Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja se nadam happy end-u ali strepnja mi je dublja od nade.

    Comment


    • Imamo 2-7 kao gosti u sezoni. Tu se ne racuna poraz u superkupu. Kod kuce 7-4. Pre se moze reci da nismo domacica.

      Imamo malo asistencija, najgori sut za dva, za tri je jedino iza Zalgiris, za poene Asvel iza...U odbrani smo ok, igramo tvrdo i tu smo treci u EL.

      Ok je izgubiti ovakve meceve, igra se EL, puno meceva, ne moze se sve dobiti. Samo mi i u pobedamo igramo lose. Nismo lepi za gledanje.


      Drugar Spanac se smeje i pita mesta je ovo malo celavo na terenu..umire kaze... Stvarno neko misli da ce ovaj dati kartu liku koji se grebe od drzave i drzi sina da mu igra EL? Jel ovo neko stvarno misli?
      Last edited by LosmiSK; 01-12-19, 23:29.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Imamo mi jos jedan problem pored pleja, a to je trener. Ova sprdnja Covica sa Sakotom je tragikomicna.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Imamo mi jos jedan problem pored pleja, a to je trener. Ova sprdnja Covica sa Sakotom je tragikomicna.
          Daleko da je najbolje rešenje al ni Paskval ti ne bi ništa bolje do sad napravio. To šta je Sakota donio videćeš mjesec dana do PO ABA. Tad negde će ekipa imati nove setove napada, odbranu, rotacije, do tad smo na autopilotu.
          Kuzmic možda i poigra, Ojo i Gist sigurno neće bez dobrog pleja, igramo suviše staticno, druga petorka (rotacije koje radimo) nam nema izrazitog skorera (Stratos).
          Meni bi počinjao Djenka, Beron bi sipao sa klupe.
          Lorenco Djenka Laza Simana Gist, podave svakog protivnika na perimetru a ako se desi da krenu spustati lopte na pozicioni preko Borise, uvedem Oja sa Gistom, ako hoće brzinom i sutem da napadaju naše visoke, igrali bi Derick & Faye...
          Dakle ti imaš odgovor na svaki potez protivnika, nemaš luxuz da ti Filip igra, ko dan jasno.

          Comment


          • Dobijam i ja sada potvrdu od naseg navijaca koji je bio sinoc na utakmici.
            Covic se ladno svadjao sa navijacima koji su dobacivali da se izbaci celava fekalija.
            Dokle je ovo stiglo???
            Nama navijacima preostaje da napravimo svoj klub i da selektiramo tim, ali zato neka Nebojsa napravi svoju publiku.
            Stoka udbaska!

            Comment


            • Meni je stav Nebojse potpuno jasan, sve ok, može sin da igra al nemoj onda da krivimo Gista kad krene da troši lopte zidajuci leđima, Oja kad mu ispadne lopta, Berona što ne može da pogadja, Borisa što nije konstantan... Niko se sekirati neće ako je tako.
              Nećemo uči u PO i to je OK al ces matori onda da podnese izveštaj u junu pa da uz ostavku das objašnjenje kako si izgubio titulu pored 8.3mil budžeta.
              Hvala za sve do sad i imas podršku za dobar posao al za ovo jedenje govana ne.

              Comment


              • Volio bih da mi @ivan9 izračuna statistiku za petorku Lorenco Djenka Laza Borisa Gist da vidim koliko bi koševa davali a koliko primali, mislim da bi bilo približno trenutnom stanju stvari. Pa da vidimo koliko bi izdržali sa plej Beron Dobric Derick Ojo + Stratos sa svojim iso poenima kad sve stane.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Meni bi počinjao Djenka, Beron bi sipao sa klupe.
                  Lorenco Djenka Laza Simana Gist
                  Ovo zvuči interesantno. Trebalo bi da se pokuša

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Ovo zvuči interesantno. Trebalo bi da se pokuša
                    Uh kako bih Lazu stavio u lijevi ćošak, Gist da vrti p&r sa Lorencom a ako ne prodje da se proba sa p&p sa Borisom koji šutirao za 3p ili da uruči Djenki na 45° a da mu Laza pritrcavajuci sa lijevog ćoška na penalu pravi blok da Djenka baci alley up ili da ide na prodor
                    Tako jednostavan napad koji traži 10sec za realizaciju primarnog p&r i ostane još 5-8sec za realizaciju p&p ili uručenje ostatak vremena je prenos lopte.
                    Last edited by Victor BG; 02-12-19, 10:24.

                    Comment


                    • To je veoma tesko izracunati jer ta petorka skoro i da ne igra a i to malo sto je mozda i igrala bi bilo totalno nepouzdano interpolirati na neko duze vreme.
                      Evo sad sam proverio:
                      Petorka Lorenco-Dzenkins-Lazic-Borisa-Gist je igrala 47s od nasih 450min u EL. Za tih 47s je napravila 4:0
                      Uz 100% suta iz igre i sto je zanimljivije 100% pokupljenih dostupnih skokova (logicno protivnike ostavila na 0% suta iz igre)

                      Statisticki najbolje nase petorke su:
                      Lorenco-Bili-Dzenkins-Simanic-Kuzmic +12 za 9:09 (sut iz igre 68,2%, protivnici 45,0%, pokupljeno 71,4% dostupnih skokova)
                      Lorenco-Dobric-Stratos-Faje-Gist +10 za 5:00 (sut iz igre 51,7%, protivnici sutiraju 23,8%, pokupljeno 70% skokova)
                      Lorenco-Bili-Dobric-Simanic-Kuzmic +8 za 9:18 (sut iz igre 64,9%, protivnici sutiraju 40,0%, pokupljeno 57,1% skokova)
                      Lorenco-Dobric-Stratos-Simanic-Gist +8 za 1:46 (sut iz igre 100%, protivnici sutiraju 0%, pokupljeno 66,7% skokova)
                      ....
                      Mislim da se vidi sema.
                      Slazem se da bi teoretski nasa najbolja petorka bila sa Dzenkinsom umesto Bilija. Kremen kamen odbrana(svi sve preuzimaju) a opet dovoljno pretnje spolja(Lazic i Borisa su dovoljno dobri suteri da ne bi smeli da ih ostavljaju same). Kada stane kreativnost tu su Lorenco i Dzenkins da izmisle neke poene(moze i prodorom jer je zbog sirine Lazica i Borise prazniji reket).
                      Kada treba bolji sut i izmisljanje poena onda Lazica menjati Stratosom. Kada treba vise energije i skoka onda upadaju Faje i Kuzmic. Sa Bilijem umesto Dzenkinsa pada nivo odbrane ali bi u teoriji trebao da se poboljsava sut. Jedino Lorenco nema izmenu. Jedan pik plej bi dramaticno promenio ovu ekipu
                      Kad sa strane posmatras ovo je ekipa koja bi i EL trebala da pika na ozbiljnom nivou. Sto mi ovako igramo pocetak sezone...mislim znam sto, ali ajde kao da se pitam

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Meni je stav Nebojse potpuno jasan, sve ok, može sin da igra al nemoj onda da krivimo Gista kad krene da troši lopte zidajuci leđima, Oja kad mu ispadne lopta, Berona što ne može da pogadja, Borisa što nije konstantan... Niko se sekirati neće ako je tako.
                        Nećemo uči u PO i to je OK al ces matori onda da podnese izveštaj u junu pa da uz ostavku das objašnjenje kako si izgubio titulu pored 8.3mil budžeta.
                        Hvala za sve do sad i imas podršku za dobar posao al za ovo jedenje govana ne.
                        E pa ne moze to tako Viktore.
                        U poslednjem "vadjenju fleka" koji je zatrazio od RSB-a ipak nije mogao da ne kaze da "se nece trpeti da skupo placeni stranci ne doprinose na terenu". Znaci njihov je posao da kako znaju i umeju dobijaju utakmice koliki god da se minus generise dok je njegova dika i ponos u igri. Ako nisu u stanju to da urade onda ce se verovatno traziti ko moze.

                        Evo imam ja listu 4 igraca (doduse 2 su povredjena ali eto taj neki profil) koji i u napadu i u odbrani mogu da neutralisu "igralo se dete" statistiku.
                        Po pozicijama:
                        1 - zna se ko ovde igra (onaj cija je lopta)
                        2 - Klay Thompson
                        3 - LeBron James
                        4 - Kevin Durant
                        5 - Anthony Davis

                        Samo jos Nebojsa da zatvori finansisku konstrukciju i ubedi pomenute da je NBA odavno sranje, a pravi izazov je igrati sa "zadnjom promenom" u timu.

                        Comment


                        • U četvrtak sa Armanijem nas prenosi samo Nova Sport.

                          Ja sam VKV majstor za linkove tako da me neće prejebati.

                          Comment


                          • Lorenzo, Billy, Stratos, Mo/Boriša i Gist.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • https://www.mozzartsport.com/kosarka...osijeku/344016
                              S konja na magarca.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Sve je tačno, samo su slagali da je talentovan.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X