da je imao tu ulogu kao KEselj ranijih sezona, niko A ne bi rekao ( sem Lakija), ovako nisam pametan.
                                Da se FC3 vrati u Fmp nema sanse, da ode iz kluba isto nema sanse, da ostane sa ovom ulogom koju ima veliki problem, neko prelazno resenje se mora naci, ali sam gotovo ubedjen da se strani playmaker nece dovoditi da bude back up LB.

                                Domacih na trzistu nema sem ovih nasih iz FMPa, i Radicevic, Peno, Avramovic koji su pod ugovorima. U startu je fail bio sto nismo uspeli nekog od tria
                                Teo, Markovic ili Jovic da potpisemo. Sada je sve to kasno.
                                Last edited by Šarac; 03-12-19, 17:54.

                                Comment

                                Working...
                                X