Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    A kako ih nema?

    Dve Arene po 16.500.
    Ostale dve u Areni po 10.000
    Pionir Barsa pun kapacitet. Moglo je nesto malo da stane.
    Za jednu utakmicu nisu vazile El propusnice.
    2 utakmice po 6.000.
    Aba liga dve utakmice bez publike.
    Jedna u Zelezniku kao domacin.
    Jedna sa Fmpom.

    Naucna fantastika da ti ocekujes da svaku imas 18.000 ljudi.
    Finanisije,vreme, prevelika neopravdana ocekivanja, razocaranost posle prvog poraza kuci od Ej Barse i vredjanha igraca. Zasto bi iko tu dosao da posrzi tim.
    Jel treba marketing kao i Fk da kartu dobijes uz pepsi i chips besplatno.
    Evo za Olimpijakos ko da krv dobije kartu.
    Uostalom,ako navijac ne zeli da dodje nema te akcije koja ce ga naterati da dodje ako je tako resio.
    Ali 4500 sezonaca za Aba ligu nece doci da gleda ABA ligu sem ak9 nije Buducnost ili KKP ili playoff.
    Tako je godinama unazad i kad nije igrao sin ali kratka nam pamet.
    Marketing je "mama", prodaje hovno kao vrhunski slatkiš...Zašt AV iskače iz frižidera? Pa naravno da od tolike količine đubrenja mora da se zapati...
    Da prevedem: agresivna kampanja (ne na tw, fb ili zvaničnoj stranici KK CZv) već kada Nebojša zna da ide kod Sarape zbog nekih drugih stvari mora da poziva navijače, znači od predsednika UO do Filipa, svi moraju da nam iskaču "iz frižidera" tako se šalje poruka i dobija još onih koji će da dođu. Ne završava se marketing ciglom u zidu (koji jeste bio dobar marketinški potez). Može i na Zvezda tv nagradna igra (simbolično, do deset karti ili slikanje sa _______________igračem KK) ili tako neki potez, odlazak u neku školu i basket 3 na 3...
    Naravno da ne očekujem svaku utakmicu 18 - 20K ljudi ali je normalno za očekivati energiju sa tribina ali kako nema energije sa terena i od uprave već se pokazuje kisela faca Nebojše i kada pobedimo, kada taj Nebojša kao u onom vicu "šaraj malo" sa balkona zapišava običnog navijača velikim nepoštovanjem onda dobiješ pozorišnu atmosferu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Marketing je ozbiljna nauka i ne predstavlja samo promociju i reklamu vec cuvena 4P - proizvod, cena, promocija i distribucija.

      Ok cena nije problem (za razliku od fudbala), distribucija bi trebalo da je ok, promocija bi mogla da se poboljsa ali da li mi imamo dobar proizvod ili smo se navikli da brend Zvezde sam po sebi mora da po difoltu privlaci ljude u halu kao u prethodnih X godina? Kao sto smo videli to vise nije slucaj, kao sto postoji i visoka osetljivost na rezultat. Kako to promeniti? Ako nije cilj kluba da angazuje profesionalce koji ce se time baviti onda angazovati ozbiljnu ali bas ozbiljnu marketinsku kucu kroz autsorsing... a ako je vec imamo onda bi je trebalo zameniti jer ne radi dobro svoj posao.
      Prvo se radi analiza ciljnog trzista - koji tip ljudi mi najvise zelimo na tribinama, jesu li to srednjoskolci, studenti, ulicari, zaposleni ili mozda porodicni ljudi? Onda se radi istrazivanje tog tipa ljudi kroz ankete na reprezentativnom uzorku i tako se dolazi do glavne informacije - sta je potrebno ponuditi kroz proizvod da bi taj tip ljudi dolazio na utakmice. Mozemo mi dolaziti na razne ideje kroz brejnstorming... neke ce sigurno i upaliti, ali ako ne zelimo da lutamo kroz maglu ovo je jedini naucni pristup koji ne moze da omasi. A taj pristup onaj Sunturlic tesko moze sam da sprovede.

      Comment


      • Ako je ovo stvarno istina, Covicu, da se ne ljubimo!

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Ako je ovo stvarno istina, Covicu, da se ne ljubimo!
          Sta to?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Šiško 15 asist

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Sta to?
              Verovatno sto dovode igraca iz Primorske, a nije (naravno) pozicija na kojoj "gori". Sve su price ispricane i zalud je trositi reci vise.

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Ako je ovo stvarno istina, Covicu, da se ne ljubimo!
                Ovako, slatko bih te demantovao ali osim zdravog razuma i logike ja nemam drugi argument a kako je Covic krenuo, ne smijem ti se suprotstaviti.
                To će biti epska ludost za anale košarkaške igre da u situaciji kad imaš 3 čiste cetvorke(1 zlatna koka domaća) Stratosa, Dedu i Gista da dovedeš još jednu a pri tome pleja nemaš...
                Radujem se tom potezu ako se desi jer je onda rastanak blizu. Dosta je vise, hvala za EL i titule al ovo je apsolutno skretanje sa puta.
                Last edited by Victor BG; 15-12-19, 13:53.

                Comment


                • Pasulj mi kaže da Kuridža menja Brauna.

                  Comment


                  • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Na 4 moze da igra bar pola nase ekipe

                      Comment


                      • Мени се овај Шишко не свиђа, бар оно што сам данас гледао. Не доноси квалитет сад и одмах што је нама преко потребно. А то што је млад и да л га вреди чекати... Имамо у ФМП пун кофер таквих играча.
                        А ако је истина то за Јагодоћа Куриџу то је

                        Comment


                        • DB ce otici, o tome sam pre par nedelja jos pisao.
                          Pustite vi tekmu protiv Armanija, kada je pogadjao neke suteve koje ove sezone nije pogadjao, a i vidi se da covek jednostavno nije ni bleda senka onog igraca.
                          Ono sto sam ja cuo na drugom mestu je nesto o cemu je Sarac pisao, a to je da se Gistu trazi klub koji bi preuzeo ugovor od NG.
                          Za EL taj njegov ugovor nije problem, ali nije problem ni komsiluku.

                          Comment


                          • Ko će danas igrati pleja? Zo i FC su povredjeni?

                            Comment


                            • Đenka i Davidovac.

                              Comment


                              • Originally posted by poacher View Post
                                Ko će danas igrati pleja? Zo i FC su povredjeni?
                                DD, Jenkins, Baron, Nenadic.

                                Comment

                                Working...
                                X