Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/sonofchickenboi/...15157713084417


    Pozdrav za posteno sudjenje u EL!!!

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      https://twitter.com/sonofchickenboi/...15157713084417


      Pozdrav za posteno sudjenje u EL!!!
      AAAuuuuuu pa ovome je cijelo stopalo napolje.... minimum 46, 47 broj patika....

      Comment


      • Navikli smo na kradje, ali ono juce je divno bilo i prosto neverovatno. PG nam treba kao leba,ali ako ga dovedemo da bude tu i sl sezone,ako nema takvog ne treba ni dovoditi jer ne bih preziveo jos jednog zapustenog i raspalog pleja.

        Igra po meni nije bila toliko dobra i ako smo dobili Real. Ogi je odigrao odlicno i zasluzio je ovu partiju a si znamo moje emocije prema njemu. Ipak nedopustivo je da je on najbolji asistent sa tri asistencije i da nam je ratio 10-14 asistencije-greske.

        Kolom i Volden jedna asistencija, mit o Davidovcu kao sekundarnom pleju itd..

        Ono sto je pozitivno sinoc bilo je timska igra u odbrani i sto se vidi maksimalna posvecenost igraca, ali nije juce bila partija koja bi trebalo da nas raduje, posebno sto nismo opet poslenjih 5mnuta odigrali dobro, vec uzasno, kapiten nas je umalo kostao pobede i ako je odigrao dobar mec

        Sta znaci imati trenera vidi se u odnosu Rit-JOB, sto je Radanov bez problema uzeo osam suteva, sto je uveo serpsku petorku da brani zadnji napad i dao je Radanovu da bude na terenu....

        I ako nam fale Loyd,Nkoko..bice tesko kad dodju na teren jer ce opet doci do pretumbacije u rotaciji...meni je njabitniji mec u Baru da vidimo gde smo...EL je nazalost davno izgubljena i treba vidti kako odigrati protiv Mornara u Baru sto je veci izazov nego ono juce ma koliko cudno zvucalo.

        Raduje samo 26poena Reala za dva poena, vrhunska,elitna odbrana...ali jasno da nam bas napadacki puno fali Loyd. Steta sto Dejo tu nije od pocetka, bas velika steta...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Mnogo volim nas ciganje pre samo tri dana smo pukli 20 razlike od Valensije atmosfera na forumu bila kao da je smak sveta, niko ne valja, sve je crno, a danas raspodija u toku.

          Comment


          • Ne pobedjuje se Real u Madridu svakodnevno. Jbg moras nas razumeti. Ima mnogo stvari sa kojima ni ja nisam zadovoljan ali mislim da idemo u dobrom smeru. Mnogo nam fali taj prvi plej. Nadam se da ce uskoro. On i povratak Lojda ce resiti ove probleme sa presingom

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Mnogo volim nas ciganje pre samo tri dana smo pukli 20 razlike od Valensije atmosfera na forumu bila kao da je smak sveta, niko ne valja, sve je crno, a danas raspodija u toku.
              Nije bila atmosfera kao da je smak sveta nego se samo žestoko kritikovalo.

              I treba tako, nema bre tu trte mrte, cile mile, samo će se razmaziti i biti još gori.

              Radonja je posle Valensije sigurno arlaukao tako da su plafoni pucali.

              I evo vidimo rezultat toga. Fanatična borbenost i pobeda protiv Reala.

              Ucvikali se pa tražili da se registruje 20:0 za njih.

              Pa kako ih bre nije sramota?

              Na početku utakmice odmah se videlo da im kolena klecaju.

              I njihov strah nam je pomogao da na kraju pobedimo.

              Comment


              • Šarac, Lojd je krenuo s treninzima, kad se očekuje na terenu?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • To verujem samo Radonjic zna. On je krenuo sa individualnim treninzima ali smo mi na turneji u Spaniji. Jos ga Radonjic nije video na terenu a skoro je mesec dana tu. Mozda se upoznaju na danasnjem treningu
                  Meni je veca misterija Noko

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Šarac, Lojd je krenuo s treninzima, kad se očekuje na terenu?
                    Pricao je Covic o tome na Sputnjiku, to je ono sto nista ne znaci to sto je dobio negativan test a da ostala testiranja nisu dobra pa postoji rizik od komplikacija kasnije. Simon je bas nadrljao a bio sve vreme negativan, Loyd nikakve simptome nije imao ali rezultati posle negativnog testa koji su vezani za opste zdravlje a tek za sportske napore su bili ispod minimuma da bi mogao da nastavi za sportskim aktivnostima. Zasto je to tako bilo, jbmliga, svako na razlicit nacin reaguje. Otuda i moje pisanje da nema nikakve teorije zavere niti da nas medicinski tim ima bilo kakve veze sa oporavkom Loyda , nije to zub pa ga boli, ajde da ga izvadimo ili plombiramo pa je fit.
                    Individualni rad koji su imali igraci u Beogradu, ne znam sa kim su radili, po kom programu, koliko je sada spreman za petak i on i Noko, stvarno ne znam. Borisa je ostao u Beogradu jer nije bio u kombinaciji za 12 kao i Simonovic iz dobro poznatih razloga.

                    ja bih voleo da zaigra, videcemo kako ce kada se sutra okupe i krenu sa treninzima koliko je spreman za dalji rad i ful implementaciju u ovaj tim.

                    Noko, onaj pokusaj sa njim na ABA ligi je bilo samo da se pokaze i njemu a i ostalima da nije spreman za takmicarsku kosarku. Mora da dosta radi na mnogim stvarima da bi se ponovo vratio u takmicarski ritam. Na kom je nivou sada i kada ce to dostici to ne znam. Mislim da niko i ne zuri sa njim posto smo videli da je Job i Kuzmic tu poziciju za sada sa manjim ili vecim uspehom da pokriju , Reath se izborio za svoju minutazu tako da nemamo tu neku paniku da mora po svaku cenu da ubacujemo nespremnog igraca, a moze da bude faktor iznenadjenja kada bude bio spreman i uvede se u sastav.

                    Cinjenica da su mnogo radili sa Vukmanom ovih dana na podizanje fizicke spreme, imali smo dosta vremena u Beogradu, sledi period kada cemo biti van Beograda pa nece biti vremena. Dupli program EL sledece nedelje.
                    Last edited by Šarac; 19-01-21, 09:54.

                    Comment


                    • Last edited by Samo Zvezda; 19-01-21, 11:43.

                      Comment


                      • https://www.euroleague.net/news/i/b9gu6p3htluwh6c9

                        . Radanov played most of his 11 minutes before the middle of the third quarter, but came in as a defensive replacement late and clearly bothered Jaycee Carroll's point-blank baseline attempt to force overtime in the waning seconds, which missed.
                        And forward Ognjen Dobric spent almost 7 minutes more on the floor than any Zvezda player as the team's glue guy on defense and second-best scorer, with 13 points.

                        But when your defense doesn't let any Real Madrid players score more than 11 points on their own floor, well... when's the last time you heard of that?

                        This Zvezda team looked very familiarly troublesome on Monday, a throwback to the same ones that had the reputations of giant-killers under Radonjic. Other EuroLeague teams should take note.

                        Comment


                        • Comment


                          • Zao mi je sto nije doziveo pun Pionir kao trener. Nadam se da ce biti prilike. Uz bolji strucni stab.

                            Comment


                            • Lojd od leta u Realu ili Cska lepo nisam ni ocekivao da moze ostati kod nas.

                              Comment


                              • Loyd ce moci da bira EL ponude na leto, a povratak u Spaniju ne bi bio neocekivan po meni.

                                Real za koji vidimo danas da se vec interesuje svakako ceka rekonstrukcija spoljnih pozicija posto su Kerol i Fernandez u godinama (Fernandez i sa velikim problemima sa povredama), prvi plej im otisao, Ljulj u padu, a Laprovitola se cini nedovoljnog kvaliteta za njihove ambicije.

                                Prakticno imaju po meni kao sigurne na pozicijama od 1 do 3 Abaldea (koga su platili Valensiji 1.5 milion proslo leto) i ovog mladog Alocena.

                                Comment

                                Working...
                                X