Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poenta cele price je da niko ne zna da kaze u cemu je on dobar. Ako je to napad, onda ne znam sutiramo za dva 49, drugi treci u EL od nazad..najgori sut za tri poena u EL ukupno zadnji...asistencija ni na vidiku....

    Ako kazemo koji igraci igraju bolje, onda je to Dangubic i ako njegovih 7.5ppg izgleda golemo u EL ali i Davidovac kojeg je odmah zatvorio potpisom Enisa koji nam nije treba, posto on ne treba da razigra sebe vec ekipu.

    Cak i ratio asistencija i greskaa nam je znatno slabiji..skok u napadu je posledica ciglastva tj ocajnog suta iz igre......

    Mrke kape od Radicevica,Jovanovica, Keselja,Lazica oni su bas u minusu..Antic skoro ni da ne igra, covek bira itd...

    Odnosi u timu mislim da nisu bas nesto preterano kvalitetni...

    Autoritet nema..

    Pozitivni mecevi su Cedevita, Real, Olimpijakos, Zalgiris, Efes i Milano 2x...

    Pitanje je ipak koja je njegova uloga u tome, posto je Enis npr ubio u pojam napad nas, Davidovca ali i Rocestog koji igra osetno losije od kad mu je zema stigao u pomoc...

    Stvarno nemam nista protiv Alimpijevica da je npr portir u Kolubari, na mestu trenera KKCZ i te kako imam...

    Mi prkosimo svemu dok normalni klubovi to seku kao Barsa-uzela kup bar, Baskonija vec u borbi za F8...Bamberg videcemo, vec su nas pregazili x2...

    Da ja vidim u njemu nesto sto mi daje nade za buduce godine, rekao bih nema problema, ali on nije zalog za buducnost, treba tu mnogo da uci, godina da bi dosao na neki bar solidan nivo za ABA ligu...

    Posebno mi nije jasan deo gde se ljudi kao gade kad neko uputi kritiku i nece da ucestvuju u konverzaciji, sem toga da se ovako ''pljuvalo '' i na DR...Ok i da jeste ne moze dva puta da bude isto, da se ne vracam na pricu sa DR... u prelaznom periodu nam je trebao Kari, da je on lepo seo pored Karija i ucio pa da se onda proceni sta i kako...

    Igra nam je apsolutno ista, Feldin sutira ludacke suteve, nekad udje, nekad ne...ali to nisu izradjene situacije, lopta kruzi sporo...i najbolje smo igrali kad su tri Bjelica,Feldin i Rocesti bili u top formi, ali koliko ne zna da proceni situaciju on je to na mecu kupa koristio i cedio drenovinu iz njih i ako se jasno vidi da nisu u formi...

    Meni je jasno da je mlad i da mora da uci ali eto mogao je to da uci u FMP, Kolubari, Megi npr..

    ABA liga nije upitna ali ocekujem kad kazu evo dobio je ABA sad ce i KLS..to i ja stalno pricam, verovao sam u kup do zadnje minute ali scasta je ovde moguce i koga boli uvo ako ispadnes iz EL sto ce on dobiti otkaz, sto ce neki biti u prav a neki ne kad neces igrati EL...

    Mislim zbog cega rizikujemo, to mi nije jasno jedino...ako neko ima odgovor neka ga napise.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Upitna je Aba liga, sa ovakvom igrom i stavom ne bi dobili ni Aba dva ligu, mene ne plasi znanje igraca vec stav i volja na terenu..Nisam za smenu trenera, ali ne osvajanje Aba lige bi po meni prelilo strpljenje posto klub od toga zivi a tim imas i dobio si dobre igrace bar za taj nivo, sacekajmo jos malo do tad pun Pionir i podrska

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Poenta cele price je da niko ne zna da kaze u cemu je on dobar. Ako je to napad, onda ne znam sutiramo za dva 49, drugi treci u EL od nazad..najgori sut za tri poena u EL ukupno zadnji...asistencija ni na vidiku....

        Ako kazemo koji igraci igraju bolje, onda je to Dangubic i ako njegovih 7.5ppg izgleda golemo u EL ali i Davidovac kojeg je odmah zatvorio potpisom Enisa koji nam nije treba, posto on ne treba da razigra sebe vec ekipu.

        Cak i ratio asistencija i greskaa nam je znatno slabiji..skok u napadu je posledica ciglastva tj ocajnog suta iz igre......

        Mrke kape od Radicevica,Jovanovica, Keselja,Lazica oni su bas u minusu..Antic skoro ni da ne igra, covek bira itd...

        Odnosi u timu mislim da nisu bas nesto preterano kvalitetni...

        Autoritet nema..

        Pozitivni mecevi su Cedevita, Real, Olimpijakos, Zalgiris, Efes i Milano 2x...

        Pitanje je ipak koja je njegova uloga u tome, posto je Enis npr ubio u pojam napad nas, Davidovca ali i Rocestog koji igra osetno losije od kad mu je zema stigao u pomoc...

        Stvarno nemam nista protiv Alimpijevica da je npr portir u Kolubari, na mestu trenera KKCZ i te kako imam...

        Mi prkosimo svemu dok normalni klubovi to seku kao Barsa-uzela kup bar, Baskonija vec u borbi za F8...Bamberg videcemo, vec su nas pregazili x2...

        Da ja vidim u njemu nesto sto mi daje nade za buduce godine, rekao bih nema problema, ali on nije zalog za buducnost, treba tu mnogo da uci, godina da bi dosao na neki bar solidan nivo za ABA ligu...

        Posebno mi nije jasan deo gde se ljudi kao gade kad neko uputi kritiku i nece da ucestvuju u konverzaciji, sem toga da se ovako ''pljuvalo '' i na DR...Ok i da jeste ne moze dva puta da bude isto, da se ne vracam na pricu sa DR... u prelaznom periodu nam je trebao Kari, da je on lepo seo pored Karija i ucio pa da se onda proceni sta i kako...

        Igra nam je apsolutno ista, Feldin sutira ludacke suteve, nekad udje, nekad ne...ali to nisu izradjene situacije, lopta kruzi sporo...i najbolje smo igrali kad su tri Bjelica,Feldin i Rocesti bili u top formi, ali koliko ne zna da proceni situaciju on je to na mecu kupa koristio i cedio drenovinu iz njih i ako se jasno vidi da nisu u formi...

        Meni je jasno da je mlad i da mora da uci ali eto mogao je to da uci u FMP, Kolubari, Megi npr..

        ABA liga nije upitna ali ocekujem kad kazu evo dobio je ABA sad ce i KLS..to i ja stalno pricam, verovao sam u kup do zadnje minute ali scasta je ovde moguce i koga boli uvo ako ispadnes iz EL sto ce on dobiti otkaz, sto ce neki biti u prav a neki ne kad neces igrati EL...

        Mislim zbog cega rizikujemo, to mi nije jasno jedino...ako neko ima odgovor neka ga napise.
        DOBAR JE U TOME STO ĆE NAM DONETI TROFEJ ABA LIGE I KLS!

        Comment


        • On ce nam doneti trofej ABA lige?

          Kls?

          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Osvajanje ABA lige ima nejveću težinu u svim takmičenjima u kojima smo učestvovali/učestvujemo ove sezone, naravno svaki trofej je drag ali ABA ... e sad, ko to tvdi da ćemo uzeti ABA ligu, ko je taj Trgovčević i na osnovu čega? Jesmo li oba puta izgubili od Budućnosti? I to na istovetan način, magarac nije znao da reši taj problem (2+2=) a vi očekujete da reši x-y-z= titula...Kako neko nakon toga može da tvrdi da smo apsolutni favoriti? Možda ćemo osvojiti, zapravo nadam se ali u klubu ne smeju da razmišljaju na taj način, u klubu su morali sezonu da podrede tim mečevima i to tako što će tim da dovedu na nivo sinhronizovane mašine a ne raštimovanog klavira. Pa lebe mekani, sinoć se u odbrani sudaramo kao pijani...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • ЗБИРКА АЛИБИ ФЛОСКУЛА ДУШАНА АЛИМПИЈЕВИЋА:

              - НИСМО ИСПОШТОВАЛИ ДОГОВОР ИЗ СВЛАЧИОНИЦЕ

              - ФАЛИЛО НАМ ЈЕ МАЛО СПОРТСКЕ СРЕЋЕ

              - ТРЕБАО НАМ ЈЕ ОВАЈ ШАМАР

              - ПРЕУЗИМАМ ОДГОВОРНОСТ ЗА ПОРАЗ

              - ЛОПТА ЈЕ ОКРУГЛА

              - УМОР ЈЕ ПРЕСУДИО

              - ДАНАС СВИ ИГРАЈУ КОШАРКУ

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                DOBAR JE U TOME STO ĆE NAM DONETI TROFEJ ABA LIGE I KLS!
                Kao sto je doneo trogej kupa.
                A da to nije bilo bitno.
                Postujem misljenje. Medjutim, postavlja se pitanje u cemu vidis taj optimizam?

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  ЗБИРКА АЛИБИ ФЛОСКУЛА ДУШАНА АЛИМПИЈЕВИЋА:

                  - НИСМО ИСПОШТОВАЛИ ДОГОВОР ИЗ СВЛАЧИОНИЦЕ

                  - ФАЛИЛО НАМ ЈЕ МАЛО СПОРТСКЕ СРЕЋЕ

                  - ТРЕБАО НАМ ЈЕ ОВАЈ ШАМАР

                  - ПРЕУЗИМАМ ОДГОВОРНОСТ ЗА ПОРАЗ

                  - ЛОПТА ЈЕ ОКРУГЛА

                  - УМОР ЈЕ ПРЕСУДИО

                  - ДАНАС СВИ ИГРАЈУ КОШАРКУ
                  A Oni su legitimni učesnici F4? To si zaboravio?
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • "Najbolje smo igrali kad su tri Bjelica,Feldin i Rocesti bili u top formi."
                    Ovo je odgovor na sva tvoja pitanja , nama su nosioci igre igraci koji su , ako hocemo da budemo brutalno iskreni , skart evrolige. Bjelica i Rocesti su veterani koji zbog slabih fizickih predispozicija jednostavno vise nisu u stanju da drze formu cele sezone , a pogotovo ne mogu da igraju u oba pravca. Feldin je imao dve potpuno promasene sezone u Pao , a i ove sezone su ga sasekle povrede u trenutku kada je krenuo nesto da igra. Vecina ostalih igraca tek treba da "prohoda" na ovom nivou takmicenja. Ocekivati da igraci koji nikad u zivotu nisu igrali odbranu je proigraju na vrhunskom nivou za nekoliko meseci , jednostavno nije realno. Mi mozemo da pravimo vrhunske rezultate samo kada su nam nosioci igre domaci igraci i poneki stranac koji je dugo u klubu kao sto je bilo prosle sezone. Ova sezona upravo i treba da nam posluzi da neke od ovih rezervista promovisemo u nosioce sledece godine. Da li bi ekipa izgledala bolje sa nekim boljim trenerom? Sigurno da da. Da li bi izgledala osetno bolje? Sigurno da ne. To nam sto nam je , ostaje nam da se nadamo da ce ova trojka vratiti formu sa pocetka sezonu za odlucujuce meceve.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      A Oni su legitimni učesnici F4? To si zaboravio?
                      Mozda i najjaci sam zaboravio.Alimpijevic moze lagano da otvori skolu alibija za trenere polaznike, posto se od trenerskog posla nece 'leba najesti.

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Oliver View Post
                        "Najbolje smo igrali kad su tri Bjelica,Feldin i Rocesti bili u top formi."
                        Ovo je odgovor na sva tvoja pitanja , nama su nosioci igre igraci koji su , ako hocemo da budemo brutalno iskreni , skart evrolige. Bjelica i Rocesti su veterani koji zbog slabih fizickih predispozicija jednostavno vise nisu u stanju da drze formu cele sezone , a pogotovo ne mogu da igraju u oba pravca. Feldin je imao dve potpuno promasene sezone u Pao , a i ove sezone su ga sasekle povrede u trenutku kada je krenuo nesto da igra. Vecina ostalih igraca tek treba da "prohoda" na ovom nivou takmicenja. Ocekivati da igraci koji nikad u zivotu nisu igrali odbranu je proigraju na vrhunskom nivou za nekoliko meseci , jednostavno nije realno. Mi mozemo da pravimo vrhunske rezultate samo kada su nam nosioci igre domaci igraci i poneki stranac koji je dugo u klubu kao sto je bilo prosle sezone. Ova sezona upravo i treba da nam posluzi da neke od ovih rezervista promovisemo u nosioce sledece godine. Da li bi ekipa izgledala bolje sa nekim boljim trenerom? Sigurno da da. Da li bi izgledala osetno bolje? Sigurno da ne. To nam sto nam je , ostaje nam da se nadamo da ce ova trojka vratiti formu sa pocetka sezonu za odlucujuce meceve.
                        Konačno jedno trezveno mišljenje da pročitam. Slažem se u većini, s tim da ne bih rekao da su škart ali svakako igrači koji su prošli svoj zenit. Dosta stvari kreće od Ročestija koji je mozak ekipe, i kad on zakaže to dosta utiče na ostatak tima. Možeš dobiti i bez njega u slabijem takmičenju, gde će drugi iskočiti, ali on je taj clutcher, igrač na koga se ekipa najviše oslanja, taj motor koji vuče ekipu. Od vitalne je važnosti da se on vrati u formu. Za ostale možeš naći alternativu na klupi, za njega ne.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Meni je najvece razocarenje da mi posle sramote u kupu nemamo ama bas nikakvu reakciju.
                          Naprotiv odigramo jos bednije.
                          Toliko o karakteru tima i mogucnosti da trener nesto napravi.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            On ce nam doneti trofej ABA lige?

                            Kls?

                            Hoces da se kladimo ?...da nakon osvajanja KLS vise ne pises i ne zagadjujes forum ...ja ako ne uzmemo ABA isto tako ...

                            Isto vazi i za Kacanskog ...ako ste za ...evo saka -ruci ?

                            Comment


                            • Pa ja i mislim da cemo osvojiti...cuj osvajanja KLS-a ..xD Dzaba ispisinaih 500 strana kad covek ne cita...xD
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Sad ako izgubi od igokee i izgubi samim tim i prvo mesto da uzme i da se obesi, ne otkaz da da nego da se obesi

                                Comment

                                Working...
                                X