Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodošao!
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      Mislim da od toga nema nista, ne daje Karic tek tako lako pare.
      Dabisa, i sta smo rekli, koliko Nektarusa mi placas kad dodjes u BL, tj. u dvorani u Laktasima
      Pronace Bogoljub svoj interes.

      http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...ulaze-u-zvezdu

      Boko, dobrodosla.

      Comment


      • Originally posted by abizolirni View Post
        Dabisa, i sta smo rekli, koliko Nektarusa mi placas kad dodjes u BL, tj. u dvorani u Laktasima
        Pronace Bogoljub svoj interes.

        http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...ulaze-u-zvezdu

        Boko, dobrodosla.
        Nikakav problem brate koliko mozes da popijes
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          Nikakav problem brate koliko mozes da popijes
          jednu a drugu vec moramo poloviti

          Comment


          • Originally posted by Squabbit View Post
            Da se zapljunem i ovde!!
            Zdravo zivo!
            Zdravo živo i dobro nam došao...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Karić otkrio da želi da ulaže u Zvezdu

              Comment


              • Boga mi, ovo postaje vec ozbiljna prica.

                http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...potrebno-klubu

                Comment


                • Ako se ovo sponzorstvo ostvari, to bi mogao da bude uvod u privatizaciju.
                  Mislim da Bogoljuba vlasništvo nad klubom interesuje prije nego klasično sponzorstvo.

                  Comment


                  • Originally posted by quentin View Post
                    Ako se ovo sponzorstvo ostvari, to bi mogao da bude uvod u privatizaciju.
                    Mislim da Bogoljuba vlasništvo nad klubom interesuje prije nego klasično sponzorstvo.
                    Po meni bi to bilo idealno ako kako to ostvariti ako nije jos zakonski regulisano.

                    Comment


                    • Originally posted by quentin View Post
                      Ako se ovo sponzorstvo ostvari, to bi mogao da bude uvod u privatizaciju.
                      Mislim da Bogoljuba vlasništvo nad klubom interesuje prije nego klasično sponzorstvo.
                      Ja sam vec prokomentarisao da za mnoge bogate ljude vlasnistvo nad nekih sportskim klubom (kao uostalom i politicki angazman), predstavlja dokaz moci, prestiza, ugleda... neka ne svakom dostupna igracka i ostvarenje jos jedne ambicije. To je, po meni vise neki licni marketing, nego marketing koji se odnosi na konkretnu firmu / firme koje su u vlasnistvu te osobe.
                      Na zapadu postoji i tzv. socijana savesnost (svest), tj. zelja bogatih / uspesnih ljudi da nesto vrate drustvu iz koga su potekli. To se bas ceni... Ja kapiram da BK ima i takve savete, a uostalom svi ili vecina potomaka su se skolovali na zapadu, pa verovatno mogu da sapnu po koju.
                      Last edited by Grof; 18-08-17, 10:33.

                      Comment


                      • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Konferencija za stampu?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Da, na zapadu postoji postoji korporativna društvena odgovornost, ali ako Karić planira da uđe u ovo mislim da se na njega ipak primio pelcer ruskih oligarha, za koje je ulaganje u sport prvenstveno stvar ličnog prestiža.
                            Kako bilo da bilo, Bogoljub ima pare, Zvezdi trebaju pare i stvar je jasna.
                            Nažalost, u zemlji Srbiji zaista ne možemo očekivati da sponzor/vlasnik velikog kluba postane neko tipa Ilon Mask ili Ričard Brenson.

                            Comment


                            • Karić je uronio Voždu sve do nožnih članaka u dupe, pomisliti da nešto ovako dolazi samo od sebe je budalaština na kub.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Pa naravno da ulaže. Čovek dobio dozvolu da gradi neki Tesla grad na Novom Beogradu, ne dobija se to na lepe oči.

                                Comment

                                Working...
                                X