Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OOOOOOOOOoooooooooooo velika noc, divna godina! Prosle sam najavljivao da se ozbiljno radi u klubu u skladu sa mogucnostima, da se ide na all in i da se nista nece prepustiti slucaju. Roster selektovan kako jeste (u skladu sa mogucnostima) ali Faye nam izvukao godinu, uh kakva borba, pamet, ma sjajno! Bolji smo, dobro bolji, izgledali kao tim citave godine pa i kada se gubilo. Cestitke svima, majstorski odradjen posao. Rekao sam i za Tomica da mi se svidja, da ima par mana koje sam naglasio a koje se nisu vidjele u ovom finalu. Svaki igrac skautiran, odbrana ko svajcarski sat, napad sa glavom i repom, idejom, zaista maestralno odradjeno. Prva sezona kao solo i jedna od najtezih titula osvojenih. Srecna EL svima koji slave! Da na ljeto bude para pa da se uziva u najboljem basketu!

    Comment


    • Cestitke Zvezdo na zasluzenoj tituli.
      sigpic

      Comment


      • Comment


        • Sos koš ne ide više ponedeljkom?

          Comment


          • Comment


            • Veceras je vreme za deljenje reputacija. Pisite braco!

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Sos koš ne ide više ponedeljkom?
                Neke emisije nije snimao uzivo, pa je posle te snimljene kacio na yt. Ja odgledao neke preko YT. Rekao je da ce u ponedeljak da radi uzivo... Zasto nema, pojma nemam.

                Comment


                • Dobro vece.

                  Zamoljen sam od strane Milana Tomića mungosa, nemača pojma i dupeuvlakaca Nebojše Čovića ka i midžeta i isprdka tatinog sina Filipa Čovića da vam prenesem najtoplije pozdrave od njih dvojice.

                  Pozdrav
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Sve je receno tamo gdje je bitno, na terenu! Pogledaj statistiku pa citav tim Buducnosti na poluvremenu -1 index. Sta ces u finalu?!
                    Ajde da krenemo od toga da nam je falio prvi asistent tima, kreator koji pravi visak, Ragland. Koliko je timski prosjek asistencija opao? Nista! To govori o karakteru tima. Ne postoji tim na svijetu da ga ne poremeti neigranje dva najvaznija igraca. Pogledaj rezultat, 43 razlike!
                    Nema se zaista sta napisati osim objave satnice za reprizu utakmice to bi bilo najpametnije sad, 00h Arena Sport 4

                    Comment


                    • Hvala ti za ovo dekkarde

                      .. uzvraćamo pozdrave Dabo, očekivali smo da nam svratiš, drago nam je zbog tebe ..
                      Last edited by salelesa; 22-04-19, 23:34.

                      Comment


                      • Da su igrali Joe i Bog vrv bi bilo 100 razlike.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Silov'o si sve nas Filipeeeee, Filipeeeee .. (čas' na izuzeci, baš ih malo ima) .. čestitke i na Vas & Vaše gospođe.

                          Bravo Milane, razvalio si play-off. One 2 u PG ne računam, tu su krenule i zakulisne radnje, ostalo sve čista sexy sporCka fantazija..
                          Bilo je kritika u toku drugog dela sezone, kad je i bio veliki pad u igri, ali diplomski je POLOŽEN, imamo trenera za EL!

                          Keš u penziju, Felipe u neki pristojan EC tim (sad možemo da mu nabudžimo CV) ostalo domaće zadržati, o strancima će se pisati hiljade strana preko leta, pa da se vratimo gde nam je mesto, u taj divoušn..

                          Comment


                          • Ne znam kakve su propozicije za KLS ali ako je br stranaca limitiran, bratu Fajeu i Beronu dati slobodno do ljeta. Da kuci odu sa novim ugovorima u dzepu. Rile da ispegla u FMP da stekne minute i rutinu u profi kosarci a dovesti jednog 4/5. Fali nam plej sa odbranom i tranzicijom i to vec moze da lici na tim za borbu preko 10 pobjeda ladno.

                            Comment


                            • Ja bih ostavio Filipa kao trećeg pleja.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Cestitke nasim lavovima i velikom gospodinu Milanu Tomicu .... Hvala im za prelepu sezonu i sto su nam vratili ciganski ponos i osmeh na lica, i za povratak u evropsku elitu gde nam je i mesto .... Hvala ostoji sto nam je oteo nesrecnog Jankovica i tako indirektno omogucio Borisi da pokaze kolika je bratina ... Hvala jos jednom svima u klubu sto su izdrzali neregularnu borbu sa odvratnom tvorevinom iz titograda i sto nisu dozvolili da nas pokradu kao prosle godine ... Dace Bog da istupe iz aba lige kao sto najavljuju ... Sledece godine da nastavimo u EL gde je Radonjina ceta stala .... Osnovu imamo i nadam se brata Grka da ubedimo da odigra jos jednu u svetom dresu ... Ali pre toga da vidamo rane i da uzmemo domacicu kao slag na tortu ove prelepe sezone

                                Comment

                                Working...
                                X