Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zo i Derik su sušt kvalitet.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Moram da pohvalim Sakotu. Vide se tu neke akcije u napadu koje nismo gledali ranije, a i patuljku je redukovao minutazu.
      Nemojmo preterivati. Vezale se dve pobede ali osim redukovane minutaže Čovića ne vidim krucijalno promene od ranije. I dalje je Zvezdina igra bazirana na jakoj odbrani i kada ste tu u elementu možete sa svakim na crtu.

      Comment


      • Šakota konačno reagovao kako treba, vratio Lorenca na vreme.

        Vraćamo se u brobu za top 8.

        Da utefterišem još 40 'iljade evrića što je ukupno 200 'iljade do sada.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Odlicna odbrana na perimetru. Ovo je sad druga prica, jos da se vrati Kuzmic i to je jezivo. Sad smo verovatno i defintivno posle ovog kola njabolja odbrana EL. Ubedljivo njabolja odbrana sutaza tri poena, ovo smo sad doktorirali. Uspon Zvezde dolazi sa usponom L Brauna, covek sad igra jako ozbiljnu kosarku.
          Pa do juče j3 bio najgore pojačan je u istoriji. Terali ste ga samo tako.
          Vi ste ko i Mi. Verovatno vam sada samo nebo granica a kada se izgubi prva sledeća biće jadikovanja i kukumačenja na sva zvona.

          Comment


          • Ова екипа + плеј, повратак Стратоса и Кузмић на 100% је једина шанса да се спаси сезона.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Šakota konačno reagovao kako treba, vratio Lorenca na vreme.

              Vraćamo se u brobu za top 8.

              Da utefterišem još 40 'iljade evrića što je ukupno 200 'iljade do sada.
              Stojanče Zvezdin blagajnik [emoji23][emoji23][emoji23]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Pa do juče j3 bio najgore pojačan je u istoriji. Terali ste ga samo tako.
                Vi ste ko i Mi. Verovatno vam sada samo nebo granica a kada se izgubi prva sledeća biće jadikovanja i kukumačenja na sva zvona.
                Kad su porazi kukanje, kad se pobedjuje radost. Ne znam kod koga je drugacije?? Lorenzo je odigrao po meni sad najbolju partiju od kad je u Zvezdi. Spajao je centre sa kosem, sto do sad nismo vidjali. Uzima neke da kazem svoje suteve, a ono najbitnije kod svih igraca, generalno poslova na svetu, bilo kog, dobio je samopuzdanje..

                Vise sam iznenadjen sa dobrom partijom D Brauna, meka ruka, pre je ciglario previse, on je i kljuc nastavka sezone ako ovako nastavi.

                Uostalom moras da razlikujes kritiku i pljuvanje. Licno sam pljuvao samo Alimpijevica i mladog Covica. Ovo ostalo je kritika, bitna razlika.

                Sad krece lozenje za F4 F8 je u tefteru. Kad bi, eh kad bi doveli jos nekog pleja....kupio bi karte za F4 (lozenje max )

                Tri pobede za redom, videcemo sta i kako. Idu sad nesto laksi mecevi, treba dobijati kuci, to je kljuc sad.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Izuzetno bitan napad na 69:65 i iznuđena lična i bacanja Lorenza. Tad su manekeni definitivno pali psihološki.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Stojanče Zvezdin blagajnik [emoji23][emoji23][emoji23]
                    Da ne zaboravimo i 200 'iljade evrića od tv prava.

                    Eto evrića da se skloni Fića i dovede plej da bi sve bilo okej.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Najveći Zvezdin dobitak je Derik Braun.

                      Biće jebeno za sve ako se on razigra.
                      Da ga zdravlje posluži da i mi malo uživamo kad trpa za sve pare.

                      Comment


                      • Lorenco 21 poen, 7 asistencija i 4 skoka.

                        Comment


                        • Nema lozenja, ali ova ekipa ako se poslozi i dovede jos jedan dobar plej moze da bude bas zajebana u EL i da se posiba za taj f8. A kroz plej-of ABA treba da se proseta kao kroz dvoriste.

                          Comment


                          • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kad su porazi kukanje, kad se pobedjuje radost. Ne znam kod koga je drugacije?? Lorenzo je odigrao po meni sad najbolju partiju od kad je u Zvezdi. Spajao je centre sa kosem, sto do sad nismo vidjali. Uzima neke da kazem svoje suteve, a ono najbitnije kod svih igraca, generalno poslova na svetu, bilo kog, dobio je samopuzdanje..

                              Vise sam iznenadjen sa dobrom partijom D Brauna, meka ruka, pre je ciglario previse, on je i kljuc nastavka sezone ako ovako nastavi.

                              Uostalom moras da razlikujes kritiku i pljuvanje. Licno sam pljuvao samo Alimpijevica i mladog Covica. Ovo ostalo je kritika, bitna razlika.

                              Sad krece lozenje za F4 F8 je u tefteru. Kad bi, eh kad bi doveli jos nekog pleja....kupio bi karte za F4 (lozenje max )

                              Tri pobede za redom, videcemo sta i kako. Idu sad nesto laksi mecevi, treba dobijati kuci, to je kljuc sad.
                              Šalim se malo. Svi smo isti i u porazu i pobedi. Ne znamo za sredinu.

                              Koliko lakši mečevi? Dolazak Baskonije pa odlazak na noge aktuelnom šampionu i zatim ogled sa Oly-jem ne mogu svrstati u te lakše. AL sada se lakše diše za vas.

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Nema lozenja, ali ova ekipa ako se poslozi i dovede jos jedan dobar plej moze da bude bas zajebana u EL i da se posiba za taj f8. A kroz plej-of ABA treba da se proseta kao kroz dvoriste.
                                Baš da će biti šetanje i neće. Kao i većina ne možete u kontinuitetu ponavljati ovakva izdanja. A itekako ste ranjivi što su tri derbija ABA lige i potvrdile.

                                Comment

                                Working...
                                X