Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne uzmemo ABA zbog sina, vreme je da Covici odjebu iz Zvezde. Nek’ se izivljavaju u FMP-u. Sramotno sta rade.

    Comment


    • Sve što zdepasti zasere naravno da izaziva frustraciju i kod Tomića, ali pošto je sam odabrao da pojede žabu i sada mora da trpi, počeo je transparentno da tu lošu energiju istresa po mlađariji koji čekaju minute kao jadnici dok Kešelj glumi neko ludilo petnajs jebenih minuta...za šta li Kešelja razigravaš koj kurac?
      Last edited by Wingwalker; 19-01-19, 20:23.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Domagoja ću na avatar...

        Kako se userava u tatinog sina, fenomenalno ))
        Ako nađeš snimak postavi.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Ako ne uzmemo ABA zbog sina, vreme je da Covici odjebu iz Zvezde. Nek’ se izivljavaju u FMP-u. Sramotno sta rade.
          Mislim da je tu negde i granica, ne zbog ABA lige već zbog nepotizma.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Pitam se samo kako Tomic misli da osvoji ABA... Voleo bih da ga pitam i cujem odgovor, jer mi deluje kao sujetan, tvrdoglav, ali i dovoljno pametan covek koji je ceo zivot u kosarci.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ako nađeš snimak postavi.
              Sumnjam da će neko kačiti Hr Arenu...
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Zgadilo mi se sve iskreno.

                Dok ovaj rakun ne ode iz Zvezde necu vise ni gledati ni dolaziti na tribinu. Pa nek se nose, ne mogu vise.

                Comment


                • 18. april 2018.
                  Enis napustio Zvezdu, a Filip Čović se vratio!

                  Dilane ebote otac ludi...šta nam napravi?
                  Last edited by Wingwalker; 19-01-19, 21:58.

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Misliš da mi koji kritikujemo Tomića, jer neće da prizna da je mini Čo beskoristan, ne pružamo podršku timu? Naprotiv, tako dajemo do znanja da smo aktivni i da prilično pažljivo pratimo šta se dešava sa našim klubom.
                    Nije to poenta, već da je očigledno da bek ap pleja neće već od početka sezone, te da samo pisanje o junioru samo stvara nepotrebnu nervozu.

                    Imamo jednu opciju da prihvatimo to tako kako je, iz koje opcije se otvaraju dva puta, prvi da podržimo tim i Zvezdu kao što smo i uvek, pa kako bude jer smo nemoćni da utičemo ili da, kako je neko napisao, da bojkotujemo naš klub zbog nekog Filipa Čović gradskog vetrojeba i svirača u onu stvar.

                    Budimo pametni, do kraja uz Tomića i momke, pa na kraju kad se podvuče crta da sečemo glave, jer očigledno da je roster koji je trenutno na parketu u opticaju će vići sezonu do kraja, pa dokle stignemo, stignemo.

                    Comment


                    • Majko mila ko Goku kad baca kamehame talas



                      Spoiler

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post

                        Budimo pametni, do kraja uz Tomića i momke...
                        Ti momci već neko vreme pokušavaju da ublaže posledice upravo Tomićeve pametne odluke da ispoštuje familiju Čović. Da je to bila samo pogrešna procena na početku, do sada bi se prizvao pameti i sveo neiživljenog na par minuta.
                        Ali ako je Filip još uvek u timu samo zbog Tomićeve sujete i ako iz istog razloga ne želi da prizna da nam treba pojačanje i tako loptu prebaci na upravu, onda njegov problem izlazi iz sportskih okvira.
                        U tom slučaju dozvolite da budem glup do kraja u vezi podrške Tomiću...
                        a momcima uz jedan izuzetak, svako dobro.
                        Last edited by Wingwalker; 20-01-19, 11:00.

                        Comment


                        • Podrska Tomiću ,Filipu,Kešelju. . .

                          Comment


                          • Cirbes izgleda dobio Srpski pasos

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Pa i red je. Ako je neko trebao dobiti, to je on. Čovek ima nekretnine, roditelji mu imaju nekretnine ovde, o ženama da ne pričam
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Cirbes ima mentalitet kao Srbin. Neradnik je, voli da cirka, sabanise se i juri splavarke. Zasluzio je. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X