Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Da utefterišem još 40 'iljade evrića.



    Jok, za pohvalu je samo odbrana i fanatična borbenost naših igrača.
    Dodao bih i to sto smo konacno dobili jednu neizvesnu zavrsnicu...

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Au.....sve to dok ne spusti na 10 do 12 minuta je previše.

      Opet u drugom delu smo naglo pali u oba pravca dok je on bio u igri, sreća pa je Žalgiris u kanalu ala Fenerbahče.

      I da, Lorenco Braun, koga eto ne tako retko otpisuju mediji, verovatno zbog tatinog sina je večeras doneo pobedu, najbolji na terenu, ubacio i par teških šuteva, jednu trojku baš onako iz izgubljenog napada. Meni se on dopada.
      Idealan bek ap nekom ozbiljnijem el pleju.

      Comment


      • Hvala na informacji, znači nema pomaka osim što se knjiži pobedai evri. Još uvek smo na dnu rupe.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Hvala na informacji, znači nema pomaka osim što se knjiži pobedai evri. Još uvek smo na dnu rupe.
          To ne menja nista. U ponedeljak se sprema ‘docek’ i svaki ogorceni Zvezdas ce nadam se doci da izrazimo svoje nezadovoljstvo.

          Comment


          • Hotsport piše da je uprkos pobedi Gavrilu otkucalo vreme i da se čeka aminovanje Čovketa da se krene u ofanzivu na dva kandidata - Ćavi Paskvala ili Jurija Zdovca.

            Comment


            • Originally posted by Ivan9 View Post

              Pa realniji je Zeljko nego Paskval
              Trener koji je trenirao suparnicki klub i cija je godisnja plata oko 2 mil evra ti je realnija opcija od coveka cija je plata oko 600k evra?

              Comment


              • velika pobeda,najveća za sada. . . pohvale za trud i zalaganje,za odbranu. . ali napad. . MAJKO MILA?.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  To ne menja nista. U ponedeljak se sprema ‘docek’ i svaki ogorceni Zvezdas ce nadam se doci da izrazimo svoje nezadovoljstvo.
                  Kakav docek? Ako moze pojasnjenje.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Hotsport piše da je uprkos pobedi Gavrilu otkucalo vreme i da se čeka aminovanje Čovketa da se krene u ofanzivu na dva kandidata - Ćavi Paskvala ili Jurija Zdovca.
                    Zdovc je kesa od trenera,prodavac magle!

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Kakav docek? Ako moze pojasnjenje.
                      Hala, zvizdanje i iskazivanje nezadovoljstva. Bez pominjanja mama Vesne, bez pljuvanja i bez gadjanja. Dostojanstveno. Momci sa drugog foruma mogu vise da napisu, jer neki pisu i ovde.
                      Last edited by Storm; 21-11-19, 21:07.

                      Comment


                      • Tatin mali 16 min index -2 i sut iz igra 1/8, trojke 1/7.

                        Ej, onaj antitalenat sutnuo 7 trojki. Sta mi moramo da trpimo.

                        Comment


                        • filipe odlazi u ponedeljak iz sveg glasa

                          Comment


                          • Originally posted by From downtown View Post
                            Tatin mali 16 min index -2 i sut iz igra 1/8, trojke 1/7.

                            Ej, onaj antitalenat sutnuo 7 trojki. Sta mi moramo da trpimo.
                            Imao je u dva navrata da doda pas na 7 sec do kraja napada, ali ne, on stoji ispred igrača 5 sekundi i onda šutne nešto preko bloka gde naravno promaši.

                            Tužno je zaista što to moramo da trpimo.

                            Comment


                            • Каква сезона је ово могла да буде ово тешко да ће опет да се поклопи не да смо искористили не све шансе које су нам се нудиле он пао преко макабија па до барсе и асвела него пола од тих зицера ми би се овде као прави навијачи звезде бавилии калкулацијама ко да нам падне у топ 8

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Hvala na informacji, znači nema pomaka osim što se knjiži pobedai evri. Još uvek smo na dnu rupe.
                                Samo sto smo ovaj put natrcali na drugare u toj rupi. Kao onomad protiv Fenera.
                                Losa losa utakmica, prava antikosarka. Izdvojio bi neverovatnu zelju i kod nas i kod njih da upisu pobedu. Ovaj put smo mi imali vise srece. Mada ima i ono da sreca prati hrabre. Mi smo bili mnogo hrabri.
                                Lorenco ima visok plafon. Da sam ja neko u KKCZ ja bi mu odmah sad ponudio i ugovor za sledecu godinu. Na kraju ove sezone nece nam biti u dometu.

                                P.S.
                                Ja sam odusevljen kakvu potencijalnu odbranu moze da igra ovaj tim. Samo da se nekako resimo Gavrila. Koliko taj covek nema nikakav osecaj ko kako igra i koga bi trebalo da menja. Vec nekoliko puta mu se desava da odlican moment tima upropasti sablonskim izmenama jer je on tako nekako zacrtao da ce menjati. Deluje kao da ima neki podsetnik u telefonu koji mu signalizira kada su istekle predvidjene minute.

                                Comment

                                Working...
                                X