Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idem, predveče, pored Surčina ka "ostružničkom mostu" pogledam prema gradu, Beograd se nevidi od smoga.
    KK Partizan "prdnuo u čabar".
    Zvezda prolazi dalje u LE. (Imamo prava na nadu)
    Nosim kući vino (kupaža vrhunska), 'anuma snabdela sa peglanom i sremskom, plus i ja vučem kulen.

    I sad kao ja treba da razmišljam o budalaštinama.
    Ko još veruje parizanovim vjesnicima i portalima.
    Last edited by L a z a r; 25-02-21, 21:58.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Nije on došao da spasi Čovića, došao jer mu je to bilo u njegovom interesu.

      Da mu nije do para tražio bi on upola manje nego što je dobio od Zvezde jer kriza je, svaki evro je potreban klubu, ako mu je Zvezda već na prvom mestu.

      Hvala mu što se vratio, ali ne treba preterivati ni u omalovažavanju ni u veličanju, da se kasnije neko ne bi razočarao.
      Koliko je to Dejo trazio od kluba?? Kad ima siguran ugvor samo do kraja sezone????

      Nama je Karamazov i osnovni problem u drustvu sto velicamo ljude koji to nisu zasluzili a legende one prave gubimo veoma lako. Sustina mog izlaganja da imam covicevce ili kako vec da ih nazovem koji i dan danas mi pisu kako je Radonja seljak, kako ce izgubiti...itd..ima i takvih ljudi...

      Svakako dobri moj Karamazovu Dejo je pre svega ljudina, o trenerskim umecima mozemo diskutovati, ali takvog coveka bas dugo nismo imali...njegovo cojstvo je legendarno...i ostace upisano zlatnim slovima u istoriji KKCZ...za 10g svi ce zaboraviti Covica...Radonjica nece ni za 50g....ako bude postojao ovaj svet uopste...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Koliko je to Dejo trazio od kluba?? Kad ima siguran ugvor samo do kraja sezone????

        Nama je Karamazov i osnovni problem u drustvu sto velicamo ljude koji to nisu zasluzili a legende one prave gubimo veoma lako. Sustina mog izlaganja da imam covicevce ili kako vec da ih nazovem koji i dan danas mi pisu kako je Radonja seljak, kako ce izgubiti...itd..ima i takvih ljudi...

        Svakako dobri moj Karamazovu Dejo je pre svega ljudina, o trenerskim umecima mozemo diskutovati, ali takvog coveka bas dugo nismo imali...njegovo cojstvo je legendarno...i ostace upisano zlatnim slovima u istoriji KKCZ...za 10g svi ce zaboraviti Covica...Radonjica nece ni za 50g....ako bude postojao ovaj svet uopste...
        Al sada ima i posao koji će mu možda omogućiti u narednom periodu još bolji ugovor, napredovanje i posao u još boljem i većem klubu.

        Dejo je meni gotivan i svakako ću (samo da nešto ne zabrlja kao Obradović) ga uvek pamtiti po lepom. Nikada neće otići u zaborav.

        Dodao bih još nešto al žurim da gledam Milan - Zvezda.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Kad vidi Dusko da Obradovic trazi novce unapred, zapitace se da li ima smisla da vas i dalje ceka za onih 400.000 evrica koje mu dodjete jos od 2014.
          Ja sam da svako pošteno naplati zadnji evro. Ako je po slovu ugovora nemamo mi šta palamuditi i raspravljati. Glavešine koje vode klubove daju sebi za pravo određivati i uzimati zakon u ruke.
          I opet vam usta puna Duška. Ja znam da vam se javlja u snovima. Razumljivo. Ali da vam je konstantno u ustima to je za neverovati.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 25-02-21, 21:59.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            To što je neko legenda ne znači da treba praviti se lud i klimati glavom na svaki njegov potez.

            To što imamo malo legendi ne znači da im je dozvoljeno da seruckaju po klubu a mi da im aplaudiramo.

            Čovek gleda svoj interes, za zvezdaštvo u koje se kleo ga boli stojko.

            Pare treba da dobije, al mu one nisu hitno potrebne, ne gori mu pod nogama.

            Mogao je sačekati da prođe bar neko vreme pa onda da tuži klub.

            Mene zabole za Čovića, gledam interes kluba. Kad neko ispadne ljigav pa bio on i legenda kluba, ja ću to reći, jer legenda kluba i neko ko se kleo u Zvezdu nikada ovako nešto ne bi uradio.
            Otkud znaš da ga je Čović ispoštovao za dogovor koji su imali? Više me sve podseća na to da je Obradović bivši i sad više nije u epicentru ljubavi kod vas. Sad dajmo ga gaziti. Ko je on da potražuje od velikog i prepoštenog Nebojše.
            Hmmmm [emoji35]
            Sutra će to isto učiniti Radonja hoće li i on odma na stub srama?

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Otkud znaš da ga je Čović ispoštovao za dogovor koji su imali? Više me sve podseća na to da je Obradović bivši i sad više nije u epicentru ljubavi kod vas. Sad dajmo ga gaziti. Ko je on da potražuje od velikog i prepoštenog Nebojše.
              Hmmmm [emoji35]
              Sutra će to isto učiniti Radonja hoće li i on odma na stub srama?

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Izgleda da se ne razumemo.

              Sve ovo što pišem je pod uslovom da je tačno.

              Ne traži on pare od Čovića nego od kluba.

              Od kluba u koji se kleo i od kojeg je dobio sve uslove da napravi dobar posao.

              Zabrljao je i ja sam mu poželeo sve najbolje. Posle mesec dana tuži klub a ne gori mu pod nogama, ne gladuje.

              Ako je na rečima bio veliki zvezdaš trebao je to i na delu da pokaže.

              I nije mu ovo prvi put da se poneo nekorektno.

              Comment


              • Ali,otkud znaš da ga Čović nije za.ebao?
                To je suština i želja da se potencira.

                Comment


                • Originally posted by L a z a r View Post
                  Ali,otkud znaš da ga Čović nije za.ebao?
                  To je suština i želja da se potencira.
                  Kako da ga zajebe?

                  Pa on ima ugovor na svojoj strani, a ako je verovao Čoviću da će ga isplatiti posle mesec dana onda je naivan.

                  Čak i da mu obećao opet je mogao sačekati duži period, a ne odmah da podnese tužbu.

                  Sačekaj malo, bar kraj sezone koji je blizu. Pare će dobiti.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    To što je neko legenda ne znači da treba praviti se lud i klimati glavom na svaki njegov potez.

                    To što imamo malo legendi ne znači da im je dozvoljeno da seruckaju po klubu a mi da im aplaudiramo.

                    Čovek gleda svoj interes, za zvezdaštvo u koje se kleo ga boli stojko.

                    Pare treba da dobije, al mu one nisu hitno potrebne, ne gori mu pod nogama.

                    Mogao je sačekati da prođe bar neko vreme pa onda da tuži klub.

                    Mene zabole za Čovića, gledam interes kluba. Kad neko ispadne ljigav pa bio on i legenda kluba, ja ću to reći, jer legenda kluba i neko ko se kleo u Zvezdu nikada ovako nešto ne bi uradio.
                    Apsolutno, svi su oni profesionalci i rade za pare, kakva ljubav, ljubav prema šuškama i misao da je dobra stanica za veliku scenu klupa CZv
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Nemam ja nikakav problem da se covek naplati jer za to i sluze potpisani ugovori. Svi ti "casovi ljubavi" i busanje u grudi junacke ne prolaze vise ni kod osnovaca.
                      Otuzno je ono sto je pricao i tvitovao i pre i posle Zvezdine klupe, jer ako je imao bilo kakvu emociju prema klubu ne salje se opomena pred tuzbu 30 dana posle smene i to na celokupan iznos od 650k(procitah na drugom forumu informaciju od osobe cije pisanje postujem i ima visok integritet)
                      Doduse u svakom poslu u kom ucestvuje Covic ne treba biti iskljuciv prema drugoj strani. Ko zna sta je sve tu bilo.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan9 View Post
                        Nemam ja nikakav problem da se covek naplati jer za to i sluze potpisani ugovori. Svi ti "casovi ljubavi" i busanje u grudi junacke ne prolaze vise ni kod osnovaca.
                        Otuzno je ono sto je pricao i tvitovao i pre i posle Zvezdine klupe, jer ako je imao bilo kakvu emociju prema klubu ne salje se opomena pred tuzbu 30 dana posle smene i to na celokupan iznos od 650k(procitah na drugom forumu informaciju od osobe cije pisanje postujem i ima visok integritet)
                        Doduse u svakom poslu u kom ucestvuje Covic ne treba biti iskljuciv prema drugoj strani. Ko zna sta je sve tu bilo.
                        Smrdi tu mnogo toga. Ti 2 dana pred smenu Obradovica mu dovodis igraca (Koloma). Da je Radonja odbio verovatno bi Obradovic ostao. A opet Covic u intervjuu prica o tome da je Obradovic pukao pod pritiskom i podneo ostavku. A onda ovaj posle kupa tuzi klub za ceo ugovor. Mnogo je tu kontradiktornosti.

                        Comment


                        • Zato i ne bi zauzimao strane, jer je bas mnogo nelogicnosti.
                          Ja Obradovicu zameram to sto je poslao opomenu posle 30 dana a pre toga je pisao i izjavljivao sve ono sto je pisao i izjavljivao. Jednostavno to se ne radi tako. Njegove pare nece da pobegnu nigde.

                          Comment


                          • Moje informacije (vjerujem da su tacne) da su se domaci igraci pobunili i trazili od Covica da reaguje. Odrzan je sastanak na kome je dogovoren razlaz. (klub je objavio sporazumno, dakle dogovoreni su rokovi i modeli isplate) Sad Obradovic trazi 600k (plata plus bonusi) i nešto mi tu nije kako treba, prvo brzina kojom se sve izdesavalo, nacin na koji je Obradovic reagovao (ili je saznao da ga je Covic izjebao ili je prosto djubre). Ugovor treba da naplati ali ako je ikako moguce samo ono sto je odradio (naravno da ce naplatiti cijelu godinu).
                            Imam osjećaj da smo Obradovica nekako izjebali i da se on sada sveti ljudima u upravi, na to mi lici.
                            Uopste ne sporim da mu se treba isplatiti svaki zaradjeni euro. Samo da se vidi sta je to i koliko "zaradjeno"

                            Comment


                            • Nema tu price sta i koliko je zaradjeno vec sta su se dogovorili prilikom razlaza. Svi ovde znamo da je ovo bilo vise nego neocekivan potez Covica posto znamo da relativno ima strpljenja za trenera a Obradovic mu je bio dugogodisnja zelja. Ako je trpeo Alimpija ne znam sto ovde nije probao da bude malo strpljiviji. Mislim ponekim pricama kapiten je mlatio Alimpijevica pa nije dobio otkaz niko.

                              Ono sto je najveci problem ne samo u Zvezdi vec u celoj drzavi mi verovatno necemo nikad nista konkretno i direktno saznati od kluba vec preko njihovih satelita, sad da li ce SO izaci i reci kako sta,ostaje da vidimo. Mislim da je neka sredina, da su obe strane izigrane jer Obradovic je ipak izasao iz ugovora u Monaku, potpisao dugogodisnji ugovor i onda blic krig otkaz. Sigurno se oseca izigranim jer zna da ako je on ovde stetocina da ce mu karijera poprilicno trpeti zbog toga.

                              Opet smo ostavljeni na vetrometini da ne znam nista oko raskida jer je jasno receno da je sporazumno,sad ispada da je popio otkaz i sta se tu desavalo je glupo i nagadjati.

                              Covic moze u jednom od svojih jutarnjih programa i da izjavi sta se desilo, ako ne izadje onda je poprilicno jasno ko je kriv. Njegova jedina sreca u celoj prici sto je doveo Deja pa navijace boli patka za legendu kluba i svi se odmah prisecaju slucaja Topic i Buducnosti.

                              Salo ili Covo? Ko je izigran,ko je slagao....ovako kad postavis stvari je dosta lako,meni licno Salo jeste bio za otkaz ne zbog rezultata vec zbog amaterskih poteza koje je vukao. Sad,opet je pitanje i momenta kad je dosao, trebao je preci preko ove korone i ostati i Monaku jer znamo da smo bar 35% slabiji bez publike pa tacno da Zoc vodi klub,narocito kad menjas svih 10 stranaca iz sezone pre...sa novih 10....

                              Pisao sam ovde da mi se ne svidja sto je krenuo da se slika, daje intervjue i da Cova prica o velikim uspesima itd...kad das velika obecanja onda uglavnom idu velika razocarenja. jer narod ovde ako im obecas nesto a to ne das, tacno da je u pitanju osvajanje Marsa, oni ce te razapeti.

                              Osnovna greska je sto cela ova sezona bila totalno amaterska posebno sa doselekcijom koja je najgora u nekom EL klubu od kad ja pratim kosarku...i dokle me secanje sluzi.

                              Salo cak nije znao Terija kad ga je doveo, nije znao da je Rocesti u fizickom raspadu, da Kolom je bure i da opet dovodis uz sve Covicevu saglasnost u doba korone coveka koji ima problema sa srcem i ako si mu dao otkaz malo pre toga.

                              JOB je njegov nacin igre, on voli te ISO sranja i taj detalj me ne cudi, ali problem je sto su domaci igraci navikli na totalno drugaciji sistem igre.

                              Povuci i malo ga potegni opet krecemo od nule sledece sezone i kad se desavaju ovakve stvari tu nema neke velike ozbiljnosti i pada nam ugled u Evropi.

                              Rezultati na kraju DR mandata su bili top8 i top9..posle toga gola evropska tuga,mucenje na svim frontovima,menjanje igraca, trenera, direktora pa verovatno i cistacice..tako ne radi jedan ozbiljan klub.

                              Verovatno i uspesi FK imaju uticaj na Covica jer vise nije u centru paznje, stavise sad je u prikrajku i mislim da ako je pametan, da osvoji ABA i KLS i da ode u velikom stilu iz Zvezde....a pricao sam vam, ako izgubimo ovu ABA i ne igramo EL sl sezone...doba nase vladavine ce se se zavrsiti na veoma bolan nacin. Zato je ova sezona bitnija od one Setite se gde smo bili 1996 2011.

                              Zbijte redove braco cigani koji volite kosarku, jer smo najebali ako ne udjemo u EL sl sezone..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nema tu price sta i koliko je zaradjeno vec sta su se dogovorili prilikom razlaza. Svi ovde znamo da je ovo bilo vise nego neocekivan potez Covica posto znamo da relativno ima strpljenja za trenera a Obradovic mu je bio dugogodisnja zelja. Ako je trpeo Alimpija ne znam sto ovde nije probao da bude malo strpljiviji. Mislim ponekim pricama kapiten je mlatio Alimpijevica pa nije dobio otkaz niko.

                                Ono sto je najveci problem ne samo u Zvezdi vec u celoj drzavi mi verovatno necemo nikad nista konkretno i direktno saznati od kluba vec preko njihovih satelita, sad da li ce SO izaci i reci kako sta,ostaje da vidimo. Mislim da je neka sredina, da su obe strane izigrane jer Obradovic je ipak izasao iz ugovora u Monaku, potpisao dugogodisnji ugovor i onda blic krig otkaz. Sigurno se oseca izigranim jer zna da ako je on ovde stetocina da ce mu karijera poprilicno trpeti zbog toga.

                                Opet smo ostavljeni na vetrometini da ne znam nista oko raskida jer je jasno receno da je sporazumno,sad ispada da je popio otkaz i sta se tu desavalo je glupo i nagadjati.

                                Covic moze u jednom od svojih jutarnjih programa i da izjavi sta se desilo, ako ne izadje onda je poprilicno jasno ko je kriv. Njegova jedina sreca u celoj prici sto je doveo Deja pa navijace boli patka za legendu kluba i svi se odmah prisecaju slucaja Topic i Buducnosti.

                                Salo ili Covo? Ko je izigran,ko je slagao....ovako kad postavis stvari je dosta lako,meni licno Salo jeste bio za otkaz ne zbog rezultata vec zbog amaterskih poteza koje je vukao. Sad,opet je pitanje i momenta kad je dosao, trebao je preci preko ove korone i ostati i Monaku jer znamo da smo bar 35% slabiji bez publike pa tacno da Zoc vodi klub,narocito kad menjas svih 10 stranaca iz sezone pre...sa novih 10....

                                Pisao sam ovde da mi se ne svidja sto je krenuo da se slika, daje intervjue i da Cova prica o velikim uspesima itd...kad das velika obecanja onda uglavnom idu velika razocarenja. jer narod ovde ako im obecas nesto a to ne das, tacno da je u pitanju osvajanje Marsa, oni ce te razapeti.

                                Osnovna greska je sto cela ova sezona bila totalno amaterska posebno sa doselekcijom koja je najgora u nekom EL klubu od kad ja pratim kosarku...i dokle me secanje sluzi.

                                Salo cak nije znao Terija kad ga je doveo, nije znao da je Rocesti u fizickom raspadu, da Kolom je bure i da opet dovodis uz sve Covicevu saglasnost u doba korone coveka koji ima problema sa srcem i ako si mu dao otkaz malo pre toga.

                                JOB je njegov nacin igre, on voli te ISO sranja i taj detalj me ne cudi, ali problem je sto su domaci igraci navikli na totalno drugaciji sistem igre.

                                Povuci i malo ga potegni opet krecemo od nule sledece sezone i kad se desavaju ovakve stvari tu nema neke velike ozbiljnosti i pada nam ugled u Evropi.

                                Rezultati na kraju DR mandata su bili top8 i top9..posle toga gola evropska tuga,mucenje na svim frontovima,menjanje igraca, trenera, direktora pa verovatno i cistacice..tako ne radi jedan ozbiljan klub.

                                Verovatno i uspesi FK imaju uticaj na Covica jer vise nije u centru paznje, stavise sad je u prikrajku i mislim da ako je pametan, da osvoji ABA i KLS i da ode u velikom stilu iz Zvezde....a pricao sam vam, ako izgubimo ovu ABA i ne igramo EL sl sezone...doba nase vladavine ce se se zavrsiti na veoma bolan nacin. Zato je ova sezona bitnija od one Setite se gde smo bili 1996 2011.

                                Zbijte redove braco cigani koji volite kosarku, jer smo najebali ako ne udjemo u EL sl sezone..




                                Sto tebe to tangira, otvorices ti vec neki novi topic, bice neki Tofas, Sutjeska iz Foce ili Gljivice iz PL, naci ce Misko vec neki klub za nasu legendu pa ces se vratiti u svoje prirodno staniste. Ne mogu da se naviknem da citam tvoje upise kako zelis pobedu KKCZ, kada te nije zanimala nijedna pobeda u poslednjih 3 godina, nece te ni zanimati ni posle juna.

                                Fk ce uvek biti na prvom mestu navijacima Zvezde pa makar igrali u BG zoni, a KKCZ u NBA ligi. Live with that

                                Comment

                                Working...
                                X