Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a R View Post
    Sami protiv svih,pa ti bude drago nekako, ponosno ,dostojanstveno i plus drcnije i snaznije.
    Koja je to privilegija voleti i navijati za zvezdu,drago mi je sto sam deo familije najponosnije na svetu.

    @losmi ,prijatelju, iskuliraj samo malo.Red je burazeru.
    Na sta konkretno? Sta sam sad uradio?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Шта мислите - хоћемо ли видети најбоље рангираног судију, Белошевића, у петој? Вреди ли надати се или ће опет смућкати неки хрватско-словеначки коктел?

      Comment


      • Istrpi bar par dana,pa nastavi ono sto vrtis zadnjih 5 meseci.Pridruzicu se i ja obecavam.

        Comment


        • Originally posted by L a z a R View Post
          Istrpi bar par dana,pa nastavi ono sto vrtis zadnjih 5 meseci.Pridruzicu se i ja obecavam.
          Pa pohvalio sam Tomica, rekao nesto o igri i to je to..Uzecemo titulu, ne brini..Bice tesko,ali je finale...Po meni super, majstorica kod kuce..steta za stratosa i reglanda ali ovo ako dobijemo Tomic moze mnogo....mnogo je na ulogu, ali to je i car ove igre i sporta..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pa pohvalio sam Tomica, rekao nesto o igri i to je to..Uzecemo titulu, ne brini..Bice tesko,ali je finale...Po meni super, majstorica kod kuce..steta za stratosa i reglanda ali ovo ako dobijemo Tomic moze mnogo....mnogo je na ulogu, ali to je i car ove igre i sporta..

            Zao mi sto nisam toliko pismen,kao covek na nekim tamo drugim stranama,ali rekao je i vise od onoga sta ja mislim.Alal mu q..
            Ako sam prekrsio neka pravila izvinjavam se domacinima.
            Last edited by L a z a r; 19-04-19, 23:35.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Pa nema ko da ga cuva, a nida ga umori u odbrani sto bi mogao Regland..lako se kurciti na ovom filipu,davidovcu pa cak i lazicu koji igra bas lose...nasi bekovi su uzas defanzivno...ipak je on klasa od igraca za ove nase....
              Svi nasi ispistase na Reglanda za uzasnu igru u odbrani, a ti bi bas da Regland zaustavi Kola? Stavise, u velikom broju situacija su njihove plejeve cuvali Lazic ili Dobric pa se nesto nije primetila razlika.

              Originally posted by LosmiSK View Post
              Da naglasim da Tomic moze biti dobar trener ako dobije ovu seriju..jbno bez dva najbolja igraca. ..
              Veruj mi da ce on ostati isti trener kako god da se zavrsi ta utakmica. Ono sto ce se promeniti je to sto cemo samo mi saznati koje su to njegove trenerske sposobnosti. Ili mozda necemo, jer je mnogo lakse svakom treneru igrati u prepunom pioniru, nego na strani... gde se bas i nije proslavio, mada mislim da smo s obzirom na kapacitete odigrali 2 solidna meca u Podgorici.

              Originally posted by LosmiSK View Post
              ..Uzecemo titulu, ne brini....
              Uf, trebalo bi da se brinemo, posto si to rekao i prosle sezone.

              Comment


              • Tomic je dobar. Ima mjesta za napredak, ali za prvu solo sezonu jako dobar. E sad, bilo je situacija za vjerovali ili ne ali igraci se nisu drzali dogovora (sto je opet do trenera). U sustini ima ono sto je potrebno za Zvezdu, prilicno se dobro nosio sa pritiskom, bez dva najbolja igraca. Ako nastavi da raste mi smo na konju.
                Roster nije najsrecnije slozen ali kad vidim ko nam je pljuvao igrace na prosloj (bemax) onda su mi jasnije neke stvari. U principu sam zadovoljan sezonom, ako se uzme ABA onda svaka cast svima pa da se u junu sastanemo i radimo scouting Za kls razigrati Ristica i Nenadica, Radanov ako zeli jos bolje. Faye i Beron mogu i na odmor.

                Comment


                • Sta mislite, hoce se osetiti umor nekih igraca u petom mecu usled povecane minutaze? Konkretno, nisam siguran na sta ce Faye da lici u petom mecu posle ovolike minutaze danas/juce.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by blond View Post
                    Sta mislite, hoce se osetiti umor nekih igraca u petom mecu usled povecane minutaze? Konkretno, nisam siguran na sta ce Faye da lici u petom mecu posle ovolike minutaze danas/juce.
                    Faye je fizicki najspremniji igrac ABA lige. Prosle godine je imao veliki br utakmica od 30+ min a cini mi se dvije od po 40 i laganica, jednu sam tu gledao.
                    Sigurno da ovakvu partiju u napadu nece pruziti (da pruza u kontinuitetu ne bi bio unknown u 34) ali za odbranu ne brinem. Ne znam, po meni, bolji smo tim, ali ima ona Cibona utakmica nece mi iz glave. Kad te ama bas nista nece i sve sto probas sve gore od goreg.
                    Ajde Raglenda nekako i da zamjenimo ali one zute minute sto nam se desavaju tu fali Stratos.
                    Cola rijesiti ne mozemo, mozda iskakanjem ali ako Faye izrotira da sacuva reket E.Klark osta sam. A to da se uvjezbava nema kad. Vazno je izaci na sut svakome sa rukama u vis i dobro graditi kos. Bice to ok, ne vjerujem da moze drugacije.

                    Comment


                    • Jesam reko krasce i krali su sad opet Javor nek sudi petu utakmicu.

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        Jesam reko krasce i krali su sad opet Javor nek sudi petu utakmicu.
                        Ajk ceka sa posudom za hranu pored vrata.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Da docekamo Repesu kako zasluzuje u Ponedeljak. Vidim kaze,, treba spustiti loptu,, Kasno si se setio.
                          Pokazimo da je,, atmosfera linca,, bilo kao pozoriste u odnosu na ponedeljak


                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Da docekamo Repesu kako zasluzuje u Ponedeljak. Vidim kaze,, treba spustiti loptu,, Kasno si se setio.
                            Pokazimo da je,, atmosfera linca,, bilo kao pozoriste u odnosu na ponedeljak


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Hleb, so, seljancica u narodnoj nosnji?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Hleb, so, seljancica u narodnoj nosnji?
                              Cvece, izvinjenje itd, itd

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by ivica14 View Post
                                i opet ovaj sudija iz srbije sudi 3sek u reketu
                                nije nikolic, nego petek. mada i ovaj nas majmun nije mnogo bolji. tehnicka klupi ide na njegov racun.

                                Comment

                                Working...
                                X