Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sarac u poslednja dva upisa

    Znaci plan je neki ovakav, u mini prelaznom roku videti da li ce doci neki igrac iz ABA, mozda ovi spominjani, a mozda iz FMP-a neko. Odlasci igraca tek posle 12 kola ABA (kad je prelazni rok izmedju ABA sigurno prosao) da nam slucajno neko od konkurencije ne bi pokupio sveze otpisanog igraca i "dolio so na ranu".

    Ove kombinacije sa FMP-om ako sam razumeo zavise od rezultata FMP-Buducnost veceras, ako bi FMP pobedio onda mozda da se i pojaca njihov tim da guraju do kraja, a ako izgubi onda logika da mozda nekog igraca iz FMP-a prebacimo u Zvezdu.
    Ako je tako, zasto bi uopste "oslabljivali" FMP u slucaju poraza veceras (koji je vrlo realan po meni)?
    Pa vrlo lako moze Zvezdi da zatreba i neka pobeda FMP-a protiv Primorske, Cedevite ili Partizana (sa sva 3 tima igraju u Zelezniku u drugom delu i sve 3 utakmice i poraza u gostima su bili u igri do kraja), a moze da se desi da dobiju i vise od jedne utakmice u ta 3 duela.
    Last edited by Borca; 14-12-19, 16:30.

    Comment


    • Originally posted by Borca View Post
      @Sarac u poslednja dva upisa

      Znaci plan je neki ovakav, u mini prelaznom roku videti da li ce doci neki igrac iz ABA, mozda ovi spominjani, a mozda iz FMP-a neko. Odlasci igraca tek posle 12 kola ABA (kad je prelazni rok izmedju ABA sigurno prosao) da nam slucajno neko od konkurencije ne bi pokupio sveze otpisanog igraca i "dolio so na ranu".

      Ove kombinacije sa FMP-om ako sam razumeo zavise od rezultata FMP-Buducnost veceras, ako bi FMP pobedio onda mozda da se i pojaca njihov tim da guraju do kraja, a ako izgubi onda logika da mozda nekog igraca iz FMP-a prebacimo u Zvezdu.
      Ako je tako, zasto bi uopste "oslabljivali" FMP u slucaju poraza veceras (koji je vrlo realan po meni)?
      Pa vrlo lako moze Zvezdi da zatreba i neka pobeda FMP-a protiv Primorske, Cedevite ili Partizana (sa sva 3 tima igraju u Zelezniku u drugom delu i sve 3 utakmice i poraza u gostima su bili u igri do kraja), a moze da se desi da dobiju i vise od jedne utakmice u ta 3 duela.


      Tako je.

      Teoretski, KKP treba petica, mi hocemo da se resimo Gista, mogu da se zakunem u zivot da bi reagovali i uzeli ga u mini prelaznom roku, ovako prodje prelazni rok i to je gotovo.Kazem teoretski.

      Mozes sa Fmp da uradis i razmenu neku da ih ne oslabis a da se ti pojacas Jovanovic u Fmp, Djordjevic kod nas npr, Ojo da odleti negde za neko obestecenje, ili Radanov kod nas Nenadic u pravcu Fmpa, ali da se Radanovu i obezbedi i minutaza a ne da ga zameni na klupici.

      Ovo nisu informacije i da ce se desiti vec kako bih mozda ja uradio.

      Fmp je svakako obezbedio opstanak, da li ce on biti taj koji ce gurati do kraja i biti mina nekom od top 4 za ulazak u PO videcemo vec posle vecerasnje utakmice.
      Fmp svakako ne sluzi da juri playoff nego da igraci koji bi u dogledno vreme presli kod nas imali minutazu i razvijali se, a rezultati mogu doci uz kvaltetan rad a to su upravo i dogadja.
      Oni su sve derbije izgubili na malu razliku i sve na gostovanjima, sto znaci da imaju materijala da se uguraju u PO zonu i da pomrse nekima racunicu.

      Ponavaljam, ne verujem da ce podici broj stranaca vec na ovaj broj bez da neko od stranaca dobije otkaz/ ustupanje ugovora. Svi stranci su na jakim ugovorima i ne mozes im dati slobodno tek tako bez da neko ne preuzme njihove ugovore.
      Last edited by Šarac; 14-12-19, 17:05.

      Comment


      • Kakav Djordjevic i Radanov Sarac... nama fali plej a ne jos bekova i centara. Jel nas zajebavas? Aj da si rekao Uskokovic pa i nekako...

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Različiti smo ljudi.

          Svaka čast njima, navijači su im za primer, samo nije ni situacija ista.

          Njima i ako ide loše nemaju golemu brigu jer imaju garantovano učešće u Evroligi.

          Ja da hvalim ove naše više neću sve dok ne vežu bar tri dobre utakmice.

          Par puta me prejebali, taman pomislim ide na bolje al crvc, brzo me demantuju.

          Da li stvarno mislis da bi se nesto promenilo u glavama nasih navijaca pa sve i da dobijemo A licencu na x godina?

          Pa jel si ispratio kako je ispracen FK klub u LS ove sezone, nijednom stadion nije bio pun, podeljeno preko 15.000 besplatnih karata, druga polovina je prodata sa 50 % popusta, pa to ako cemo realno nema 15.000 navijaca koji su kupili karte. Znam da su razlog skupe cenu ulaznica, ali je veliki fijasko, plus je navijacim bilo zanimljivo prosle sezone jer se desila LS posle 27 godina!!!!!!!!!!! Ove sezone ljudi nezadovljni sto nismo prezimili u Evropi, sto smo bili kanta na svakom gostovanju, caki i kuci.
          Sledece sezone ako se dodje do LS bice jos manja euforija, isto ono sto se nama desilo i sa El. Kada je najveca euforija bila morali smo da idemo u Vrsac, da stojimo jednim drugima na glavi u Pioniru kada smo jurili top 16, izgubimo u top 8 od Cska dve utakmice, i ne napunimo Arenu protiv Cska jer smo razocarani sto nismo doneli jednu ili dve pobede iz Moskve.
          Sledece sezone pocinje nova EL, Darusafaka prvo kolo, Pioniri, na 10 minuta pred pocetak karte na blagajni. Sta je tada bio problem , domaci igraci, Radonja trener, ABA osvojena dominatno usli u 8 u El i opet nas nema.
          Ove godine, 3 vezane pobede u El ocekujes makar 3/4 hale, dobijes 10.000 na parastosu jer ne vodimo 15 razlike posle 1/4! Mnogo negative koje drustvene mreze sire oko KKCZ je dovelo do te iste atmosfere u hali, nismo u top 4, kada budemo tamo tada cu doci a do tada ajde da teramo Filipa, Gista, Sakotu, Gavrla, i svaki sledeci igrac koji na prvoj sledecoj mi ne dodje u plus na kladionici.

          U pravu si, razliciti smo, ali ne vidim ja neku perspektivu ovde sto se tice privrzenosti klubu u godinama koji dolaze, pogotov KK publike, to prati srednja generacija, pogledas po hali ,nema tu puno mladih, nema nove energije, ljudi puni gneva i privatnih frustracija, traze ventil kroz neko isterivanje svoje pravde na tribinama, mnogo lakse se razocaraju i odustaju. Tu ni klub ne moze nista da ucini, omogucio ti kartu po ceni od 500 dinara i nemas 6.000 ljudi u gradu od 2 miliona da kupi i te jeftine karte jer je nezadovljan ucinkom drugog playa,nema vremena, ili ono sto odavno pisem, mnogo mi dajemo na znacaju pracenju sporta u ovoj zemlji/gradu.
          Izadjes na ulicu od 10 ljudi da sretnes, garantujem da 9 nema pojma o bilo cemu sta se desava oko KK kluba.
          I bice sve gore, pogotovo kada ispusimo i to mesto za El, ako se ABA ukine, kosarka ce pasti na nivo odbojke, vaterpola i rukometa u ovoj zemlji.
          Last edited by Šarac; 14-12-19, 17:23.

          Comment


          • Nisam želeo da tražim opravdanja, napisao sam samo jedan od razloga.

            Ti si većim delom u pravu. Ma koliko istina bila bolna mora se reći da većina sve gleda kroz rezultat.

            Ako bude rezultata onda nije problem ni cena karte. Čak mislim da je kod mnogih došlo do zasićenja.

            Kao da je bilo važno skinuti Partizan sa trona, osvojiti nekoliko titula, igrati Evroligu i ajd ćao.

            A onda je došla i ova idiotska konferencija za novinare Čovića koja je samo još više udaljila navijače iako se msililo da će kod mnogih izazvati inat.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Nisam želeo da tražim opravdanja, napisao sam samo jedan od razloga.

              Ti si većim delom u pravu. Ma koliko istina bila bolna mora se reći da većina sve gleda kroz rezultat.

              Ako bude rezultata onda nije problem ni cena karte. Čak mislim da je kod mnogih došlo do zasićenja.

              Kao da je bilo važno skinuti Partizan sa trona, osvojiti nekoliko titula, igrati Evroligu i ajd ćao.

              A onda je došla i ova idiotska konferencija za novinare Čovića koja je samo još više udaljila navijače iako se msililo da će kod mnogih izazvati inat.
              Ma jok, nista se nije promenilo tom konferencijom.
              Ni protiv Barselone u Pioniru moglo je da stane jos ljudi, da ne pricam o Hikiju, Valensiji, iste ljude vidjam na svakoj utakmici,novi ce doci kada budemo presli 8 mesto,ili budemo oko te crte.
              Sada protiv Olimpijakosa, garantujem da nece biti puna Arena bas iz neprijatnih iskustava sa poslednjih utakmica sa njima. Verovatno ce ovog puta grupa se pojaviti, doci ce opet do sukoba pracenja utakmica da li da se zvizdi ili ne, ajde sada ti se raspravljaj sa grupom da ono sto smo gledali i slusali pre neko vece da nije bilo zvizdanje nasim fudbalarima kada su bili u napadu, kada je pucan penal, poslednih 5 minuta orio se stadion.
              Sada opet treba da se mi ponasamo kao gospoda i da im ne zvizdimo na kosarci jer oni su nasa braca, i u dva razlicita sporta nas izbacuju posteno na terenu ali mi treba da budemo gospoda? Ma daj.

              U poslednjih 6 godina 5 puta igramo El, a pre toga smo igrali 1999 godine, i sta sada ti hoces da kazes da to nije uspeh ili smatras da mozemo doci do te El bez da dobije KKP Pa on i jeste bio uzrok sto nismo mogli da prismrdimo toj istoj El i naravno da kada njega skines ti realno nemas konkurenta. Ni po parama, ni po organizaciji kluba. Jel treba da se vratimo ponovo da oni budu prvi pa da kazemo eto mogli smo vecito da budemo prvi jer mi to hocemo u suprotnom necu ni da pratim kosarku vise.
              KKP je preziveo ovih 6 godina, videcemo da li ce uspeti i ove godine. Sa ovakvom podrskom i verom koji nasi navijaci pokazuju ne sumnjam da ce uspeti u tome.
              Posle cemo videti koliko ce nama trebati da se vratimo tamo gde smo bili ovih 6 godina gde su nam oni gledali u ledja.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post

                U poslednjih 6 godina 5 puta igramo El, a pre toga smo igrali 1999 godine, i sta sada ti hoces da kazes da to nije uspeh ili smatras da mozemo doci do te El bez da dobije KKP Pa on i jeste bio uzrok sto nismo mogli da prismrdimo toj istoj El i naravno da kada njega skines ti realno nemas konkurenta. Ni po parama, ni po organizaciji kluba. Jel treba da se vratimo ponovo da oni budu prvi pa da kazemo eto mogli smo vecito da budemo prvi jer mi to hocemo u suprotnom necu ni da pratim kosarku vise.
                KKP je preziveo ovih 6 godina, videcemo da li ce uspeti i ove godine. Sa ovakvom podrskom i verom koji nasi navijaci pokazuju ne sumnjam da ce uspeti u tome.
                Posle cemo videti koliko ce nama trebati da se vratimo tamo gde smo bili ovih 6 godina gde su nam oni gledali u ledja.
                Nismo se razumeli.

                To jeste uspeh, napravljeni su odlični rezultati. Oko toga nema dvoumljenja.

                Da skratim, kod jednog broja došlo je do zasićenja, jednom delu navijača je potreban neki motiv da bi se pokrenuo, jedan deo su navijači rezultata, manji deo je spreman da prati klub bio on prvi ili poslednji.

                Što je ovako malo ljudi u hali za mene nije iznenađenje.

                Comment


                • Ništa ne uspeva kao uspeh, čim izostanu pobede i elan opada kako kod igrača tako i kod navijača. Ja bih ipak apostrofirao uzrok negativnih vibracija oko kluba potezi predsednika UO Nebojše Čovića.

                  Ti potezi su izazvali salve negativnih komentara po društvenim mrežama a koje su pojedinci minimizirali jer na tim društvenim mrežama realno piskara i čita maks 1000 ljudi (možda ja i preterujem u brojnosti), onda se desi sujeta na onim KZŠ, intervjuima gde je pokazao svoje pravo lice rečenicom (otprilike) "kome se ne sviđa neka sebi pravi klub i neka kroji roster" i znamo mi dobro ko je Laki, informisali smo se, znamo ko je i gde se kreće...a sve to da bi odbranio jednog od 15 sinova, kakva ljudska gromada...Wow!

                  Naravno da nešto nedostaje u konekciji sa navijačima, da li su to samo prevelika očekivanja zbog imena u rosteru, zbog projektovanog budžeta ili navijači još uvek ne prepoznaju tu energiju, žar i želju za pobedom već samo puki profesionalni izlazak da se odradi tih 40 minuta?
                  Šta je, ne bih znao sa nekom 100% sigurnosti da napišem - e to je.
                  Nismo mi još uvek, a mislim da nikada i nećemo biti "difens" navijači. Mi želimo strast na terenu da bi bilo strasti pored terena.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ako je ova sezona osudjena na neuspeh pristajem da izgubimo sve do kraja ako sledeće leto na klupu sedne Vlada Jovanović iz FMPa i sa sobom povuče sve što mu treba!

                    Comment


                    • Ukratko - moraju se nalaziti nacini da se animira publika. Posao koji radi vecina klubova na svetu...nema nista vise na gotovo.

                      Sta nudi klub da privuce publiku? Dovodi nadrkanog Tomica koji ce da jebe mater svakom na konferenciji na stampu, pa onda prestarog Sakotu koji ce tesko uspostaviti kontakt sa publikom. Umesto miljenika publike Simonovica dovodi se istroseni i potroseni Derik Braun. Dobric koji moze da donese energiju iz tranzicije sto publika voli se drzi na klupi. Svaka cast Branku Lazicu ali nismo nikad imali ovako neharizmaticnijeg kapitena koji ne zasluzuje kolicinu minuta koji uzima Dobricu. Nadrkani direktor kluba koji se svakim pojavljivanjem sukobljava ili sa sopstvenim navijacima ili dize tenzije i ulazi u razne teorije zavere. Marketinga i promocije KK prosto i da nema. Kad je bila neka akcija da "podseti" ljude da se evroliga igra u Beogradu, a da je klub sampion aba lige? Nema lozenja, a energija se crpi na stvari kao sto je igranje tatinog sina u klubu.

                      Aj da se ne zajebavamo...klub je uradio sve sto je mogao da rastera ljude sa tribina, a nije nista specijalno uradio da ih privuce. Vise su za nase navijace uradili kk buducnost i partizan onom uzasnom proslom sezonom, nego sam klub.
                      Last edited by mmajstor; 14-12-19, 19:27.

                      Comment


                      • Nama treba ove god samo plej kvalitetan i trener! u Fmp mozemo da mesetarimo tek na kraju sezone. . .nemoj da im kvarimo ovo,igraju vrhunski

                        Comment


                        • Upravo se vratio iz Zeleznika, bila bi grehota da bilo ko iz FMPa predje kod nas, ovi momci disu kao jedan, slusaju Vladu svaku rec, nikakve tenzije nema, osim ponekada kada NC krene da suflira Vladi da vrsi veci pritisak na sudije, ( prvo poluvreme kao da se igra u Podgorica).
                          Vise sam video smisljenih akcija u reziji Pota i Djokovica na ovoj utakmici nego od nasih za celu sezonu.
                          Stvarno grehota da nekoga prebace kod nas a da nema ulogu kao sto ima u FMPu, jeste da je EL veci nivo ali sledece sezone stvarno ima igraca koji mogu da predju da igraju kod nas, naravno u zavisnosti gde i kojoj ligi zavrsimo.

                          Nije nasa tema pa nemojte zameriti, odigrali su vrlo kvalitetno i sada da vidimo u narednim danima sta ce uciniti.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ukratko - moraju se nalaziti nacini da se animira publika. Posao koji radi vecina klubova na svetu...nema nista vise na gotovo.

                            Sta nudi klub da privuce publiku? Dovodi nadrkanog Tomica koji ce da jebe mater svakom na konferenciji na stampu, pa onda prestarog Sakotu koji ce tesko uspostaviti kontakt sa publikom. Umesto miljenika publike Simonovica dovodi se istroseni i potroseni Derik Braun. Dobric koji moze da donese energiju iz tranzicije sto publika voli se drzi na klupi. Svaka cast Branku Lazicu ali nismo nikad imali ovako neharizmaticnijeg kapitena koji ne zasluzuje kolicinu minuta koji uzima Dobricu. Nadrkani direktor kluba koji se svakim pojavljivanjem sukobljava ili sa sopstvenim navijacima ili dize tenzije i ulazi u razne teorije zavere. Marketinga i promocije KK prosto i da nema. Kad je bila neka akcija da "podseti" ljude da se evroliga igra u Beogradu, a da je klub sampion aba lige? Nema lozenja, a energija se crpi na stvari kao sto je igranje tatinog sina u klubu.

                            Aj da se ne zajebavamo...klub je uradio sve sto je mogao da rastera ljude sa tribina, a nije nista specijalno uradio da ih privuce. Vise su za nase navijace uradili kk buducnost i partizan onom uzasnom proslom sezonom, nego sam klub.
                            Karta 500 dinara, imas vrhunske ekipe koje gostuju u Beogradu, imena poput Gista, Djenke, Kuzme, Berona, Stratosa nisu dovoljni da neko dovuce dupe da gleda kosarku.
                            Sta treba da se reklamiraju u Zadruzi ili Parovima koje gleda pola Srbije ne bi li neko dosao da gleda.
                            Imas kvalitet, jeftine karte, najbolja dvorana na Balkanu, radni dan 19h, ali kada nema rezultata po ocekivanju navijaca onda je klub kriv sto navijaci ne dolaze.
                            Sve ce manje publike dolaziti kako godine bude dolazile, vec sam pisao da se ne ponavljam.

                            Comment


                            • razmazena publika,pre svega u Bg,losi rezultati,losa atmosfera oko kluba,sujetni Ćoki. . .

                              Comment


                              • Jbs kartu, jbs Gista dok je na delu nepotizam. Ne vole svi Zvezdu kao ti Sarac, pa da idu u Zeleznik. Da ima mozga da ne bude sto ljudi dok se Hobit ne protera.
                                Last edited by LosmiSK; 14-12-19, 22:28.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X