Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Nisam stigao da gledam. Mogao sam ocekivati ovakav ishod bila je ogromna potrosnja a dolazimo na noge Efesu kojo je brutalan unazad tri godine.
    3 utakmice u 5 dana + putovanje, nije to ni moglo bolje da izgleda.

    Joj nemoj tako , pa to se sve zaboravlja, oni su profi, putuju avionom, nisu u rudniku, imaju svi sestocifrene ugovore, bla bla truc. Utakmica je u jednom trenutku bila neobaveznija nego kada se mi skupimo na rekreaciji 5 na 5 pa resimo da prekinemo termin sto pre jer nam se zuri na pivo, Od nekom planu igre oba tima u 4/4 je suvisno i pricati, sve je jasno kada u 4/4 ne znam da je bilo dva faula od obe ekipe. Ukupno smo imali 10 bacanja od cega dva u poslednjoj sekundi utakmice.
    Ovaj sistem koju je Djordi zamislio ce vrlo brzo dovesti do toga da nikoga nece interesovati liga gde 11 klubova se bori za 8 mesta, od cega su 6 skoro sigurna, oni iz donjeg dela tabele ce odradjivati sezonu do kraja i cuvati se povreda i koristiti putovanja da se donese rodjacima neki gift iz inostranstva.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Cisto da vas podsetim kako Radonja radi i kakva mu je taktika do kraja ove sezone koja je za nas bitna zna se kada.

      U sezoni kada smo usli u Top 16 posle izgubljene sanse da prodjemo dalje u playoff, mi smo odigrali taj deo 4/10, izgubili sve sanse posle poraza od Zalgirisa kuci ( 0-19 sut za 3) , i svu paznju usmerili na polufinanlu i finalnu seriju aba lige. Kao sto je svima poznato, bili smo najbolji kada je bilo najvaznije, tako da opustencija do kraja ove El sezone, nista se tu rezultatski nece promeniti, ako doguramo do ALIMPIJEVIH I SAKOTINIH 11 POBEDA, nogom u dupe da se udaramo. Plan treninga i fizickih opterecenja kao i tempiranje forme tima i igraca ce biti usmeren za sredinu aprila.

      Do tada uzivajte u postovima naseg LosmiSka.
      nee,nego smo imali sanse za top8....Dobar Rit na postu
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Do tada uzivajte u postovima naseg LosmiSka.
        Kako, na suvo?
        Nudis li neki alkohol, vutru ili bilo koje pomagalo ili hoces da nas mucis sa ovim na strejt?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Kako, na suvo?
          Nudis li neki alkohol, vutru ili bilo koje pomagalo ili hoces da nas mucis sa ovim na strejt?
          Ti ako si popio casu piva u zivotu to je bilo verovatno za 18 rodjendan kad su ti uvalili mesto soka od jabuke pivo elem jasno je Sarcu da su planovi oko EL ove sezone izgubljeni i ako je gazda obecao vrh EL.

          Najveci problem su uzasni rezultati u Evropi poslednjih godina...cak smo i u EC igrali reakreativno sto je velika sramota bila onda...to sto pricaju o velikih ''11''pobeda je tek smesno..to su sve 14-16 mesta i nismo odavno neki faktor u EL.

          Ono sto je najgore pola ljudi ne zna ni ko je sportski direktor, menadzment kluba je na nivou jbs mi sve ne znam ni koga bih uporedio...Sistem nam je los..organizacija se zasniva samo na principu koliko drzava da, pa cemo naci nesto preko Vatrogasca ili vec nekako...

          Mi smo zbog imidza kluba i nekog crnog skautinga Petruseva trebali odavno uzeti...nisam siguran koliko ce i sledece sezone biti mesta za mlade...meni je iskreno muka kad gledam matore izlupine koje vise nemaju 1% sanse da napreduju u karijeri.

          Za ovih 5-6g mi jos nismo izasli iz opanaka,klub ne raste vec stagnira..i nasa je sreca jedino sto psihopata baca para koliko treba i ne pita za cenu...

          Skauting: Nnoko van 6m, Kolom-out 6meseci, Rocesti-uzas..Hal- mislim da u Mursiji ne bi bio prvi plej...Volden je zabod kao i Loyd ali mnogo pre trenera...Kuzmic,Simonovic,Lazic na dve godine...

          Davidovac ako sl godine ne zategne telo poslao bih ga u Radnicki basket jer prebledi posle 20m igre...

          Generalno secam se Dejovog prvog mandata i kako su svi igraci rasli tokom sezone,nesto novo vidis...sad..sve isto,ne rade uopste na sebi tokom leta i pauza.

          O Borisi da ne pricam,on je zaboravio sam sebe a ne mi njega...lici mi na lika koji je ponavljao 5 razred osnovne skole...

          Sl sezone Loyd odlazi, tj odlaze opet svi manje i opet sve nanovo..ja jesam za restart,ali da malo pomerimo ove domace princeze koje vec 3-4g statiraju.

          Ovo je bila idealna sezona da semalo podmladi tim i da sansa igracima koji bi mogli da napreduju u karijeri...ovo je sve vec vidjeno i limitirano kao terasa..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • A sta sad, takmicimo se ko vise pije - taj je veci baja? Ocemo i da u koznim jaknama obaramo ruke u gajbu piva (smisljam sta sve moze da nam pomogne da bi uzivali u Losmijevim postovima)?

            Nego stvarno ko je sportski direktor... Cabarkapa bese? Koje su njegove odgovornosti?

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              A sta sad, takmicimo se ko vise pije - taj je veci baja? Ocemo i da u koznim jaknama obaramo ruke u gajbu piva (smisljam sta sve moze da nam pomogne da bi uzivali u Losmijevim postovima)?

              Nego stvarno ko je sportski direktor... Cabarkapa bese? Koje su njegove odgovornosti?
              Čabarkapa je u Feneru kod Igora. Ako se ne varam.

              Comment


              • Moram priznati da mi se ovakav sistem takmičenja ne svidja. Preveliki troskovi koji se gomilaju, previše je utakmica gdje se lade jaja, prevelika razlika u budzetima. Mi sa publikom i malo na zelju i agresiju mozemo i do top 8 nekad al to je to. Ono prije mi je bilo bolje, lakse do PO, jos ako imas srece na zrebu pa los dan favorita moze i dalje... Al mana sto nema utakmica dovoljno. Ne znam bas je kosarka u problemu, evropljani ne daju pare za to ovde je fudbal ćaća

                Comment


                • Pa nek’ Djordi fura timove tipa Efes, Asvel, Himki, Bayern.... Zna se ko voli kosarku i ko ce da puni hale. Propasce ovo samo od sebe.
                  Last edited by Storm; 27-01-21, 15:53.

                  Comment


                  • Gledajući ovaj Kubanj i njihove strane igrače, naročito centre, bude mi sve jasno oko JOBa.

                    Laki@
                    Isto važi i za tvog ljubimca i njegove odbrane i blokova. Ono može da prodje samo kod ovih naših Jurasa, Milivoja...
                    Last edited by L a z a r; 27-01-21, 18:26.

                    Comment


                    • Sutra Asvel sta mislite ja ocekujem pobjedu mada ove sezone me nista od nasih kosarkasa nebi zacudilo.

                      Comment


                      • Bilo bi previše da izgubimo.

                        Očekujem pobedu.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Joj nemoj tako , pa to se sve zaboravlja, oni su profi, putuju avionom, nisu u rudniku, imaju svi sestocifrene ugovore, bla bla truc. Utakmica je u jednom trenutku bila neobaveznija nego kada se mi skupimo na rekreaciji 5 na 5 pa resimo da prekinemo termin sto pre jer nam se zuri na pivo, Od nekom planu igre oba tima u 4/4 je suvisno i pricati, sve je jasno kada u 4/4 ne znam da je bilo dva faula od obe ekipe. Ukupno smo imali 10 bacanja od cega dva u poslednjoj sekundi utakmice.
                          Ovaj sistem koju je Djordi zamislio ce vrlo brzo dovesti do toga da nikoga nece interesovati liga gde 11 klubova se bori za 8 mesta, od cega su 6 skoro sigurna, oni iz donjeg dela tabele ce odradjivati sezonu do kraja i cuvati se povreda i koristiti putovanja da se donese rodjacima neki gift iz inostranstva.
                          Pa sta hoces ti? Da Zveza krene sa 5 pobeda vise? Koje nama kriv sto nemamo privatna ulaganja i vise novca...

                          Novac evropskoj kosarci mogu doneti samo velike zemlje, a ne sigurno Srbija..i to je poenta...znam da je lako kad ti drzava baca na kamaru pare, ali te pare koje trose ostali klubovi nisu drzavni i oni hoce nekad neki povrat.

                          Zato Djordi pokusava da zainteresuje klubove iz velikih i jakih drzava...mi smo skroz nebitni..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kako sad pare donose velike drzave...a Peja? Ja se bas ponadao da kad nas on privatizuje da ce da krene med i mlijeko.

                            Ozbiljan povrat ce da dobije Barsa od 28 miliona evra duga.
                            Last edited by mmajstor; 28-01-21, 18:15.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Kako sad pare donose velike drzave...a Peja? Ja se bas ponadao da kad nas on privatizuje da ce da krene med i mlijeko.

                              Ozbiljan povrat ce da dobije Barsa od 28 miliona evra duga.
                              Barsu finansira sportsko drustvo, naravno da oni zele neki povrat...niko ne zeli da baca pare. Peja bi mozda i hteo da je ovo iole normalno drustvo, posto nije,onda je tu mag iz Zeleznika..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Barsu finansira sportsko drustvo, naravno da oni zele neki povrat...niko ne zeli da baca pare. Peja bi mozda i hteo da je ovo iole normalno drustvo, posto nije,onda je tu mag iz Zeleznika..
                                Nisam ispratio tacan podatak, ali mislim da je i FK Barselona u debeloj dubiozi a BC Barcelona je zvanicno oglasila gubitak 28 miliona eur. Eh sada nam ti "ekonomisto" objasni kako ce SD Barselona da zaradi i profitira na oba gubitasa dve najprofitablinije sekcije. Jel se razumes ti u matematiku, KK Barselona je imala za 28 milona eur vece troskove od prihoda???

                                I kkao ce Peja da nadje svoj interes ako Barsa koja je ime za nase SD ima gubitak blizu naseg petogodisnjeg budzeta.

                                Saberi se malo, pa se jjavi ponovo.

                                Comment

                                Working...
                                X