Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krsten plej i krsten centar pa da igramo, sjebali nas pangos i nnoko...ovako igramo totalno bezidejno, jadno, slabo, bezveze

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Da daaa, milke canic, hau jes nou...nba je svetska elita, el je deugo po snazi takmicenje na svetu, kao i loga evrope tako da jbg, to je to
      Aj nemoj da me nerviras. Poserem se ja na FK. Zabole me kurac za njih.

      Comment


      • Najveći problem ovog tima je Obradović, pa onda sve ostalo.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Manimo fudbalere, oni su posebna priča.

          Dobro će nam doći ova pauza u košarci.

          Comment


          • Lazić uspeo da uđe u negativan prosečan indeks u EL. Čak je i Tatin sin bio bolji.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Samo sam čekao kad će neko početi da poliva govnima Obradovića. Polako bre, biće još poraza i pobeda, pa neće posle svake pobede da bude genije a posle poraza neznalica. Lojd je u maloj krizi i to će proći alči i njemu treba podrška.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Samo sam čekao kad će neko početi da poliva govnima Obradovića. Polako bre, biće još poraza i pobeda, pa neće posle svake pobede da bude genije a posle poraza neznalica. Lojd je u maloj krizi i to će proći alči i njemu treba podrška.
                Hajde reci mi kako ti vidiš dosadašnju ulogu Obradovića? Kakva je njegova ideja i koncepcija igre, i kako je to sproveo na terenu? Kako vidiš njegovo vođenje utakmica i nalaženje uloge igračima? Koliko je tim napredovao od avgusta? Koji su igrači i koliko napredovali od avgusta?

                Kako vidiš selekciju i doselekciju tima?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Meni uopste nije problem poraz, nego to sto kad ne damo dvocifren broj trojki nemamo alternativu u napadu. Pik igra 0, ne postoji. Ok jasno mi je da to nije Sasin trejdmark, ali majku mu igraj neku akciju na centra a da nije alej ap za Terija.

                  Odbrani ne zameram nista generalno. Veceras nismo imali snage i to je to. Ali u napadu smo totalno bezidejni. Kad Loyd ne podivlja i stane sut, mi smo totalno bezopasni. Ja sam bas zabrinut.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Ugledajte se na fudbalere.
                    Koliko ovo zvuči jezivo hahhah ali nažalost istinito
                    Doduše u basketu bar derbije dobijamo

                    Comment


                    • Rotacije u odbrani su večeras bile na nivou basketa kog gimnazije.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Kada si ograničen budžetom onda imaš i skraćene mogućnosti i manji izbor. Roč je penzos i to je svima bilo jasno, još nekako može u ABA ligi (apsolutno mi je nejasno zašto je doveden osim ako je jeftin).
                        Sigurno da je na ovakvu unutrašnju liniju trebao plej kome je tm p&r igra (po meni) ali je SO trener i on drugačije sagledava stvari.
                        Moje mišljenje je i da je Bili bolji šuter od Lojda ali nije kompletniji igrač, kao i da Lojd nije igrač koji će biti lider tima.
                        SO fura veliki broj izmena kako bi podržao i održao intenzitet odbrane, neki put to i ne uspe jer sa druge strane terena nisu veverice. Košarka je to, lep sport i svaka sitnica može da prevagne. Možda SO nije to što mi želimo ali nama ne bi ni Laso valjao.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Rotacije u odbrani su večeras bile na nivou basketa kog gimnazije.
                          Razlika je sto je ovo jedini mec gde je odbrana bila totalni kurac, a napad je u kurcu mnogo cesce.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Kada si ograničen budžetom onda imaš i skraćene mogućnosti i manji izbor. Roč je penzos i to je svima bilo jasno, još nekako može u ABA ligi (apsolutno mi je nejasno zašto je doveden osim ako je jeftin).
                            Sigurno da je na ovakvu unutrašnju liniju trebao plej kome je tm p&r igra (po meni) ali je SO trener i on drugačije sagledava stvari.
                            Moje mišljenje je i da je Bili bolji šuter od Lojda ali nije kompletniji igrač, kao i da Lojd nije igrač koji će biti lider tima.
                            SO fura veliki broj izmena kako bi podržao i održao intenzitet odbrane, neki put to i ne uspe jer sa druge strane terena nisu veverice. Košarka je to, lep sport i svaka sitnica može da prevagne. Možda SO nije to što mi želimo ali nama ne bi ni Laso valjao.
                            SO i mi smo mera. Niti on moze bolje od nas niti mi bolje od njega. Samo treba da raste i da se prilagodjava vise, brze i bolje. Ja se nadam boljoj igri uz jednog boljeg pleja i eventualno boljeg centra. Ova ekipa to zasluzuje.

                            Comment


                            • Veoma često u svim takmičenjima imamo tragikomičnu rotaciju na igračima koji su u ćoškovima.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Uzdam se u to da NČ zna više košarke nego što mi mislimo.

                                Comment

                                Working...
                                X