Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Zašto je on narodni izdajnik?
    Zato što je većina ono "rešimo" pročitala kao da treba da "predamo" KiM a za takvo čitanje nije kriv Kalina [emoji41]

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Last edited by Samo Zvezda; 28-05-20, 11:41.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Samo je MWILL imao adekvatnu zamenu u vidu Jovica. Rocesti, Reglend i Braun su doslovno potroseni do februara i onda smo bili u problemu kad se lomila sezona. Dva kvalitetna pleja su kljuc uspeha. Nek se stedi na drugim pozicijama ako mora, ali nikako na pleju, Valjda smo nesto naucili u pm.
      Jovic kao back up Mwilu nije ni senka Jovica u sezonama posle.Stopovali smo vreme kada Mwil ode na klupu kada ce da se vrati.
      Jovicu je back up bio Wauters od 350.000 $ , da li mislis da cemo imati taj luksuz da placamo back up toliko ove sezone. da ne pricamo o tome sa kakvim nipodostavanjem je docekan Flouters.
      Rochesti je mozda najpotentniji play kojeg smo imali, mnogi ce reci on nije play, menjao ga Radicevic neuspesno, kasnije Enis i DeDa.
      Ragland imao sjajnih partija, imao je i on bolemeqrz momenata, back up mu bio FC3 , pa na kraju uzeli ono sto smo i zeleli oba trofeja,i to bez Reglanda.
      Lb je bio docekan na noz, bio na ivici da bude oteran iz kluba, cak govorili da moze biti dobar backup ali da nam treba neko bolji od njega na playu, Na kraju je pokazao svoj kvalitet i unovcice svoju igru kod nas u klubu koji moze da ga plati vise od nas.

      Ove sezone,
      Jovic je pod ugovorom znaci nista od njega.
      Nedovic preskup,
      Znaci morace da se bunari da se dovede stranac ili neki otpis iz EL koji trazi minutazu i vecu ulogu za pristojne novce ili opet nekog iz G lige kao LBrowna sto smo iskopali.
      Back up, opet neki stranac ili Djenka ako ostane ili vec koga izmisli novi trener.
      Ali 800.000 k se nece dati za ta dva mesta nema sanse, jer do sada to nikada nismo ni radili.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Zato što je većina ono "rešimo" pročitala kao da treba da "predamo" KiM a za takvo čitanje nije kriv Kalina [emoji41]

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Pa nije samo reč "rešimo" ono što je problem i svakako tu treba čitati ceo pasus i gledati kao celinu:
        "Hajde da rešimo više taj problem, izvučemo šta možemo i nastavimo dalje", kaže Kalinić i dodaje da je kosovski boj bio pre 600 godina, a već dosta decenija to nije "naša" teritorija, neka me, kaže, isprave stariji i pametniji ako grešim.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Imate pleja na pozajmici u predgradju, je l`tako Laki21?
          Vratićemo ga za plejof dogodine, to obožava da igra

          Comment


          • [QUOTE=Samo Zvezda;2103109]Zato što je većina ono "rešimo" pročitala kao da treba da "predamo" KiM a za takvo čitanje nije kriv Kalina [emoji41]

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            То што би он, а како видим и ви, да решавате то је решено 1912. године.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Malo si zaboravio Jovketa iz sezone 14/15... Više je tu Radonja koristio Čarlija Pogledaj samo odlučujuće utakmice u PO Mora neko da "raste" od domaćih, dok ne stigne na Jovketov nivo iz sezone 16/17

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              Jovke je tada imao Voltersa, dok ovi mucenici nisu imali nikog. Filipa, Davidovca i Enisa ne racunam u ozbiljne plejmejkere. Neki cak nisu ni ozbiljni kosarkasi.
              Last edited by Storm; 28-05-20, 13:22.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Jovic kao back up Mwilu nije ni senka Jovica u sezonama posle.Stopovali smo vreme kada Mwil ode na klupu kada ce da se vrati.
                Jovicu je back up bio Wauters od 350.000 $ , da li mislis da cemo imati taj luksuz da placamo back up toliko ove sezone. da ne pricamo o tome sa kakvim nipodostavanjem je docekan Flouters.
                Rochesti je mozda najpotentniji play kojeg smo imali, mnogi ce reci on nije play, menjao ga Radicevic neuspesno, kasnije Enis i DeDa.
                Ragland imao sjajnih partija, imao je i on bolemeqrz momenata, back up mu bio FC3 , pa na kraju uzeli ono sto smo i zeleli oba trofeja,i to bez Reglanda.
                Lb je bio docekan na noz, bio na ivici da bude oteran iz kluba, cak govorili da moze biti dobar backup ali da nam treba neko bolji od njega na playu, Na kraju je pokazao svoj kvalitet i unovcice svoju igru kod nas u klubu koji moze da ga plati vise od nas.

                Ove sezone,
                Jovic je pod ugovorom znaci nista od njega.
                Nedovic preskup,
                Znaci morace da se bunari da se dovede stranac ili neki otpis iz EL koji trazi minutazu i vecu ulogu za pristojne novce ili opet nekog iz G lige kao LBrowna sto smo iskopali.
                Back up, opet neki stranac ili Djenka ako ostane ili vec koga izmisli novi trener.
                Ali 800.000 k se nece dati za ta dva mesta nema sanse, jer do sada to nikada nismo ni radili.
                Pa tu i jeste greska. Za ta dva mesta treba dati, a ne da se krpimo sa nekim kombo bekovima ili cak Dedom koji nije ni bek, a na 2-3 imas 8 igraca ili 3 teske petice. Ne kapiram rezon. Jbt, prosle godine u jednom trenutku 17 igraca u rosteru i jedan jedini plej.
                Last edited by Storm; 28-05-20, 13:32.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Pa tu i jeste greska. Za ta dva mesta treba dati, a ne da se krpimo sa nekim kombo bekovima ili cak Dedom koji nije ni bek, a na 2-3 imas 8 igraca ili 3 teske petice. Ne kapiram rezon. Jbt, prosle godine u jednom trenutku 17 igraca u rosteru i jedan jedini plej.
                  Zato sto svaki igrac koji kosta od 300 k i vise nece prihvatiti da bude back up igra 10 do 15 minuta,
                  Koliko igraca dolazi na nize pare a da imaju vece uloge.

                  To je i sam Nedovic izjavio, ne zeli da ima ulogu samo za 15 minuta, to mogu skupe ekipe iz top 8 da placaju backupove te pare i da igraju epizodne uloge.

                  Cak i kada smo imali Jovica i Nate nismo probijali tu cifru cak je Nate na godisnjem nivou imao vecu platu od Jovica kada je Jovic bio back up MWILLu.

                  Najboji tandem na playu smo imali sa MWILL i JOVICem ali nisu bili i najskuplji tandem u tom trenutku.

                  Jovic i Nate su bili

                  Scenario za sledecu sezonu ne znam, ali ako ocekujes nesto Jovic Nedovic ili Nedovic Djenka, pa ne znam koliko je to izvodljivo.

                  Ako idemo na pola budzeta u odnosu na ovu sezonu proceni sam.

                  Do 5 ako doguramo bice uspeh pogotovo ako ne bude publike.
                  Last edited by Šarac; 28-05-20, 14:06.

                  Comment


                  • Istina je sto prica Sarac, morace neki stranac da se zabode na pleju a bekup ce biti krpljenje. Ja bih na bekup ganjao nekog penzosa kome je svejedno sta i koliko igra a da zna da smiri igru i razigra kog treba.
                    Do trenera je da nadje balans.
                    Moje neko vidjenje za centre, Ristic-Kuzmic i jos jedan koji ce igrati strec 5 sa sutem nesto sto je bio Bjelica, Thompson i taj profil igraca koji moze da rasiri igru i otvori reket a koji mogu i na 4 kad se cuva rezultat i trazi skok.

                    Comment


                    • Ако већ доводе Калинића нек доведу и Роко Лени Укића

                      Comment


                      • .. čitam prethodne strane i dualnu diskusiju o Kosovu i rosteru, a iz glave mi ne izlazi erektivni Nebojša.. ha, ha, sjajno!

                        Podrška za mama Vesnu, a Kalina nek pozajmi majicu za prvu tekmu od komšije Vladimira, i sve je u redu..

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Zato sto svaki igrac koji kosta od 300 k i vise nece prihvatiti da bude back up igra 10 do 15 minuta,
                          Koliko igraca dolazi na nize pare a da imaju vece uloge.

                          To je i sam Nedovic izjavio, ne zeli da ima ulogu samo za 15 minuta, to mogu skupe ekipe iz top 8 da placaju backupove te pare i da igraju epizodne uloge.

                          Cak i kada smo imali Jovica i Nate nismo probijali tu cifru cak je Nate na godisnjem nivou imao vecu platu od Jovica kada je Jovic bio back up MWILLu.

                          Najboji tandem na playu smo imali sa MWILL i JOVICem ali nisu bili i najskuplji tandem u tom trenutku.

                          Jovic i Nate su bili

                          Scenario za sledecu sezonu ne znam, ali ako ocekujes nesto Jovic Nedovic ili Nedovic Djenka, pa ne znam koliko je to izvodljivo.

                          Ako idemo na pola budzeta u odnosu na ovu sezonu proceni sam.

                          Do 5 ako doguramo bice uspeh pogotovo ako ne bude publike.
                          Budzet ce biti manji svim timovima. Sto znaci da ce cene igraca morati da padnu. Pogotovo ako Kina zavrne slavinu sledece sezone. Jbg, ja kapiram sta ti pricas, ali i dalje mislim da svaka ekipa ima prostora za dva dobra pleja koji igraju po 20 minuta. Pogotovo sa ovolikim brojem utakmica po sezoni.

                          Ja bih voleo tandem Nedovic-Kalnietis. Nedoviceva cena trenutno nije preko 500-600k, a Kalnietis sa 34 godine moze da dobije 200-300k maksimalno. Cak bi bilo prostora i za Uskokovica.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Istina je sto prica Sarac, morace neki stranac da se zabode na pleju a bekup ce biti krpljenje. Ja bih na bekup ganjao nekog penzosa kome je svejedno sta i koliko igra a da zna da smiri igru i razigra kog treba.
                            Do trenera je da nadje balans.
                            Moje neko vidjenje za centre, Ristic-Kuzmic i jos jedan koji ce igrati strec 5 sa sutem nesto sto je bio Bjelica, Thompson i taj profil igraca koji moze da rasiri igru i otvori reket a koji mogu i na 4 kad se cuva rezultat i trazi skok.
                            Ako dodje Radonja za centre se ne sekiram. Mnogo dranja ce biti na Ristica zbog odbrane, ali ce nauciti.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Budzet ce biti manji svim timovima. Sto znaci da ce cene igraca morati da padnu. Pogotovo ako Kina zavrne slavinu sledece sezone. Jbg, ja kapiram sta ti pricas, ali i dalje mislim da svaka ekipa ima prostora za dva dobra pleja koji igraju po 20 minuta. Pogotovo sa ovolikim brojem utakmica po sezoni.

                              Ja bih voleo tandem Nedovic-Kalnietis. Nedoviceva cena trenutno nije preko 500-600k, a Kalnietis sa 34 godine moze da dobije 200-300k maksimalno. Cak bi bilo prostora i za Uskokovica.

                              Kalnietis ne vredi te pare, pogotovo sto nije uspeo sa Lokomotivom da prodje ni prvi nivo Cipiripija.
                              Drugo , Litvanci ne dolaze u Srbiju niti ce ikdada doci. Nepisano pravilo za njih.

                              Neka se budzeti smanje i za 30 % svim timovima, pitanje je da li ce i igraci pristati bas na smanjenje svojih ugovora za citavih 30 %. Koliko sam danas uspeo da vidim Kalates je uspeo da ubode odlican ugovor sa Barsom, cak bolji nego sto je imao u Pao.
                              Tako da ta prica ne pije bas vodu da ce ovi veliki da ustede na skupim igracima, pre ce ovim koji si igrali za srednje ili nize plate biti skracivani ugovori.
                              Ali ako nam je cilj da imamo sve domace igrace uz dva do tri stranca, sumnjam da cemo dva mesta za stanca potrositi na playmakerima.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Kalnietis ne vredi te pare, pogotovo sto nije uspeo sa Lokomotivom da prodje ni prvi nivo Cipiripija.
                                Drugo , Litvanci ne dolaze u Srbiju niti ce ikdada doci. Nepisano pravilo za njih.

                                Neka se budzeti smanje i za 30 % svim timovima, pitanje je da li ce i igraci pristati bas na smanjenje svojih ugovora za citavih 30 %. Koliko sam danas uspeo da vidim Kalates je uspeo da ubode odlican ugovor sa Barsom, cak bolji nego sto je imao u Pao.
                                Tako da ta prica ne pije bas vodu da ce ovi veliki da ustede na skupim igracima, pre ce ovim koji si igrali za srednje ili nize plate biti skracivani ugovori.
                                Ali ako nam je cilj da imamo sve domace igrace uz dva do tri stranca, sumnjam da cemo dva mesta za stanca potrositi na playmakerima.
                                Pa ko ako ne Nedovic? Od domacih igraca ne vidim cak ni bek ap pleja da je dostupan. Pefi nece u Srbiju(ta prica Kruzi godinama unazad), Teo i Jovic pod ugovorima, Nikolic grobar, Peno, Avramovic, Radicevic nisu materijal... Ove fmp plejeve ne bih ni da pominjem.

                                Comment

                                Working...
                                X