Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Jbs kartu, jbs Gista dok je na delu nepotizam. Ne vole svi Zvezdu kao ti Sarac, pa da idu u Zeleznik. Da ima mozga da ne bude sto ljudi dok se Hobit ne protera.
    Da sam ja jedini bio tamo veceras pa da me prozivas, pored mene sedeo @Samo Zvezda, @ Daba, @ Kum Zorzo i jos mnogo ljudi koje znam iz Pionira, plus videh neke ljude koje nisam video skoro 25 godina iz Zeleznika i Zarkova,

    Drugo, hala mi je na 5 minuta kolima od kuce, trece, zena mi ne dozvoljava da ukljucim Arenu na glavnom Tv ako nije u pitanju KKCZ ili FKCz i zauzela mi Tv.
    Spojio sam lepo i korisno i uzivao u kosarci prvenstveno jer igraju 3 x lepse i smislenije od nas.

    I sta ima u tome lose sem da ti ne iskoristis priliku da me podbodes jer zabole tebe za uspeh FMPa verujem da si navijao za KKFuturu samo da zadrze prvo mesto kako bi se radovao kao i u Alimpiji sezoni.

    I na kraju , tema, skoro 7.000 sezonskih prodato i to po saznanju da je Filip u timu, ocekujem da svi vrate sezonske i da im se vrate pare i da je on osnovni razlog sto smo tek sesti na El tabelu po posecenosti, da nije ovih utakmica u Pioniru bili bi drugi odmah iza Zalgirisa.

    Ima jos da se igra, da se ponadamo da ce pirejski cigani i Bayern dovesti dve pune Arene pa da se malo popnemo na toj tabeli.
    Last edited by Šarac; 14-12-19, 22:50.

    Comment


    • Kad najurimo Covice iz kluba mnogi fanovi lika i dela Nevojse Covica ce poceti da navijaju za FMP.

      Sarac je recimo impresioniran Covicem.. Admini i modovi na RSB su takodje impresionirani ili im prija da budu na izvoru informacija, jbm li ga sta je.. Kao da je vazno dobiti info par sati pre ostatka javnosti, ili biti prvi koji je objavio info na forumu.
      Generalno blesava situacija sa tim tapsacima, ali u Srbiji me nista ne moze iznenaditi pa ni takva vrsta dupeuvlakača.

      Comment


      • A što Pecarski ne dobije koji minut ?

        Inače tamnoputi centar može biti ok.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Kad najurimo Covice iz kluba mnogi fanovi lika i dela Nevojse Covica ce poceti da navijaju za FMP.

          Sarac je recimo impresioniran Covicem.. Admini i modovi na RSB su takodje impresionirani ili im prija da budu na izvoru informacija, jbm li ga sta je.. Kao da je vazno dobiti info par sati pre ostatka javnosti, ili biti prvi koji je objavio info na forumu.
          Generalno blesava situacija sa tim tapsacima, ali u Srbiji me nista ne moze iznenaditi pa ni takva vrsta dupeuvlakača.
          Svaka ti je zlatna.

          Karte su jeftine a narod glup. Kad im je vucic najbolji, tako je i cova dr genije.

          Izgleda smo stvarno FMP..jos se hvale time.

          Dao bi sve titule i EL da ne moramo biti rezimski isprdak..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Kad najurimo Covice iz kluba mnogi fanovi lika i dela Nevojse Covica ce poceti da navijaju za FMP.

            Sarac je recimo impresioniran Covicem.. Admini i modovi na RSB su takodje impresionirani ili im prija da budu na izvoru informacija, jbm li ga sta je.. Kao da je vazno dobiti info par sati pre ostatka javnosti, ili biti prvi koji je objavio info na forumu.
            Generalno blesava situacija sa tim tapsacima, ali u Srbiji me nista ne moze iznenaditi pa ni takva vrsta dupeuvlakača.
            Bravo za upis. Sve 5 dodji i ti 2 januara da se vidimo zajedno sa LosmiSk pa da uzivo razmenimo misljenja pa onda sudi o meni a ne ovako pausalne observacije na osnovu tvog hejterskog stava pre meni od prvog dana.

            2 januar posle Bayerna, neradni dan. Sa LosmiSk budi u kontaktu.

            Vidimo se
            Last edited by Šarac; 14-12-19, 23:10.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Bravo za upis. Sve 5 dodji i ti 2 januara da se vidimo zajedno sa LosmiSk pa da uzivo razmenimo misljenja pa onda sudi o meni a ne ovako pausalne observacije na osnovu tvog hejterskog stava pre meni od prvog dana.

              2 januar posle Bayerna, neradni dan. Sa LosmiSk budi u kontaktu.

              Vidimo se
              Okej, ne znam ni sta je 2. januara ali ako budem dokon zasto da ne. Ako ce Losmi da dodje bilo bi mi drago da se sretnemo i da se upoznamo.
              Uvek je lepo sresti dobre ljude i dobre momke

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Okej, ne znam ni sta je 2. januara ali ako budem dokon zasto da ne. Ako ce Losmi da dodje bilo bi mi drago da se sretnemo i da se upoznamo.
                Uvek je lepo sresti dobre ljude i dobre momke
                Hvala Antona, bice mi zadovoljstvo. Upoznacemo i Sarca
                Mozda nam namesti Cokija i brifing u Zelezniku, ali zivot je ipak samo jedan.

                2 Januara dolazi Dejo
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Karta 500 dinara, imas vrhunske ekipe koje gostuju u Beogradu, imena poput Gista, Djenke, Kuzme, Berona, Stratosa nisu dovoljni da neko dovuce dupe da gleda kosarku.
                  Ocigledno da nije dovoljno. To je kao kad napravis dobar auto koji niko nece da kupi i onda krivis kupce zasto se to desava. Umesto da se trazi krivac u razmazenoj publici, svrsishodnije bi bilo uraditi analizu zbog cega ljudi ne dolaze, sta treba da se uradi da bi se privukli da dolaze u vecem broju, i na kraju uraditi to sto treba. Za resavanje problema prvi korak jeste prihvatanje a ne negacija dijagnoze kada su svi simptomi prisutni.
                  Najlakse je reci ma mlade generacije to interesuje... nije da tu nema neke istine, ali to nije bas cela istina i nije da se tu nista ne moze uraditi.

                  Comment


                  • Zanima me (nisam otpratio ili je slabo plasirano) šta je marketing uradio osim #brick in the wall# akcije koja je bila odlična?
                    Po rečima Šarca su prodali 7000 sezonskih (i kojih već).
                    Pitanje je zašto nema setonaca?
                    Da li su razmaženi?
                    Da li su po ko zna koji put prevareni?
                    Da li je jedan od razloga stav predsednika UO? Šta je po sredi?
                    A onda se postavlja legitimno pitanje: Zašto mi izgledamo kao što izgledamo u periodu kada bi trebalo da smo i vrhu forme? Zašto Odžo nije napredovao i zašto Gist izgleda kao Apić u našem dresu (nemoćan da zagradi, da poentira i smo povremeno blesne)?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Zanima me (nisam otpratio ili je slabo plasirano) šta je marketing uradio osim #brick in the wall# akcije koja je bila odlična?
                      Po rečima Šarca su prodali 7000 sezonskih (i kojih već).
                      Pitanje je zašto nema setonaca?
                      Da li su razmaženi?
                      Da li su po ko zna koji put prevareni?
                      Da li je jedan od razloga stav predsednika UO? Šta je po sredi?
                      A onda se postavlja legitimno pitanje: Zašto mi izgledamo kao što izgledamo u periodu kada bi trebalo da smo i vrhu forme? Zašto Odžo nije napredovao i zašto Gist izgleda kao Apić u našem dresu (nemoćan da zagradi, da poentira i smo povremeno blesne)?
                      A kako ih nema?

                      Dve Arene po 16.500.
                      Ostale dve u Areni po 10.000
                      Pionir Barsa pun kapacitet. Moglo je nesto malo da stane.
                      Za jednu utakmicu nisu vazile El propusnice.
                      2 utakmice po 6.000.
                      Aba liga dve utakmice bez publike.
                      Jedna u Zelezniku kao domacin.
                      Jedna sa Fmpom.

                      Naucna fantastika da ti ocekujes da svaku imas 18.000 ljudi.
                      Finanisije,vreme, prevelika neopravdana ocekivanja, razocaranost posle prvog poraza kuci od Ej Barse i vredjanha igraca. Zasto bi iko tu dosao da posrzi tim.
                      Jel treba marketing kao i Fk da kartu dobijes uz pepsi i chips besplatno.
                      Evo za Olimpijakos ko da krv dobije kartu.
                      Uostalom,ako navijac ne zeli da dodje nema te akcije koja ce ga naterati da dodje ako je tako resio.
                      Ali 4500 sezonaca za Aba ligu nece doci da gleda ABA ligu sem ak9 nije Buducnost ili KKP ili playoff.
                      Tako je godinama unazad i kad nije igrao sin ali kratka nam pamet.

                      Comment


                      • Kad je cena karte 5-10e nije tesko napuniti halu. Pravu vrednost mozes dobiti kad stavis cenu 20-25e. Svakako Zvezda je kao Zalgiris ogroman brend i takvih ima jako malo u EL. Olimpijakos, PAO... Zalgiris je u Baskoniju i Albu sad da ne idem daljejedini kosarkaski brend koji nije povezan sa fudbalskim timovima, da i Efes.

                        Dolazak je velik, posto ocigledno nikom ne smeta sin i ovakvo ponasanje prma nasim igracima. Od price ja dajem sansu mladim ljudima do stacaFoca od hiljadu ljeta i tima penzionera i to inostranih. Oni nemaju bas nikakvu povezanost sa timom, naravno da ce reci da je full i super ali to ce reci za svaki tim koji su igrali u zivotu.

                        Nasi mladi rade posao za Cokija i sad je on master mind sto preko brenda KKCZ dobija kako igrace, tako i ocigledno i navijace, popularne limenke.

                        Zamisli da svaki klub ima svoj drugi tim u ligi. To jedino sto znam ima u Arhusu, Danska. Danas bas igra EBBA, pa posle njihov prvi tim Bakken. I igraci imaju dvojne registracije, neki.

                        FMP je dobar tim, igraju i dugo zajedno i otarasili su se Hobita. Imaju dugacku rotaciju isto od 15ak igraca i nisu to bas naivni igraci. Ima tu iskustva iz partizana,KKCZ, itd...ipak igraju sjajno, oni su uz Megu, jedini klub koji igra jednu utakmicu sedmicno i mogu da misle samo na ABAligu. Nije to sad neko neverovatno cudo,ali su svezi. Doduse Mega izgleda na go kurac i tako sveza )
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • FMP sjajno vodi Jovanović. Igraju trenutnu najbolju košarku, igra im je najorganizovanija, najraznovrsnija.

                          Da se vratim na nas. Da ne bude da samo kudim ima nešto i za pohvalu.

                          Na utakmici sa Realom je bilo možda i najbolje predstavljanje ekipa u Evroligi ove sezone.

                          Fantastično je urađeno. Par klipova sa naših utakmica takođe je urađeno odlično.

                          Treba toga i daleko više. Mora da bude i aktivniji naš kanal.

                          Comment




                          • Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kad je cena karte 5-10e nije tesko napuniti halu. Pravu vrednost mozes dobiti kad stavis cenu 20-25e. Svakako Zvezda je kao Zalgiris ogroman brend i takvih ima jako malo u EL. Olimpijakos, PAO... Zalgiris je u Baskoniju i Albu sad da ne idem daljejedini kosarkaski brend koji nije povezan sa fudbalskim timovima, da i Efes.

                              Dolazak je velik, posto ocigledno nikom ne smeta sin i ovakvo ponasanje prma nasim igracima. Od price ja dajem sansu mladim ljudima do stacaFoca od hiljadu ljeta i tima penzionera i to inostranih. Oni nemaju bas nikakvu povezanost sa timom, naravno da ce reci da je full i super ali to ce reci za svaki tim koji su igrali u zivotu.

                              Nasi mladi rade posao za Cokija i sad je on master mind sto preko brenda KKCZ dobija kako igrace, tako i ocigledno i navijace, popularne limenke.

                              Zamisli da svaki klub ima svoj drugi tim u ligi. To jedino sto znam ima u Arhusu, Danska. Danas bas igra EBBA, pa posle njihov prvi tim Bakken. I igraci imaju dvojne registracije, neki.

                              FMP je dobar tim, igraju i dugo zajedno i otarasili su se Hobita. Imaju dugacku rotaciju isto od 15ak igraca i nisu to bas naivni igraci. Ima tu iskustva iz partizana,KKCZ, itd...ipak igraju sjajno, oni su uz Megu, jedini klub koji igra jednu utakmicu sedmicno i mogu da misle samo na ABAligu. Nije to sad neko neverovatno cudo,ali su svezi. Doduse Mega izgleda na go kurac i tako sveza )

                              Kada duh koji lebdi natera ove sto otvaraju fabrike da minimalna plata bude 1.000 eur a ne 250, da 500 eur obecanog minimalca ode na 1.000 eur plata onda ces moci da zahtevas da ti cena karte bude ta. Jebote, sada je problem sto su karte za polovinu hale skoro kao pakla cigare i kafa u prosecnom kaficu i taj sektor ti najprazniji. Pa jel do kluba, standarda, navijaca, jel mi zivimo nikada bolje, ili se narod i dalje muci sa finansijama.
                              Donji prsten u areni je puniji od gornjeg prstena a najjeftinija karte za donji prsten je 1.000 dinara.

                              Nije samo kosarka u problemu sa dolaskom publike, Fk je jos drasticniji, na domacem utakmicama nemas vise od 1000 ljudi na zapadu i istoku , sever ne racunam, tamo se dolazi po naredjenju, za dzabe ili na sezonske koje kostaju 2.000 dinara za sve utakmice .
                              Kako ocekivati onda na kosarci da imas 5.000 na svakoj KK utakmici u ABA ligi, nismo nikada imali niti cemo imati. Ni u staroj YU nisi imao pun Pioniru svaku osim za derbije, a ne mozemo porediti to vreme, kvalitet, kvalitet zivota sa danasnjim.

                              MIslim i ponavljam se, Arena treba da sluzi samo za velike utakmice, ali nas je problem semafora i kiksa sa Valensijom izbacila iz Pionira za sva vremena (sto se tice EL).
                              Arena mora imati minimum 13.000 do 15.000 ljudi da bi se stvorilo prednost domaceg terena, grupa bi morala biti pored terena a ne u golubarniku, ako njih nema, onda imas parastos kao pre neko vece, cak i iz golubarnika su vredniji nego kada ih nemas, bez obzira sta mislili o njima pojedinacno.

                              Nasa semenkarska publika nema obicaj da navija, peva , dere se u Areni sem ako je gust rezultat, postali su pravi pozorisni navijaci kada nema grupe,a i klub ih lepo gura u tom smeru sa glupostima kao sto su kiss cam, cheerleadirsima na svakoj pauzi itd.

                              Sem nekog velikog rezultatskog preokreta sa nekim vezanim pobedama i gravitiranju oko 8 mesta, daj Boze da se ova poseta i odrzi. Povratak u Pionir nije moguc tako da bez rezultata nema ni publike u broju koja bi zadovoljila kapacitete Arene.

                              Kod komsija je tek praznina, jedva su u EC prebacili 8.000 jednu utakmicu, ABA ligu sem nase utakmice od 10.000 , imali su protiv Krke 3.000...... kako je tada zvrjala prazna Arena da je tuga. Sta njihova navijace sprecava da je napune u ABA ligi u svim takmicenjima imaju bolje rezultate, imaju omiljenog trenera, bez nepotizma, "dje ba zapelo kod njih?"
                              Last edited by Šarac; 15-12-19, 09:40.

                              Comment


                              • Boli me ona stvar za njih. Ma dobro je to, ali kazem, Zvezdi treba hala od 12k mesta, da bude akusticna i do terena. Arena je dobra hala za uzivanje, ima standarde koji su potrebni za EL. Pionir je Hala na koju mora da se zaboravi za EL. Zbog neprijatnosti sa semoforom i Arene koja nema prednosti na terenu za nase igrace i nije nasa hala kao i Pionir, nama treba nasa hala i to rade svi timovi koji zele ozbiljnu EL kosarku kod sebe ilicencu. Mislis da je Bayern i Asvel tek tako dobili licence? Vidis ti te projekte koje se rade, sto se tice hale i finansija. Stao je jedan Parker sa svojom lovom, tu je i Batum i oni dovode sponzore. Zdrava sredina, nema vesica, vucica i ostale gamadi.

                                Covic moze da upravlja time, ali nasa buducnost sa licencom zavisi iskljucivo od toga. Drugacije necemo dobiti sve da dovedes LBJ u tim. Imas sve preduslove, lepo je to sto smo doveli ljude koji znaju da rade marketing u hali i van nje, ali svake situacije uticu na to.

                                Zvezda da nije brend i da narod nije emotivno vezan za klub, ne bi mu bilo 1k gledalaca zbog nepotizma. Kunem ti se zivotom da nam se ljudi smeju zbog toga i to stranci...novinari, navijaci itd..

                                Doveli smo klub do toga, da kad sutne covic polamoli Boga da promasi, 1/4 da ubaci da jbe ove druge a 1/4 je ravnodusna..Onda se stvori losa hemija. Rezultati su i dalje dobri, videcemo sta i kako ce se promeniti.

                                Ovo pisem kosarkaski, ovaj tim nema petlje da uradi neke stvari zbog nekih zasluga iz proslih sezona. To je meni neverovatno. Uspeli smo da ugusimo dve domace igrace i neke strane a malom patuljku da damo najvise prostora da uziva

                                JEDAN SIMANIC, dovedes mu Brauna,ostavis Fayea..tu je Gist, Stratos i Davidovac u rotaciji da igraju cetvorku. Sto je najgore momak ne igra lose, sta vise igra dobro i klupiran. Dobric ima Lazu drvosecu koji svaki ozbiljniji igrac usere i Djenku sa sve Lazom koji igraju odbranu...xD

                                Davidovac ne zna ni on sta igra..Jovanovic i Nenadic ne igraju uopste i tu je jos Kuzmic ali to je druga prica.

                                Sve na ustrb stranaca koji igraju uzasno. Pa nama su titulu prosle godine doneli domaci igraci+ stranci....Obe godine Perper, Beron , Braun ispunjavaju stranu kvotu, ostali su manje vise losi..

                                Dovedes za trenera kosarkaskog dinosaurusa koji je igrao EL pre skoro 20 godina...itd...

                                Ima ovaj tim visoke limite, ali treba znati ovo voditi kroz sezonu i tempirati formu kad je potrebno. U principu dva kiksa kuci smo kompezovali sa dve pobede na strani, EL je u principu rezultat neka realnost kad se vidi da nemas back up pleja. Svaki tim u ABA ligi koji se bori za titulu ima kvalitetnijeg back upa od tima koji igra EL...dame jbs da ne znam kad se to dogodilo...
                                Last edited by LosmiSK; 15-12-19, 10:18.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X